פלאשבקים

../images/Emo190.gif פלאשבקים ../images/Emo190.gif

לא מסוגלת להתרכז בכלום, תמונות שלנו חולפות בראש כפלאשבק, אתה מנשק, מלטף, עיניי נעצמות מתמכרת לתחושה אפופה בריח הבושם שלך שמטריף אותי.... עוצמת עיניים עוברת לחזיון הבא, אה בתוכי, לשונך על שדי מקניטה, מוצצת, נושכת הודף את עצמך לתוכי נוגע לי בנשמה, ידך מתווספת כעידוד לגבריותך מביא אותי לסף החדר מסתחרר אני מתפוצצת.... שוכבת על המיטה מסדירה את הנשימה שנעתקה הלב דופק כל כך חזק ידך מלטפת, אוהבת, מרטיטה אתה מדליק לי סיגריה מנשק אותי ומרגיע.. קאט, עוברת לחזיון הבא צמודה לקיר אתה מאחורי חודר וגורם לי לצעוק, לגנוח ידך נוחתת בהפתעה על ישבני סלאששששש מתענגת על הכאב המתוק שוב ושוב ושוב מרגישה את הרעד ברגליים מתפוצצת שוב בצעקה... מרגישה אותך גם כעת בכל חלק תפוס בגוף כעדות, טעמך עוד בפי מתאווה אליך שוב....

יו אני ממש נפעמת

את אכן שטה שטה את אינך משתטה תמונות מין המיטה המרטיטה אהבתי

פשוט גרררר

ולהלן תקציר הפעולות שגרמו לי לגרגר
להתרכז לנשק ללטף לעצום את העיניים להתמכר לתחושה להטרף מניחוחו לחזות חזיונות להקניט את שדיה למצוץ להדוף לנגוע לעודד את גבריותו להביא אותה לסף להסתחרר להתפוצץ לשכב על המיטה להסדיר נשימה ללטף (פעם שנייה) להרטיט סיגריה להדליק לנשק(פעם שניה) להרגיע לחזות חזיונות(פעם שניה) להצמד לחדור מאחור לצעוק לגנוח לסטור לישבנה להתענג להרגיש רגליים רועדות להתפוצץ(פעם שנייה) לצעוק(פעם שנייה) להרגיש(פעם שנייה) להתאוות אליו שוב...

דיייייייייי שטההההה דיייי../images/Emo9.gif

הוא כל כך רחוק ואת מעלה לי כזו סיטואציה: "קאט, עוברת לחזיון הבא צמודה לקיר אתה מאחורי חודר וגורם לי לצעוק, לגנוח" איפה אתה.<??????????????????????????????????? < תפסיק כבר לעבוד
>

אבל גם אצלי הוא היום רחוק....

למה שרק אני אסבול אה... את חברה נכון ? תסבלי איתי יחד.... (אגב לקחת לי את המילים מהפה... תפסיק כבר לעבודדדדדדדדדדד)

למעלה