בעיות ושאלות לחודש מאי

שלום ניוטון בקצר,

בוודאי שמת לב שלאחרונה שינה שוב אתר פייסבוק את עיצובו. במהלך שינוי זה שונתה תצוגת הצ'ט ולא מופיעה יותר נורה אדומה המתריעה על קבלת הודעה חדשה. עם זאת, שים לב כי כאשר אין הודעה חדשה משבצת הצ'ט צבועה בצבעה הרגיל אילו כאשר ישנה הודעה חדשה צבעה כחול. מתן

SC0RPi0NS GiRL

New member
תמונות

שלום לכולם- יש לי בעייה קטנה ברצוני ליצור אלבום חדש אך אני לא מצליחה כבעבר. נדמה לי שסוד הבעייההוא בכך שהחלפתי מחשב. זכור שצריך להוריד איזו תוכנה שקר כלשהו, לא? בכל מקרה, אנא עיזרו לי ויום טוב :)

זה לא תוכנת שקר ../images/Emo6.gif

אלא בסה"כ פקד שעוזר להעלות תמונות/סירטונים לפייסבוק.. שם הפקד ActiveX

sivan120

New member
איך אני שולחת לחבר בפייסבוק קבוצה או דף?

איך אני מציעה לחבר שלי בפייסבוק להצטרף לקבוצה או דף עסקי? נניח שאני רוצה לצרף רק אחד או שניים.

../images/Emo192.gif בקלי קלות..

בדף מעריצים יש לך קישור מתחת לתמונת הפרופיל ושמה כתוב לך: Suggest to Friends תלחצי עליו ומיד יפתח לך רשימה החברים וכל מה שנותר לך לעשות זה לסמן את מי שאת רוצה להזמין ולעשות אישור בסוף
בקבוצה מתחת לתמונה יש לך קישור שכתוב עליו: Invite People to Join תלחצי עליו והשאר בדיוק כמו בדף מעריצים.

צ'אט

הי, משום מה יש לי בעיה להיכנס לצ'אט של הפייסבוק, כל פעם שאני לוחצת על החברים ב- on line זה כותב לי error ואני גם אף פעם לא מופיעה ב- on line גם כשאני נמצאת בפייסבוק. איך פותרים בעיה זאת? תודה.

שני83 האחת,

ייתכן ומדובר בבאג באתר עצמו ולא בתקלה אצלך במחשב. אני ממליץ לבצע מחיקת קוקיז ובמידה והתקלה עדין חוזרת לנסות דרך דפדפן אחר. מתן

קופנגן

New member
העלאת אירוע

שלום, כשאני מנסה להעלות אירוע, מופיע לי על הקיר מלל רב מתוך ה- Description, וכך האירוע תופס חלק גדול מהקיר איך אני יכול לצמצם את המלל שמופיע על הקיר? הכוונה שתופיע רק כותרת קצרה של כמה מילים ולהמשך המידע שילחצו על הלינק

שלום gooly21,

על פי בדיקה קצרה שערכתי רשימת החברים בעמוד אליו נתת מתעדכנת כאשר מצטרף חבר חדש לעמוד. אתר פייסבוק אינו מציב מגבלה לכמות ההזמנות לעמוד. מתן

שלום shosh123sh,

פייסבוק אינו מבקש את הקוד אותו שלחו לך לתיבת המייל, אלא את הסיסמא איתה את נכנסת לאתר. לאחר הכנסת הסיסמא תוכלי לשנות את כתובת המייל ולבקש מהאתר לשלוח לך את הסיסמא בשנית. בנוסף אני ממליץ לבדוק כי המייל מאתר פייסבוק לא נכנס לתקיית דואר הזבל בחשבון הדואר שלך באתר וואלה. בהצלחה, מתן

שלום Joseman,

תוכל לבטל את העדכונים הללו בדרך הבאה: Account->Privacy Settings->Applications and Websites בשורה האחרונה תמצא את שורת ה-Instant Personalization Pilot Program לחץ על Edit בעמוד שנפתח בפניך הורד את הסימון ה-V מהתיבה. בהצלחה, מתן

שלום ננ27,

אתר פייסבוק מציג בפנינו עדכונים לאחר שיקלולים פנימיים שאינם ידועים לנו כגולשים. העדכונים מתבססים על משתנים רבים כגון כמות תגובות, כמות לייקים והרגלי הגלישה של המשתמש. אני מאמין שתחת אפשרות ה-Most Recent כל חברי העמוד יכולים לראות את הפרסום ,אך התצוגה בעמוד ה-TOP NEWS אינה תלויה בך. מתן

ננ27

New member
אבל חברים שלי כן אמורים לקבל את זה...

אני לא מדברת בכלל על טופ ניוז...הם בכלל לא רואים את זה בפרופיל שלי, זה לא מופיע כאילו לא נשלח.... אני לא יכולה לדעת מי מגיע לאירוע ומי לא, מאחר וזה כאילו לא נשלח...עשיתי זאת פעמיים בדף מופיע לי אירוע כפול....פעמיים, אבל אין שום הזמנות כי אף אחד אל קיבל את ההזמנות זה לא קשור לבחירה של פייסבוק, כל מי ששולח לי הזמנה לאירוע ...זה מתקבל אליי לאימייל,

שלום sivan120,

ברמת העיקרון לאחר הזנת מספר הטלפון, אמור להתחלף שדה ההזנה של המספר לשדה ההזנה של הקוד אותו קיבלת בהודעת SMS. עם זאת הבנתי כי בימים האחרונים ישנו באג באתר שאינו מאפשר זאת, לכן הצעתי היחידה היא להמתין עד שאתר פייסבוק יתקן זאת. מתן

sivan120

New member
תודה...האמת שלאחר זמן הם מוותרים על התיבות...

לא משנה אם נשלח קוד או לא-ככל ששולחים יותר הודעות חברות, כך כמות התיבות יורדת עד שהיא נעלמת לגמרי.

למעלה