בעיות ושאלות לחודש מאי

sivan120

New member
איפה רושמים את קוד האימות שנשלח לטלפון???

חכמים גדולים הפייסבוק האלו-הסבר מלא על קוד אימות אבל אף אחד לא יודע איפה לרשום אותו באתר על מנת שלא נרשום כל הזמן את מה שרשום בתיבות, כי חושבים שאנחנו תוכנת מחשב...מישהו יודע איפה מכניסים את הקוד שנשלח???

Daniel 770

New member
היי! יש לי שאלה בקשר לפייסבוק....

לפני כמה ימים הופיעה לי הודעה על שינוי הפרטים בפרופיל ובעצם התבקשתי לסמן איזה קבוצות אני רוצה שיראו לינק אליהן ואילו לא. בקיצור, אחי בחר להוריד את סימון מכל הקבוצות שלי ועשה שמירה. ועכשיו אי אפשר לראות את הקבוצות בפרופיל שלי בכלל! (אני רואה את הקבוצות רק בתפריט שלי ולא בפרופיל עצמו) יש דרך כלשהי להחזיר או להוסיף את הקבוצות חזרה לפרופיל שלי? תודה רבה!!! :)

Josman

New member
איך מבטלים עדכונים בפייסבוק?

קורה ומקפיצים הודעת עדכון כלשהי,ואם אתה רוצה אתה יכול לאשר וזה מעדכן לך או מוסיף משהו. לא מזמן נשלח אלי סוג של עדכון שניתן לקרוא הויקפדיה על מקום המגורים שלי,ביה"ס שלמדתי וכו'... בטעות לחצתי על אישור,איך מבטלים את כל העדכונים המעפנים של פייסבוק?

קבוצת דיון- איך אני מסירה את השם שלי משם?

כלומר: הודעה ששלחה לי מישהי מהלימודים... לי ולעוד 20 אנשים נוספים שאני לא מכירה, וכל פעם שמישהו עונה, אני מקבלת עדכון... מעצבן. יש דרך להפסיק או לחסום את זה?? אודה לתשובה.

ננ27

New member
בעיית העברת מידע בפייסבוק

אני לא מצליחה לפרסם את האירועים של הדף שפתחתי, ובכלל להזמין אנשים לדף החדש, ולא לשתף בוידאו את החברים שלי , למרות שבהגדרות יש שיתוף לכולם בכל..., שום דבר שאני משתפת לא עובר לכולם, יש אולי רק שניים שזה מגיע אליהם...בקושי,וזהו! מה עושים?

galigach

New member
רשימת חברים, חבר שעוד לא אישר

שלום רב, ברשימת החברים שלי, יש שלושה שעוד לא אישרו. שניים מופיעים ברשימת החברים שלי עם הערה שצריך לחכות לאישור, ואחד לא מופיע בכלל. איך גורמים לו להופיע ברשימה? בתודה, גלי

shosh123sh

New member
בעיית התחברות ראשונה לפייסבוק

כאשר פתחתי לראשונה פייסבוק על שמי הייתי צרכה למסור את האימ"ל שלי .חשבתי שאוכל להשתמש באימ"ל של בני אך אמרו לי שהוא תפוס. לכן פתחתי אימ"ל חדש באתר וואלה, ופרסמתי אותו בפייסבוק .מסיבה לא ברורה המייל שלי לא מקבל דוא"ל ולכן גם פייסבוק לא יכלו לשלוח לי את הקוד האישי .בנתיים פתחתי עוד אימ"ל באתר נענע והוא כן פועל .וכאן הבעייה פייסבוק מחייבים אותי להקליד את הקוד שקיבלתי מהם כדי להחליף אימ"ל אך כאמור אני לא ראיתי את הקוד שכניראה נישלח לי לוואלה ומסיבה לא ברורה אני לא מקבלת דוא"ל לשם פה אני פונה לעזרתכם מה אוכל לעשות תודה שוש

gooly21

New member
רשימת אוהדים בדף פייסבוק תקועה-איך משחררים?

וכוונתי -שהרשימה לא מתעדכנת גם אם נוספו לדף אוהדים נוספים. האם פייסבוק חוסם רשימות מהסוג הזה? האם יש מגבלה למספר החברים שאני יכולה להציע להם להיות אוהדי הדף? איך אני פותרת את הבעיה? זה דף עסק חדש ובלי זה אין טעם להתקדם הלאה...

איצקו8

New member
מחיקת דיון נושא. עזרה בבקשה

שלום רב מזה כשבועיים נרשמתי לקבוצה ולאחר מכן רשמתי בדיון נושאים ולאחר כמה ימים רציתי למחוק ניגשתי להודעה היה רשום שם מחיקה מחקתי אבל הוא לא מחק את כל הודעה ובכ"ז יצרתי קשר עם מנהלת הקבוצה היא אמרה לי שהיא לא יכולה למחוק בגלל שמחקתי את התוכן הסברתי לה שהיה רשום שם מחיקה ותיארתי לעצמי שרשום מחיקה מוחק את הכל ולצערי הרב זה לא מחק ניסיתי להכנס שוב לנושאים להודעה שלי ומה שהיה רשום שם "היתה בעיה להשיג את הנושא שביקשת" והתוכן הוא רק השאלה היא מה צריך להסביר למנהלת הקבוצה כיצד למחוק גם את הכותרת תודה רבה אשמח לתשובתכם

etchi1

New member
איך אפשר להכנס לפייסבוק בסין

מסתבר שהשלטונות סגרו את פייסבוק ,הבנתי שיש איזו תוכנה שניתן להוריד,איפה? ואיך?

gooly21

New member
שכחתי לציין-הבעייה קיימת כבר שבוע

חשבתי תחילה שזה באג של פייסבוק...אז המתנתי שיפתרו את הבעייה זה לא קרה! בנוסף -ביצעתי היום ניקוי קוקיס וכו' בתוכנה שהומלצה בפורום זה-C-CLEANER וגם זה לא עזר.. ...אם זה ימשיך ככה אני נוטשת את פייסבוק ועוברת לדה מרקר..אולי שם לא יהיו כל כך הרבה באגים.. שמתחלפים כל יום שני וחמישי...

אין פייסבוק בסין, בדוק מתוך שיחה עם סיני

יש מקומיים שמתארגנים על דרכי תקשורת של תיירים או שוהים זרים וכך הם גולשים אך רישמית לא ניתן.

etchi1

New member
חברה ישראלים בסין מצאו דרך לעקוף את זה

ניסיתי גם אני להעלות האתר המפנה לשם הוא CITYMOMENTS.CN אך ללא הצלחה,אולי בעלי התמחות יתר בעניין יוכלו לעזור

זה מה שאמרתי זרים שאינם תושבי סין מייצרים

פתרונות טכניים שאינם קשורים למערכת האינטרנט של סין

../images/Emo194.gif בעיות ושאלות לחודש מאי ../images/Emo209.gif

רק אתמול התחלנו חודש חדש וכבר יש לנו המון בעיות ושאלות אז כולם לכאן

פייסבוק מתעמר בי. הצילו!../images/Emo54.gif

מישהי כתבה לי משהו על הקיר. אני מעוניינת למחוק את מה שכתבה. לחצתי על Remove וקיבלתי את ההודעה הבאה: Failed to hide mini-feed story. למישהו יש פיתרון? תודה מראש.

יש לי בעיה קטנה בפיסבוק

מקווה שזה המקום לשאול בכל אופן תמיד שהיו כותבים לי בצאט היה נהיה לי כמו עיגול אדום שאני יודע שכתבו בצאט עכשיו אין לי מושג כי אין את הנורה הזאת מקווה שאתם מבינים למה אני מתכוון פשוט יוצא שאנשים אומרים לי שאני מסננן אותם ואין לי מושג בכלל שהם שלחו הודעה (אני חייב לפתוח את החלון לבד אחרת זה לא מודיע לי שקיבלתי הודעה) מה עושים? תודה

למעלה