שרשור רפואי

גלתאה

New member
טיפול בכינים

שלום. לקינו במכת מצרים השלישית. אנא, יעצו לנו באיזה תכשיר יעיל כדאי להשתמש להדברת המטרד. ניסינו את הדרין - ספרי להתזה, אך לא נראה שהוא יעיל, למרות ההצהרות של היצרנים. מישהו ניסה את חפיף או את פינלה? נראה לי ששמפו יעיל יותר מספרי או או מקרם. תודה רבה!

המלצה על רופא אוזניים

מחפשת רופא אוזניים טוב לבת שלי באזור הקריות ששייך לקופ"ח כללית. קיבלתי ממוקד זימון תורים שמות של ארבעה רופאים שמקבלים בזבולון: ברקוביץ אבנר סופיה נמירובסקי אנטבי יצחק פליימן גינדי מישהו שמע עליהם משהו??? פתוחה לרעיונות אחרים...

chipadripa

New member
שוב זקוקה להמלצה..אורטופד באיזור המרכז

אני רוצה לקחת את קורל לאורטופד , וצריכה המלצה לאורטופד מומלץ של מכבי.

2blikeangel

New member
מסרק צפוף להסרת הכינים וביציהן

זה הכי טבעי וטוב ובלי לשים לילדים כימיקלים על השיער.

dididushi

New member
../images/Emo207.gif מחפשת המלצה לרופא עור

לילדים באזור רעננה/ כפר סבא/ הוד השרון שעובד עם הכללית

mom2ia

New member
לא יודעת אם עובד עם הכללית אבל תנסי

ד"ר אלכס גינזבורג. רופא עור מעולה גם לילדים וגם למבוגרים ברעננה

Yifatule

New member
לא יודעת אם הוא מקבל במכבי

אבל ההמלצה שלנו הוא ד"ר וייגל. מקבל בשניידר ומקבל גם ברעננה. ביתי מטופלת אצלו עקב בעיה אורתופדית מולדת ברגל.

mom at work

New member
אצלנו נרשמה הצלחה ל"ריזאלטס"

אם השיער יחסית קל לסירוק, אפשר לנסות פשוט לסרק במסרק צפוף כל יום למשך שבוע-שבועיים.

גלתאה

New member
תודה,

אחפש את זה בבית מרקחת. התכשיר הוא שמפו או מיועד לשיער יבש לפני חפיפה?

בוליפלג

New member
רק סירוק לאחר שטיפה במרכך. שוב ושוב ושוב...

ולמניעה, מרקחת רוזמרין או שמן רוזמרין קנוי. בהצלחה, זו באמת מכה

b o t t e n

New member
יומיים כאן וגם אנחנו "זכינו" בהן.

פה יש שמן מיוחד על בסיס קוקוס, ששמים בראש לשעה. ואז הכינים פשוט מתגלצ'ות למטה. זה גם מחליש את הדבק של הביצים. אח"כ עושים שמפו משלים, ומסרקים הרבה. צ'יק צ'אק יצאו הרוב. ופה הכינים קטנטנות וצהובות. לכי תזהי אותן על שיער דבר מתולתל של מיצי שלי..... חומר מעולה. אם תרצו קנייה משותפת ושאשלח לארץ... תגידו.

הדס123

New member
גם אצלנו הייתה מכה רצינית

קנינו תכשיר טבעי לחלוטין, לא זוכרת את שמו, עולה 90 ש"ח לקבוקו בסופרפארם + מסרק צפוף עם שיניים ארוכות צריך לעשות טפול ןלחזור עליו אחרי 10 ימים. אגב, ניסינו רק עם מסרק וזה לא עזר. הבעייה אצלנו שגם אני נדבקתי ממנו ויש לי שיער מאוד ארוך, אז לקח לנו המון זמן להיפטר מכל החיות הללו. בהצלחה.

גלתאה

New member
תודה לכולם

לאחר שגם לאחר השימוש החוזר (כעבור יום) בהדרין נתגלו החולרות, בחלקן חיות ושלמות, החלטנו לנסות את חפיף. לאחר הטיפול בו נמצאו מעט יצורים חיים, ועוד כמה מתים. נקווה שהטיפול המשולב והסירוק יעשו את שלהם, ושכולנו ניפטר מהנגע הזה.

נועם@בת

New member
אצלנו זאת היתה מתנת פרידה מהקיטנה

כל השנה הצלחנו להנע מהדבקה כי מידי פעם זכרתי לשים לה חליטת רוזמרים מאחורי האוזניים. בקיץ כנראה פיפסתי יותר מדי פעמים. מה שעזר זה סירוק במסרק סמיך. לא היה לי מרכך אז מרחתי על השיער שמן תינוקות, ופעם פעמים גם שמן תינוקות מעורב בחומץ. סירוק במסרק סמיך העלה את כל הנבלות והוציא אותן החוצה. כל אחת מהן זכתה למעיכה נקמנית בין הצפורניים. לקחת שבוע שבועיים וכולן נעלמו. הסירוק עוזר גם להוצאת חלק מהביצים ובעיקר לניתוק והזזה של יתר הביצית. ביצה שניתקת ממקומה מתייבשת ולא בוקעת. לשמירה שוטפת- חליטת רומרין מאחורי האוזנים וטיפה במרכז הראש (קצת מסריח, אין ברירה) ופעם בשבוע למלא את הראש במרכך ולסרק במסרך סמיך. בתיה

גלתאה

New member
בדיוק כמו אצלנו

במשך שנתיים בגן לא קרה דבר. שלושה ימים אחרי שהקייטנה הסתיימה התחילו הגירודים. לא היה לנו ניסיון, אז הסתפקנו בבדיקת השיער היבש, ללא מסרק סמיך, ולא גילינו כלום. רק לפני שבוע, כאשר הגירוד הפך לבלתי נסבל, התעורר החשד. קניתי חומץ וסירקנו במסרק סמיך אחרי החפיפה. הממצאים היו נוראיים. אחר כך קנינו הדרין, הפועל באופן פיזיקלי, עוטף את היצורים ומדביר אותם. אחרי שנשארו עדיין יצורים גדולים קנינו את החפיף הידוע, שעשה את העבודה: אין עוד כינים גדולות, רק זערוריות, ולכן צריך פעולה חוזרת. נקווה שכולנו ניפטר כבר מהמכה הזאת. חייבים לאסוף שיער ארוך לפני היציאה מהגן. הקפדנו על זה, אבל עכשיו עוד יותר: עדיף צמות ולא קוקו.

למעלה