התפקדות אוגוסט

pufpuf

New member
../images/Emo195.gifהתפקדות אוגוסט

שם:
שם של חיה שמתחילה באותה אות:
תמונה (אם בא לך)
הצלצול הנוכחי שלי בסלולרי הוא:
מתאבק קנדי אהוב:
מתאבק יפני אהוב:
מתאבק פיני אהוב:

dannygoosh

New member
אני ראשון?!?!?!?11111111אחד

שם: דני חיה שמתחילה באותה אות: אזניית הנגב (קוראים לה דוד). גיל: 26 מגורים: parent's basement (|סבאדבאנדי|) תמונה: אמרו לי שנראיתי מפחיד בתמונה הקודמת, אז הנה תמונה יותר נעימה לעין... הרינגטון שלי: הtheme של מקגייוור. מאז הצבא בערך. הוא פשוט לא נמאס עליי. מתאבק קנדי: ברט "החובט" הארט
מתאבק יפני: לא יודע, טקאדה..? הוא היה יפני בכלל..? מתאבק פיני: היחידי שאני מכיר זה ההוא מהשלט מRAW האחרון.

Bad Ass IL

New member
מתפקד כנגד

שם: תום שם של חיה שמתחילה באותה אות: תנין גיל: 21 מקום מגורים: טבריה תמונה (אם בא לך) הצלצול הנוכחי שלי בסלולרי הוא: Tenacious D - The Pick of Destiny מתאבק קנדי אהוב: כריס בנואה מתאבק יפני אהוב: קנטה קובאשי מתאבק פיני אהוב: ראול טאקס (לא בדיוק פיני, לא בדיוק מתאבק, מתאים בול) תמונה - ככה אני נראה בטנק...

Cry to the Sky

New member
כותרת מאג-ניבה!../images/Emo2.gif

שם:סאנשיין של של חיה שמתחילה באותה אות:בטיסטה,ברפר IמבטאערביI גיל:19+ (ספטמבר,בקשה אל תבוא) מקום מגורים:ת''א תמונה (אם בא לך):טוב נו,אם אתם לוחצים
-
הצלצול הנוכחי שלי בסלולרי הוא:Come As You Are מתאבק קנדי אהוב:מפעם:ברט/היום:בובי רוד מתאבק יפני אהוב:ברוס-לי!,הא הוא בעצם סיני X_X .. סתם,אין ממש מישהו ספציפי כרגע מתאבק פיני אהוב:כנ''ל^ - למרות שמחבב קצת את יושי הזה מאיסידאב

Cry to the Sky

New member
האא מוסיף

הייתי כזה מחוק שמילאתי את התשובות ששכחתי בכלל לרגע שכריסטיאן ואדג' קנדים!
,אז מוסיף+קן קנדי IצפויI וחשבתי שהמתאבק פיני זה אותיות הפוכות בטעות וזה סיני
2 מסקנה=לעולם אל תשתתף בהתפקדות בזמן שאתה בהאנגאובר X___X

Cry to the Sky

New member
כי אני חדש פה! IטרולI

קיבלתי לינק לפני כמה ימים מחברי הטוב ווינס רוסו לפורום הזה והוא אמר שזה אחלה מקום ויש בו אנשים שכותבים פנטזי בוקינג מעולה (קורקרצה),וככה הם עוזרים לו בתוכנית כל שבוע! וגם עכשיו שכבר אין בי צורך כמעט באירגון חוץ מלנקות בבקסטייג' לפעמים בשני/שישי כמו שווינס מבקש,אז יש לי זמן פנוי להכל! YAY!~

התפקדות

שם: אלכס שם של חיה שמתחילה באותה אות: אארדבארק הצלצול הנוכחי שלי בסלולרי הוא: Enjoy The Silence מתאבק קנדי אהוב: טריש סטראטוס מתאבק יפני אהוב: האיאבוסה מתאבק פיני אהוב: ברוק לסנר בתמונת - אקווריום החסילונים שלי

walking

New member
מתפקד

שם: שחף שם של חיה שמתחילה באותה אות: שחף.. גיל: 18 מקום מגורים: ראש העין תמונה (אם בא לך): בא לי, אבל לא תמונה שלי. הצלצול הנוכחי שלי בסלולרי הוא: TUMBLER (אין לי צלצולים של MP3 בפלא) מתאבק קנדי אהוב: ג'ריקו מתאבק יפני אהוב: טאג'ירי מתאבק פיני אהוב: פיני גרשון

igor p1

New member
מתפקד

שם:איגור שם של חיה שמתחילה באותה אות:ארנב גיל:21.8 מקום מגורים: אשקלון לצערי תמונה (אם בא לך)בפייסבוק ובעולם שלי יש הצלצול הנוכחי שלי בסלולרי הוא:APOLOGIZE מתאבק קנדי אהוב: היטמן מתאבק יפני אהוב:לא רואה מתאבק פיני אהוב: לא מכיר

למעלה