ביקורות, ראיונות, אייטמים

תודה על הקישור אבל לא מסכימה

נכון שהוכחה זה שיר מהממם נכוןשלמירי יש קול אבל יחד עם זאת אני חושבת שגם שאר השירים טובים לא פחות מהוכחה,לרגע נדמה זה שיר הורס... אני דווקא כן חושבת שכן יש שילוב מתאים בין המזרחיות ואתניות ושאר המקצבים בדיסק. מגוון כבר אמרתי? לגבי קרן- שאני לא אתחיל, מה עשית- אפשר להגיד עליו הרבה דברים. שיר רע- בטוח לא. בכלל- די עם ההשוואה. זה מיותר.

omer719

New member
../images/Emo207.gif מישהו שמע את השיר "2 גדות"?

הוא מתוך הדיסק החדש שעומד לצאת (אגב, מתי הוא יוצא?) הייתי בחזרה גנרלית להופעה החדשה של מירי לפני שבועיים ביגור, ותאמת? לפני המופע אהבתי כמה שירים של מירי, אבל לא הערצתי אותה, אבל אחרי ההופעה והשירים החדשים ששמעתי היא אחת הזמרות האהובות עליי. הדיסק השלישי הוא ברובו שקט (או לפחות השירים שאני הכי זוכר משם) ובעיקר את השיר 2 גדות שקרן כתבה לה שהוא פשוט שיר מושלם לדעתי. מישהו שמע אותו?

omer719

New member
אה מצאתי את השיר.

אם מישהו לא שמע יש לי קישור להורדה, אני אתן במסר למי שרוצה כי אסור לדון פה על הורדות אם אני לא טועה.

omer719

New member
תודה ../images/Emo13.gif

התכוונתי אבל שתגידו מה דעתכם עליו, אני ממש התלהבתי ורציתי לדעת אם יש עוד אנשים שאהבו

shay keran21

New member
איזה אושר!! סופסוף!! נהנתי מאוד מאוד לקרוא

ולמרות שאהב את הכל,אף על פי,ישנם דברים שלא הסכמתי איתו...

veredmp

New member
הבנתי שהיתה גם כתבה ב"גלריה"

של הארץ בסופ"ש. למישהו יש את העיתון?

Crurifragium

New member
לא יודע איך להגיד להם את זה

אבל "לא דוחות את הקרייבינג" ו "לחם קל" באותו משפט... לא עובד.

shay keran21

New member
../images/Emo45.gifעושה להם כניראה "טוב" על הלב....אני צוחק

מזה...חחח תמונה מדהימה אגב

Crurifragium

New member
תהיה נחמד ותחלוק איתנו?

להבדיל מבד"כ אמנם יש בכתבה הזו מעט תוכן, אבל אני לא ממש רואה פואנטה.

Crurifragium

New member
זה פואנטה?

עד כמה שהבנתי זה לא חדש שחצות זו לא שעה מאוחרת בשבילה. למען האמת גם בשבילי לא. עכשיו, קניות בשש לפנות בוקר, זה כבר היה מעניין...

למעלה