סוף סוף יש דגים ...

סהר מ

New member
../images/Emo19.gifסוף סוף יש דגים ...../images/Emo19.gif

הטרולוס בגודל של בקבוק של ליטר וחצי נתפס על קרס 6 וסבידה.!!! הסרגוסים גודל כף יד..נתפסו על קרס 3 וגמברי.. ונתפס עוד דג שנראה לי שזה מוסר..והוא חזר לגדול.. הדייג היה בח"ח אשדוד משעה 13:30 עד 17:00. סוף סוף יש דגים אחרי חודשיים של כלום !!!!

כבוד סהר!! ../images/Emo45.gif

היום אני הייתי בח"ח משעה 11 עד השעה 4 ולא היה אפילו אכילה אחת!! אחלה דגים!! שבת שלום!!

amir1971

New member
סער שלום

היום הייתי גם בשעות האלו ליד תחנת הכוח באשדוד קצת ימינה לשפך של המים החמים. ניסיתי עם תולעים ולא היתה אפילו אכילה, האם זה המקום שהיית בו?.

גרשוןןן

New member
בבא אני במטרות שבת בבוקר ........

אתה מוזמן לקפה אני שם עד אחריי הצהריים

שבוע טוב גרשון!!

אני שומר שבת.... התקופה הזו חלשה!! איין הרבה דיגים שמוציאים דגים! נדיר! עמדתי ממש ליד הזרם! וביככללל לא היו אכילות! היינו שמה אולי 10 דייגים אף אחד לא הוציא כלום! מקווה לימים טובים כמו של סהר!! איזה כייף זה להוציא טרולוס כזה אהה??? נילחם כמו שור!! בהצלחה בבאות!!

גרשוןןן

New member
../images/Emo7.gifצדיק כמה שאתה צודק.........

שבת שלמה שרפתי על המיים בח"ח וסה"כ סרגוס אחד נחמד שנלקח ע"י דייג רוסי .....כל הפתיונות שבעולם .......... תולעים , סבידה , קלמרי , גמברי , סקומברי , ואפילו פילה של מליטות, ואיך אומרים החברה GMG כזה דבר עוד לא היה לי בחיים ........ יום שלם ואין כלום משעה 0630 ועד 1830 וכלום פשוט לא מאמין ......

לא נורא אחויה! =)

אייך מישהו פה אמר פעם "הדגים זה רק צ'ופר! =) הייה מזג אוויר סוף הדרך.... שמש, רוח נעימה... מה יותר טוב מזה? לשכוח מכל הצרות!! רק אתה והייםם...

shragam

New member
איזה יופי של טרולוס ../images/Emo45.gif נראה

שהגדולים מתחילים להגיע

סהר מ

New member
שבוע טוב..

למי ששאל איפה הייתי.. בסביבות ה-80 מטר...מימין לזרם..

talmo3

New member
דגים יפים..כל הכבוד על השיחרור!

אני חדש בפורום!

ברוך הבא../images/Emo140.gif

אתה מוזמן לספר לנו על השיטות המועדפות שלך ובאיזה אזור אתה דג ברוך הבא ובהצלחה

talmo3

New member
שלום לכולם...ובקשר לשאלה..

אני דג באשדוד... מרינה או ח"ח.. ודיג פתיונות..סבידה/גמברי.... ויש לי שאלה... יש לי חכה שהחוט שלה דק נראה לי 0.25 והייתי תופס איתו הרבה מרמירים סרגוסים,דורדה וכו'.. קניתי חכה חדשה שמתי לה חוט 0.45..ובינתיים לא תפסתי כלום!בערך איזה חודשיים...אנשים הוציאו לידי דגים עם אותו הפתיון!!. יש מצב שהדגים שיש שמה פוחדים מהחוט כי הוא עבה בגלל שהדגים שמה יחסית קטנים או מה?...אני שם לזה חוט 0.30-35 בריג...בסוף כאילו שהקרס קשור אליה??

למעלה