תביא משפט!!

darling2

New member
../images/Emo19.gif תביא משפט!! ../images/Emo19.gif

פינה חדשה תודו שאתם מתרגשים??
אז ככה, כל שבוע אציג שיר וכל אחד יכתוב משפט אהוב מהשיר ולמה דווקא המשפט הזה... השבוע:
לב סדוק
אז יאללה.. תהנו

0mroosh

New member
יאר. ../images/Emo99.gif

אנשים צוחקים באור העמום ואישה מחופשת למישהו חשוב היא אומרת תראו הזמר נעלם אבל עוד שומעים את השיר ושומעים את התוף ושומעים איך הוא שר -- אומנם לא שורה, אבל כל הבית הזה
, הקול של מאיר מתעצם בחלק הזה, פשוט לרצות לחבק אותו.

תודה יפתי.. ../images/Emo9.gif

טוב אז ככה: "היא אומרת תראו הזמר נעלם אבל עוד שומעים את השיר ושומעים את התוף ושומעים איך הוא שר" המשפט הזה מוכיח כמה מוסיקה היא דבר חזק, עד כדי כך שהיא נשארת גם אחרי שהזמר כבר איננו [לא רלוונטי לגבי מאיר
לו יש חיי נצח
, בע"ה
]. משפט מדהים..
ולדעתי גם ממש נכון..

darling2

New member
אני ../images/Emo68.gif

"היא אומרת תראו הזמר נעלם אבל עוד שומעים את השיר ושומעים את התוף ושומעים איך הוא שר" המוזיקה נשארת גם אחרי שזמר "נעלם" לא בהכרח בכוונה של מת.. אלא גם אחרי הופעה.. שהזמר יורד מהבמה... שנשארות האנרגיות, המנגינה, המוזיקה ושירים עדיין מתנגנים בראש..! (שזה בערך מה שקרה לי אחרי ההופעה של מאיר ואביתר!... אז משפט מקסים

ח ל ו ן

New member
ככה גם אני פירשתי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

כפרעלייך

../images/Emo6.gif

חומד זנה לא קשור לשרשור אבל זה פורום 1395 ולא פורום 1935..
אבל כל הכבוד על החתימה..
את מוזמנת לתקן..

ח ל ו ן

New member
../images/Emo99.gif

"היא אומרת תראו הזמר נעלם אבל עוד שומעים את השיר ושומעים את התוף ושומעים איך הוא שר" כיף שהמוזיקה ממשיכה גם אחרי השיר, ומלווה אותנו

AnGeLiNa JoNsOn

New member
טוב תאמת...../images/Emo141.gif

ראיתי את ההודעה לפני שאפחד לא הגיב, ובאמת ניסיתי להתעמק בבתים ולא הבנתי מהם כלום
ולאחר שקראתי את כל התגובות, וואל, אני מושפעת. היא אומרת תראו הזמר נעלם אבל עוד שומעים את השיר ושומעים את התוף ושומעים איך הוא שר באמת משפט חזק, מסכימה עם כל הפירושים.... אחרי הרבה הופעות הייתי בכזו אופוריה שבוע אחרי, שhell ya אני מסכימה עם המשפט הזה...

כנ"ל למה שאמרתם....

"היא אומרת תראו הזמר נעלם, אבל עוד שומעים את השיר ושומעים את התוף ושומעים איך הוא שר..." לפי דעתי המשפט הכי חזק!! גם בגלל שמאיר עולה בקול שלו בקטע הזה.. וגם מבחינת הטקסט כמו שהסברתם...

למעלה