שלום אני חדשה בפורום ויש לי כמה שאלות

galnet1

New member
../images/Emo194.gif שלום אני חדשה בפורום ויש לי כמה שאלות

אני ואחותי צפינו לאחרונה בסדרה "פול האוס" והתמכרנו. בזכות הסדרה הזו נמשכתי לסדרות הקוריאניות. התאכזבתי מאוד מ"שתי טיפות מים" וכאשר נוכחתי לדעת שישנם אנשים שצופים בסדרות קוריאניות באינטרנט, החלטתי גם לנסות. יש לי כמה שאלות: 1) איפה אני יכולה למצוא סדרות לצפייה ישירה באינטרנט עם כתוביות בעברית? 2) אני יודעת שניתן להוריד סדרות למחשב ו"להדביק" להן כתוביות בעברית. מאילו אתרים אפשר להוריד ואיך להדביק את הכתוביות? והאם צריך תוכנה מיוחדת על מנת לצפות בסדרות? 3)האם ניתן למצוא את הסדרה "פול האוס" להורדה עם כתוביות בעברית או צפייה ישירה באינטרנט? זו הסדרה הכי אהובה עליי ואשמח לצפות בה שוב (אני יודעת שיש ביוטיוב עם כתוביות באנגלית אבל אם יש בעברית זה עדיף...). כנראה בהמשך יהיו לי עוד שאלות ואני מקווה לקבל מענה בהקדם. בתודה מראש, נטע-לי.

Verona04

New member
../images/Emo13.gif ברוכה הבאה, נטע-לי

ראשית כל, את מוזמנת להיכנס לפורום השכן - "אסיה - תרבות ופנאי" , שם תמצאי הרבה אנשים שחולקים את אהבתם לדרמות קוריאניות
(ולא רק...
) לשאלתך, לא ידוע לי על "פול האוס" מתורגמת לעברית
, אך יש הרבה דרמות אחרות מעולות
שתורגמו לעברית באדיבותן של לא מעט נשמות טובות
, וכל הפרטים תוכלי למצוא כאן
. תהני!

galnet1

New member
תודה ממש ענקית

שענית לי בצורה כ"כ יפה
אני שמחה לראות שעוד אנשים חוץ ממני מתעניינים בתרבויות אסיה
, יש לי בבית רק את אחותי שאיתה אני יכולה לדבר על זה... אולי תוכלי להמליץ לי על דרמות שכדאי לי ולאחותי לצפות בהן בתור "מתחילות"? אנו לא כ"כ מבינות בהורדות ובתוכנות. אולי משהו בסגנון של "פול האוס"? ראיתי שיש בפורום כל מיני סקירות של דרמות, אבל זה כל כך הרבה שאין לי מושג מאיפה להתחיל. ושוב, תודה שענית
. נטע-לי
.

אליס241

New member
שלום לך!

ברוכה הבא לעולם חדש וממכר. יש הרבה דרמות שתרגמו לעברית שהם מדהימות איכותית מרגשות ומצחיקות. ממליצה לך להיכנס לפורום השני שפעיל בימים אלה . לשאול שאלות ולקבל תשובות. ישלחו לך שם במסרים את כול המקומות שאת יכולה להוריד או לראות אונליין. תהני. הלינק http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=2084

למעלה