ביקורות, ראיונות, אייטמים

shay keran21

New member
תודה..אממ ככה ככה..עדיף ממה שרשמו בואלה יש

לי הרגשה ש"הוכחה" יהיה השיר הטוב ביותר שלה מבחינת הקהל..בכל רגע ורגע שאני שומע את השיר אני מתרגש..אני חושב שזה השיר שהכי יכול להצליח...ואני לא מבין למה לא מחמיאים...שהם ימשיכו...אני רודה לראות כמה זמן יגיע עד שזה יהיה אלבום פלטינה... ועוד לגביי הוכחה,כל הידידים והחברים שלי שקנו את הדיסק,ציינו לשבח את ,הוכחה" יותר מהכל..למרבה ההפתעה הם גם מאוד מאוד אהבו את "נטלי" אז כאילו דוקא השירם שהם כביכול רק בסדר מבחנת המעריצים של קרן,דוקא לקהל האחר הם הטובים...ביותר..

veredmp

New member
ראיתי את זה. הם כאלה מפגרים

מדברים על "חדשות טובות" אבל שמים ברקע את "אהובי"

איריס מ

New member
מעניין ../images/Emo13.gif

בערוץ 24 אמרו שהדיסק שלה נכנס למקום הראשון, בשידור החוזר אדע אם מדובר בסטימצקי כמו בכתבה הנ"ל

oshrat111

New member
אזכור של האלבום ב"רייטינג"

היי לכולם, עדיין לא ראיתי בעצמי, אבל אמרו לי שיש ביקורת על האלבום ברייטינג, הביקורת על כל השירים בינונית, כתוב שהם יפים והכל, אבל מבקרי המוזיקה ממש ממש שיבחו שיר אחד, הדובדבן שבקצפת :"הוכחה". אין זה שיר כזה מדהים, כל פעם שאני שומעת אותו הוא מרגש אותי יותר ויותר!!! קדימה לרדיו!!

הוכחה זו ההוכחה!!!!

אני מסכימה לגמרי אני חושבת שהשיר פשוט מושלם מירי במיטבה אני מתה גם על הכתף של תא ועל יום ראשון אבל הוכחה הוא שיר שיישאר כי כולם יכולים להתחבר אליו כל מי שאני מדברת איתו על הדיסק (ותאמינו לי שאני מדברת על זה כל היום:)) מדבר ישר על השיר הזה ואומר שזה השיר הכי יפה... "ואולי לא סתם הגענו ואולי דווקא אנחנו עוד נאהב עד שננוח ונהיה ההוכחה..."

veredmp

New member
../images/Emo190.gif ביקורות, ראיונות, אייטמים ../images/Emo189.gif

veredmp

New member
../images/Emo125.gif מירי ברדיוס יום ה' ../images/Emo125.gif

מירי תגיע לספיישל עם יקיר אביב וקרן מילוא בין השעות 15:00-17:00. אפשר לשמוע ברדיו ב-100FM ומי שליד מחשב, שימו את האתר שלהם http://www.100fm.co.il/TV/TVframe.htm כי יש וידאו כל מה שיש לכם לומר על השידור שרשרו לכאן

veredmp

New member
נו מה, אף אחד לא האזין? איזה פארשים אתם ../images/Emo3.gif

I מ י ר ב I

New member
האזנתי לשעה ה-1

אין ממש מה לחדש,הראיונות מתחילים להיות ממוחזרים. אנחנו כבר יודעים הכל.

veredmp

New member
../images/Emo17.gif ראיונות קרובים של מירי ../images/Emo17.gif

19/2 – ספיישל ברדיו דרום בין 19:00 - 18:00 20/2 – ספיישל ברשת ג' - מאחורי השירים - בין 21:00 - 20:00 20/2 – ספיישל בגלי צה"ל ב-16:00 21/2 – ספיישל ברדיו אמצע הדרך בין 17:00 – 18:00 23/2 – ספיישל ברדיו קול רגע – בין 14:00 – 15:00

oshrat111

New member
ביקורת מפרגנת במיוחד בעיתון "הארץ"!!!

היום התפרסמה ביקורת בעיתון "הארץ" על האלבום של מירי צירפתי קישור... הביקורת בעיקר משבחת את "הוכחה" שגם בעיני הוא השיר הכי טוב באלבום כמו שאתם יודעים, אני מצטטת: "וזה אחד מאותם שירים נדירים במיינסטרים הישראלי העכשווי, שהאוזן מייחלת לשמוע שוב ושוב.." כל כך נכון, פשוט עבודה מושלמת של הכותב המוכשר, המלחין שקלע בול ומירי שהיא ביצועיסטית מדהימה, מן משולש קסמים שכזה. תהנו, שתהיה לנו שבת שלום... "ואולי דווקא אנחנו, עוד נאהב עד שננוח ונהיה ההוכחה..."

shay keran21

New member
הייתי חונק במו ידיי את מי שכתב את זה!! לפחות

אני שמח שיש לי אוזן טובה...גמני חושב שמכה עשית זהה לפיז'ו..אבל הוא רשם שזה שיר רע!! אוחח נייתי חונק אותו....רואים שהבנאדם לא סובל,לא את מירי ולא את קרן..אז הכתבה הזו לא אובייקטיבית...קאלאק שירים זולים,בלי רגש,עם צורך לעשות שירים של יוונים ערבים וכ'..נו מה רע?? קצת לגוןן!! קיצר קראנו כבר 3 ביקורות לא מפרגנות..מתי יבוא ביקורת טובה??!! אבל ללא ספק הוכחה זה השיר המעניין ביותר...לא הטוב ביותר,אלא המעניין ביותר...והאידיוט לא יודע מה זה "לשקת"??? אז יש לך בעיה...לך תלמד עברית...יש לו בעיה עם מילים עשירות...חתיכת עלוב...זה אחת היצירות הגאוניות של אריק..ואל תשכחו שלא סבלתי את השיר..כיום אני מתענג ונרגש כל פעם מחדש מהשיר והסיפור....קיצר..שהוא יילך לחפש!! אני מאודד מקווה שלו מירי קוראת את כל הביקורות האלו,היא לא מרגישה טוב...

I מ י ר ב I

New member
ביקות מפרגנת???

את כנראה רואה רק שיר 1 באלבום וזהו או ששאר האלבום באמת לא מעניין אותך...

oshrat111

New member
מפרגנת ל"הוכחה"

התכוונתי שהיא מפרגנת להוכחה וגם למירי כמבצעת. כתוב שלמירי מסיקה יש קול בשביל שלוש זמרות, אם זה פרגון אז אני לא יודעת מה כן.. צריך גם לקרוא את הדברים שבין השורות, הרי שבחירת השירים לאלבום לא הייתה מושלמת.. חוץ מזה שהיא ביקורת הרבה יותר סבירה מביקורות אחרות שקראתי... את יודעת, רוב המבקרים קטלו את האלבום. אז בואו ניקח דברים בפרופורציה ובעיקר נשמח שיש שיר אחד שעושה לו הרבה כבוד. שבת שלום

מה זה ביקורת מפרגנת..שלא נדע מצרות ../images/Emo4.gif

ואני מצטט : "רוב השירים נשמעים מלאכותיים, מתאמצים, לעתים אפילו זולים.." "לרגע נדמה", שש דקות מתישות של אקזוטיקה זולה בניחוח ספרדי עם משפטים מתיפייפים.." אני חייב לציין, שבד"כ אני לא מסכים עם הביקורות על הדיסקים של מירי, אבל הביקורות הפעם קולעות דיי בול בהרבה רבדים. ודווקא "הוכחה" לטעמי אחד השירים הנמרחים ביותר באלבום...היה אפשר לעשות אותו הרבה יותר חד, קצר וקולע. חבל.

demon23

New member
לפי דעתי הביקורת צודקת לגבי השיר "ולרגע נדמה"

זה באמת שיר נדוש וקיטשי מאוד לטעמי... נ.ב הביקורת היא בלתי מפרגנת בעליל.

למעלה