התפקדות אוגוסט

קופיני

New member
אחרי שנה של נפקדות מההתפקדות

שם : גיא שם של חיה שמתחילה באותה אות-גזר( אבל גזר טורף) גיל: 30(כן כן עצוב ,עדיין רואה רסלינג) מקום מגורים: קרית אונו,במקור מראשון תמונה(אם בא לך)-בא לי ,תביאו הצלצול הנוכחי בסלולרי: האמת הכל קשור לרסלינג-שמישהו מהמשפחה מתקשר זה DX שהחברים מתקשרים זה THE GAME וכשאשתי מתקשרת זה ROLLIN של לימפ ביזקיט(הכניסה של טייקר בעבר) מתאבק קנדי אהוב: ההוא שאין לנקוב בשמו (אבל אני אנקוב בכל זאת כי אני לא מפחד-כריס בנואה) מתאבק יפני אהוב: כל החתולים הסמוראיים מתאבק פיני אהוב: פיני גרשון

ShukiShulmi

New member
בפעם הראשונה שלי

שם: שוקי שולמן שם של חיה שמתחילה באותה אות: שועל גיל: 37 מקום מגורים: כרגע לוד הצלצול הנוכחי שלי בסלולרי הוא: צלצול רגיל מתאבק קנדי אהוב: ברט הארט מתאבק יפני אהוב: טאג'ירי מתאבק פיני אהוב: אינני מכיר מתאבקים פינים

Ariel425

New member
מתפקד.

שם: יקיר
שם של חיה שמתחילה באותה אות: ינשוף.
מקום מגורים: קריית גת
הצלצול הנוכחי שלי בסלולרי הוא: צלצול מבאס בטירוף.
מתאבק קנדי אהוב: אדג' המלך!
מתאבק יפני אהוב: יושי טאטסו

ikits

New member
הנה אני בא.. אוגוסט 09

שם: איציק שם של חיה שמתחילה באותה אות: אריה גיל: 26 מקום מגורים: רחובות תמונה (אם בא לך)- לא בא לי הצלצול הנוכחי שלי בסלולרי הוא: we come one- faithless מתאבק קנדי אהוב: כריס בנואה מתאבק יפני אהוב: נראה לי וואנג יאנג....... זה היחידי שעולה לי לראש שהוא יפני מתאבק פיני אהוב: WHAT?

MeLaWaCh

New member
מתפקד

שם: בועז שם של חיה שמתחילה באותה אות: בז(החיה היחידה שטייקר לא נכנס איתה ברסלמניה 9) גיל: 16 וחצי מקום מגורים: חיפה הצלצול הנוכחי שלי בסלולרי הוא: Billy Talent - Defenition of Destiny מתאבק קנדי אהוב: ג'ריקו מתאבק יפני אהוב: יוקוזונה מתאבק פיני אהוב: בלילי

Miss Triple H

New member
מתפקדת

שם: לירון שם של חיה שמתחילה באותה אות: לביאה גיל: 19 מקום מגורים: הרצליה הצלצול הנוכחי שלי בסלולרי הוא: road trippin מתאבק קנדי אהוב: אדג' מתאבק יפני אהוב: קנטה מתאבק פיני אהוב: |מרגישה רע שאין לי הברקה מעניינת כמו לשאר|

Ex Machina

New member
התפקדות

שם : ליאור. שם של חיה שמתחילה באותה אות : למה. גיל : 24. מקום מגורים : כרגע נתניה, החל מאוקטובר חיפה או נשר. תמונה : לא בא לי. צלצול נוכחי בסלולארי : Stronger של קנייה ווסט. כשאני מקבל SMS הסלולארי צורח This is SPARTA. מתאבק קנדי אהוב : מהשרשור הזה למדתי שג'ריקו קנדי, אז כנראה שהוא. מתאבק יפני אהוב : ? מתאבק פיני אהוב : ?

last caress

New member
מתפקד

שם: שם של חיה שמתחילה באותה אות: גיל:24 מקום מגורים:ראשון לציון הצלצול הנוכחי שלי בסלולרי הוא:meat puppets - swimming ground מתאבק קנדי אהוב:כריס בנואה מתאבק יפני אהוב:מארופוג'י מתאבק פיני אהוב:פינלנדיה

אני

שם: נאור שם של חיה שמתחילה באותה אות: נמר גיל: 28 מקום מגורים: הצפון הלוהט תמונה (אם בא לך) הצלצול הנוכחי שלי בסלולרי הוא: אשה נאמנה - ישי לוי. תקופה ארוכה ד"א. מתאבק קנדי אהוב: ברט דה היטמן הארט מתאבק יפני אהוב: ברוס לי מתאבק פיני אהוב: אקונח!!!!!!!

C B 4 Real

New member
לאנס מתפקייד

שם: אבירן שם של חיה שמתחילה באותה אות: ארמדילו גיל: 24 ממש החודש מקום מגורים: תל מונד תמונה (אם בא לך)
הצלצול הנוכחי שלי בסלולרי הוא: הכניסה של ההארט דיינסטי מתאבק קנדי אהוב: אוון הארט\כריס בנואה מתאבק יפני אהוב: מורפוג'י מתאבק פיני אהוב: יש כל כך הרבה ואני לא יכול לבחור

JAMES DEAN

New member
../images/Emo71.gif אני

שם: גלעד שם של חיה שמתחילה באותה אות: גמל שלמה גיל: 30 מקום מגורים: י-ם תמונה (אם בא לך)
הצלצול הנוכחי שלי בסלולרי הוא: משהו לא מוגדר מתאבק קנדי אהוב: כריס ג'ריקו מתאבק יפני אהוב: קונג פו נאקי מתאבק פיני אהוב: פיני גרשון. (הדרך בא הוא נכנס בשחקנים)

BLidor

New member
טוב.

שם: לידור בושרי שם של חיה שמתחילה באותה אות: לאופרד
גיל: 19 מקום מגורים: פתח תקווה תמונה (אם בא לך) הצלצול הנוכחי שלי בסלולרי הוא: Offspring - The Kids Aren't Alright מתאבק קנדי אהוב: אדג' מתאבק יפני אהוב: לייגר(וכל השאר שכתבו פה לא באמת אוהבים אותו.. רק אני!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111) מתאבק פיני אהוב: אבירן טוניס

C B 4 Real

New member
אני יודע שאתה הכי אוהב אותי ../images/Emo99.gif

אבל אני לא פיני...

רק בגלל הקטגוריה האחרונה../images/Emo3.gif

ליאור. למור. מהו שם הסרט שבו קווין ספייסי ולורנס פישבורן שיחקו בו. נטול בית בעקבות שיפוצים. לא, לא בא לי. Hit Me With Your Rhythm Stick. אואן הארט. מיסווה. מייקל "סטארבק" מג'להטי (אומנם יליד קנדה, אבל הוא לא באמת יכול להתמודד בקטגוריה הזו).

pardoe

New member
מצטער על האיחור המפקד!!

שם:אביעד שם של חיה שמתחילה באותה אות:ארנב גיל:17 (בדיוק בעוד שנה אני מתגייס,טוב כמעט בדיוק, 11/8) מקום מגורים:הרצליה תמונה (אם בא לך) הצלצול הנוכחי שלי בסלולרי הוא: צלצול רגיל מתאבק קנדי אהוב:אדג' מתאבק יפני אהוב:טג'ירי מתאבק פיני אהוב:השימוס הזה

yanivoss

New member
מתפקד פעם ראשונה!

שם: יניב שם של חיה שמתחילה באותה אות: ינשוף :| גיל: 17.3 מקום מגורים: אשקלון תמונה (אם בא לך) הצלצול הנוכחי שלי בסלולרי הוא: Daniel Merriweather - Red מתאבק קנדי אהוב: אדג' מתאבק יפני אהוב: טאג'ירי מתאבק פיני אהוב: לא עולה לי בראש

למעלה