היום ב-
אנשים

../images/Emo192.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo80.gif

תפוז
אלבומים
ומגזין אדרנלין מזמינים אתכם לתחרות אלופי הסקייטבורד: שלחו לנו תמונות שלכם על סקייטבורד ותוכלו לזכות בפרסים מגניבים- http://www.tapuz.co.il/Albums/contests/contest.asp?c=80
פורום ד``ר פיל צריך לוגו! אולי אתם תוכלו לעצב אותו? מעצבים לוגו שווה לפורום ד``ר פיל, ואולי דווקא הלוגו שלכם יזכה להתנוסס על שער הפורום. פרטים נוספים בקישור הבא: http://www.tapuz.co.il/forums/main/viewMsg.asp?id=645&msgid=86742593
הסיפור המוזר על האוניברסיטה הפתוחה - אם גם אתם למדתם באוניברסיטה הפתוחה ויש לכם סיפורים מוזרים- השתתפו בתחרות הסיפור המוזר בפורום האוניברסיטה הפתוחה. לפרטים נוספים: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=654&msgid=86643784
חוה ניסנבוים יועצת לקריירה ולהקמת עסקים, תתארח בפורום נשים לאחר לידה-תמיכה החל משעה 20.00 ותענה על שאלות בנושא הדרך לקריירה שניה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=973&msgid=86754568

hilagilady

New member
איינשטיין יתארח אצלי בסוכה ביום שבת

עם שני קליפים: "הבלדה על זומטי ולבטי" ו"כשאת בוכה את לא יפה"....חוץ מזה....
הולכת להיות תוכנית חגיגית ונוסטלגית במיוחד בחג סוכות בזה
בערוץ מוסיקה 24
הנה הצצה ראשונית לחלק מרשימת השירים, המובאת פה בסדר אקראי:
אולארצ'יק, קלפטר ושמיר- נכון את יפה
גידי גוב ורונה קינן- הריקוד המוזר של הלב
מיקה קרני- רומאו
נימרוד לב ואורלי פרל- זה כל הקסם
צביקה פיק- נאסף תשרי
משינה - מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה
תיסלם- פרצופה של המדינה
תרקדי את הלילה- אבי טולדנו
אין זמן לתהות- עפרה חזה
גלי עטרי- מה שאת אוהבת
כוורת- יו יה
משתתפי המחזמר "הלהקה"- בשמלה אדומה ושתי צמות
פורטרט- ואתם רוקדים
מטרופולין- מלאכים
דוד ד'אור ושלומי שבת- הלב יודע
ריטה ועברי לידר- סינדרלה רוקפלה
אביב גפן- בשבילך
ריקי גל- הנה פתחתי חלון
דני סנדרסון- אצל הדודה והדוד
יוסי בנאי ומיכה שיטרית- תרנגול כפרות
דוד ד'אור- להאמין
יהודית רביץ- רחבת הריקודים
הראל סקעת- הנני כאן
כוכבי הסרט "הלהקה"- שיר הלהקה
מתי כספי- הייתי אומרת
יגאל בשן- בואי נעשה לנו חג
נורית גלרון- אתה פה חסר לי
נימרוד לב - ימים טובים
ריטה ורמי קלינשטיין- אש
שלמה גרוניך- שירים פשוטים
היונים וששי קשת- הלילה הארוך בעולם
שלומי שבת ושירי מיימון- בכל מקום אז...אשמח אם תהיו אושפיזין בסוכה שלי בתוכנית "חג ישראלי"
היום: שבת 07.10.06
השעה: 10:00-14:00
המקום: הסוכה של הילה בערוץ מוסיקה 24 חג סוכות שמח
מעורכת המוסיקה הילה גלעדי

דנ120

New member
להילה

כיון שמדובר בארבע שעות שידור... האם יש באפשרותך לומר לנו באיזה שעה "יתארח" האורח שהפורום הזה מצפה לו ? או לציין בתחילת כל שעת שידור מה ישודר בהמשך השעה ? תודה .

hilagilady

New member
אני עורכת שם תוכנית קבועה

כל יום שבת בין 10:00 בבוקר ל-14:00 בצהריים...וחוץ מזה מידי פעם תוכניות שונות. למשל...יש לי בחג הזה תוכנית נוספת שתהיה ביום שישי הזה בערב החג.... פרטים נוספים אפרסם כאן מחר
אני משדרת הרבה את אריק איינשטיין
ואם תרצו, אשמח לעדכן כאן על התוכנית באופן קבוע.

אושRתי

New member
בהחלט נשמח אם תעדכני באופן קבוע .

בכדי שנוכל לעקוב אחר התוכנית... אפשר גם לפתוח שירשור מיוחד על זה אין צורך לנצל"ש כיוון שזה הודעה על אריק.. וגם ואם תוכלי להזכיר בתוכנית שקיים פורום לאריק זה יהיה אחלה

hilagilady

New member
זאת תוכנית ללא הנחה

לכן בלתי אפשרי להזכיר את הפורום. והנה רכשתי לי חברים חדשים
אעדכן אתכם בכל שבוע! תודה

דנ120

New member
תודה לך .

אני אשמח לצפות בתוכנית . האם יש באפשרותך לשבץ בתוכניות שירים כבקשתנו ? תודה .

hilagilady

New member
בשמחה ../images/Emo24.gif

אתם מוזמנים לשרשר לכאן בקשות שלכם, ואשמח לנסות להתחשב בבקשות שלכם ולשבצן בעריכה שלי. יאללה...תתחילו לשרשר

hilagilady

New member
רשימת הקליפים של איינשטיין ב-24

אין "סן פרנסיסקו" ו"אני ואתה"....אבל יש: אדומה שלי אחד עשר מטר אני מתגעגע אבא בואנס נוצ'ס גיטרה וכינור האור בקצה הבושה הבלדה על זומטי ולבטי - פרח במנוע ואלה שמות זה לא בדיוק געגוע כשאת בוכה את לא יפה עוף גוזל עטור מצחך זהב שחור פסק זמן צא מזה

דנ120

New member
להילה

מה עם שירים מתוך סרטים כמו : "סאלח שבתי" ("לי ולך") או "שבלול" שמכיל כתריסר שירים ...( ויש עוד סרטים ) . שירים מתוך "לול" (היו ארבע תוכניות...) ," שירי א"י הישנה והטובה " , "חמוש במשקפיים" , קליפים שחברת "הגר" הכינה לשירים של אריק איינשטיין ( היו קטעים בסדרה " סוף עונת התפוזים" ) ... תודה .

hilagilady

New member
אין...אתם יכולים לבדוק בעצמכם

אילו שירים יש בארכיון, אבל קודם צריך להרשם לאתר. (לא לבקש באתר עצמו, אלא לשרשר לכאן בלבד, אחרת לא אראה את הבחירות, וחבל). הילה

למעלה