היום ב-
אנשים

אושRתי

New member
הא

אז אם אפשר את- פסק זמן,עוף גוזל, כשאת בוכה את לא יפה, וגיטרה וכינור... תודה.

hilagilady

New member
פפפש..איזה ניסוח חכם יש פה ../images/Emo8.gif

עכשיו אני רואה כמה הייתי עייפה.

Shykedmi

New member
שתדעי לך גברת הילה מערוץ 24

שעשית לי את השבוע, ויכול להיות שאף הרבה יותר מזה. אני יושב לי במחשב ושומע משהו ממש טוב. בהתחלה הייתי בטוח שזה משהו מהמחשב של אחותי, ולא היה לי ברור איך אני שומע משהו שנשמע לי טוב מהמחשב של אחותי. לאט לאט, אבל בטוח, זיהיתי שזה הקול של אריק איינשטיין. רצתי לאחותי לשאול אותה לפשר העניין, וגיליתי, קודם כל את מה שהיה ברור - שזה לא בא מהמחשב של אחותי אלא מהטלוויזיה, ערוץ 24 - השיר "האור בקצה". אע"פ שיש לי את כל האלבומים של אריק איינשטיין כולל "לאן פרחו הפרפרים", לא שמעתי אותו לעומק, והקליפ של השיר הזה גרם לי לשמוע את האלבום הזה סוף סוף יותר לעומק, ומהבוקר (9:00 בבוקר) עד עכשיו (15:00) אני שומע אותו בלופ, מה גם ששמעתי אותו אתמול לפני שהלכתי לישון, אז תוסיפו עוד שתי לופים. והפעם זה בזכות ערוץ 24. ערוץ 24 משתפר, אין מה לדבר. יותר מוסיקה ישראלית אמיתית וטובה (גם דברים חדשים), ופחות זבל. לפחות זה מה שמצטייר אצלי. אז גם אם את לא אחראית לזה ספציפית, אני מודה לך, ותודה רבה לך על עבודת הקודש שאת עושה. ואם כבר, אז כבר - שאלה: למה יש כזו מלחמת חורמה עם הערוץ הראשון? תמיד עניין אותי. בהערכה גדולה, שי

hilagilady

New member
היי שי ../images/Emo24.gif רק עכשיו אני רואה את

ההודעה שלך. איזה כיף לשמוע כאלה מחמאות. המון המון תודה לך על כך
כן, לצערי, לא משחררים חומרים של אריק, ובכלל חומרים ישנים לערוץ.

פלונטר4

New member
נשמע טוב

טוב מאוד אפילו. רק חבל שזה בשבת
יש לך איזה שעת שידור לא בשבת?

hilagilady

New member
יש לי אבל כנראה שבשבילך זה

לא כל כך משנה...כי יום שישי הזה באופן חד פעמי ערכתי "חג ישראלי" נוסף בשישי בערב 19:30 עד חצות. כשהיו לי תוכניות נוספות באמצע השבוע, אשמח לעזכן אתכם. אתה שומר שבת?

שלום הילה ברוכה הבאה....

את עורכת בערוץ 24 ? אני שולח לך שאלה במסר האישי ליאור

hilagilady

New member
היי ../images/Emo13.gif

כן...אני עורכת בערוץ 24 ושלחתי לך מסר בחזרה.

hilagilady

New member
שידורים מיוחדים לסוכות במוסיקה 24

הופעות מדליקות בסוכות בערוץ המוסיקה
ה"גורילז"- להקת האנימציה הוירטואלית המצויינת של דיימון אלברן בהופעה שפשוט חבל לפספס
(מומלץ ביותר
)
7.10, שעה 22:30
רובי ויליאמס- הופעה שצולמה באנגליה במסגרת מסע ההופעות העולמי הגדול ביותר ועובר בין 14 מדינות שונות.
7.10, שעה: 20:30.
דיויד ברוזה- חגיגה מוסיקלית גדולה יחד עם נגני הג'אז המובילים בעולם. מיטב הלהיטים בעיבודים חדשים, עברית, ספרדית ואנגלית ובכלל נגינה וירטואוזית כמו שרק ברוזה יודע לעשות.
14.10, שעה:21:45
אתניקס במופע הצדעה לציון 20 שנה ליצירתם, נערך על במת ענק בבריכת השולטן שבירושלים.
14.10, שעה: 19:30. סוכות בערוץ מוסיקה 24- זהירות
יהיה חם

hilagilady

New member
../images/Emo207.gifתוכנית נוספת לחג בעריכתי-שישי

אמנם בלי אריק... בכל זאת אם יורשה לי
אתם מוזמנים לצפות ולהאזין לתוכנית נוספת של "חג ישראלי" בעריכתי והפעם ביום שישי (מחר): ארבע שעות וחצי של שירים נעימים באוירה רגועה לחג: נורית גלרון, מיקי גבריאלוב, לירז צ'רכי, יהודית רביץ, לאה שבת, מרב סימן טוב, אריק סיני, אוהד חיטמן, רמי קליינשטיין, אריק ברמן, האנשים, רינת גבאי, ריקי גל, רותי נבון, שלומי שבת, שרון עזריה, צביקה פיק, דודו טסה, איה כורם, תיסלם, מאיה בוסקילה, אתי אנקרי, תמר גלעדי, גלי עטרי, פבלו רוזנברג, אייל גולן, גבי שושן ועוד רבים ומעולים!!!
"חג ישראלי" - סוכות- 06.10.06- 19:30 בערב ועד חצות.
עורכת המוסיקה הילה גלעדי
רק בערוץ מוסיקה 24
חג סוכות שמח

porky169

New member
שאלה לי אליך הילה../images/Emo134.gif

עכשיו כשמוציאים את הקלטות של כמו גדולים על דיוידי יש סיכוי שתשימו קליפים משם? חבל שבקליפ של עוף גוזל יש קרדיטים ככה לא היו צריכים לצלם קליפ חדש לעוף גוזל

hilagilady

New member
זה תלוי אם יתנו לנו את הזכות לשדר

את זה.... אם זאת הפקה של רשות השידור הערוץ הראשון...אין סיכוי.

למעלה