מפגש פורום-עדכון נוסף!

ronali asposito

New member
../images/Emo191.gif../images/Emo209.gifמפגש פורום-עדכון נוסף!../images/Emo209.gif../images/Emo47.gif

טוב...
אז אחרי שהרבה מהפורום..לא יידעו באיזה כניסה בדיוק צריך להיפגש.(מכלילה את עצמי..) אז החלטנו..,שעדיף כבר להיפגש ישירות ..בגג,
שימו לב.:
אין הכוונה לגג בקומה האחרונה..אלה לגג(מרפסת ענקית) בקומה ה3,ולאלה שלא מתמצאים בעזריאלי..,אני בטוחה שאם תשאלו אנשים הם יובילו אותכם לגג,
מה שכן..יש סיכוי פצפון..,שהמרפסת תהיה סגורה,או מלאה אנשים.(למרות שזה לא נראה לי אפשרי..מקסימום נעיף אותם
) ולכן..אנחנו צריכים את הפלא' שלכן,..למקרה שזה יועבר למקום אחר..בדקה ה-90..(3% שזה ייקרה)
|זר ככה ש.:.. שרשור פלאפונים יוצא לדרך..,
למי שלא מעוניינת לחשוף את המספר.(למרות שרק אני או טל או מישהי אחרת נתקשר אליכן אז אין מה לדאוג,) אז אפשר לשוח במסר..!
אז ייאלה תרשרו. |
מס' פלא': שם: גיל:
תזכורת:..המגש כמו שכולם יודעים ייערך ב- 2.7 בשעה 15:00 בקומה השלישית בגג עזריאלי..!
רונה-לי

ronali asposito

New member
מתחילה..!../images/Emo56.gif

מס' פלא': 0525721953,(מעדיפה שיישלחו לי הודעות,..) שם: רונה-לי גיל: 14.5

שרשור פלאפונים..

שם: טל שוחמי ( המהממתXD) גיל:14 פלא:0528418480 ותבואו עםם מצבב רוח טוב!! היה ליגההה חעחעח..

lirotem

New member
באה...

שם : רותם גיל : 13.4 פלא : כמו של שולצ' (שחף) רק עם 6 בסוף... אבל אנחנו גם ככה באות ביחד

ronali asposito

New member
ממ...../images/Emo189.gif../images/Emo35.gif

מה זהו..?
אין מצב שזה כל האנשים.., בשרשור הקודם לפחות 15 אנשים הבטיחו שייבואו.. אז מה קורה.??באים.?..! ממ...תבואו.!יהיה כיף!באמת..יהיה גיטרה
,שיחות היכרות.
.כמה פעילויות.(אל תדאגו מותאם לגילנו 14-19 ..,)
יאללה.!תנו בפלאפונים..!! דרך אגב..האייסי שלי הוא: 586886076..למי שרוצה להכיר לפני המפגש.. אוהבת
רונה-לי

ronali asposito

New member
למשלל..

מה בנוגע ל..
חן גואטה... נוי..(שאני יודעת שאת באה..) balerina4ever לירן מבאר שבע hileary4ever casinajeles עדנוש המאמי 0o0gali0o0 שיר ביטון.., וכמובן יש עוד מללא..,ששכחתי לציין ואמרו שייגיעו בוודאות..
? אז מה נסגר.?אתן באות בסוף.? אפשר פלאפון.?(מסר/בשרשור..)בשביל שעם ייקרה משהו אני יתקשר..(לא נראה לי שיהיה מצב כזה אבל ..לכל אופן.) כל אחת נוספת שתבוא חשובה לנו..!

hilary4ever

New member
פשוט אתמול לא היתי כ"כ בפורום..

היו אצלי אורחים אז רשמתי רק עכשיו.. [בבוקר..XD]

למעלה