שירשור על טבעי 617

|ספוילרהופה עיצרו הכל .אני לא מבינה את פרק 17

איך אלן חזרה לחיים ?!היא לא מתה ? מישה\י יכולה להסביר לי איך לעזאזל זה קרה ?אני רק בתחילת הפרק...
 

Luci6

New member
../images/Emo58.gif

אלן וג'ו בחיים כי בלתזאר שינה את ההסטוריה.
 

ANGELUSPIKE

New member
../images/Emo189.gifשירשור על טבעי 617../images/Emo190.gif

נא לשרשר לכאן את כל מה שקשור לפרק, נא לא לשכוח לסמן
ים. רואי. חג שמח.
 

nick at noon

New member
../images/Emo58.gif מעניין איזה סרט זה מזכיר...

כנראה כותבי הפרק צפו לאחרונה בFinal Destination. מזל שלא גרמו לנו לצפות בסצנה שבה אלן מתה בתאונה נוראית. ומה הקטע עם הנשמות? לא נשארו עוד הרבה פרקים ויש יותר מידי סימני שאלה באוויר.
 

Ayelet 363

New member
../images/Emo58.gif

דיי הפריע לי שמשתמשים בסיפור הטיטניק כדיי להראות את עניין הגורל (אני מתכוונת- אנשים אמיתיים מתו ובסדרה אומרים שזה נועד לקרות). גם חבל לי שנוצר מצב שבו ג'ו חיה והיא לא עם דין- אם הם היו ביחד הסוף היה יותר עצוב, אבל זה כאילו הייתה להם הזדמנות (לדמויות) והם וויתרו. גם בובי\אלן נראה לי קצת מוזר. בסופו של דבר נראה גם שאי אפשר לשנות את הגורל, אז אני לא מבינה איך קסטיאל חושב שהם יבינו שאפשר. אהבתי שהם התעוררו למשמע השיר.
 
לגבי ג'ו ודין..

לפי איך שאני מבינה את זה..יש מצב שג'ו אלן דין וסאם בכלל לא חוו את הסיטואציה הזאת שהם היו בעיר ההיא וכלבי הגיהנום רדפו אחריהם ופצעו את ג'ו..והרי רק שהיא גססה הם טרחו להתנשק
אז יש מצב שבמציאות המדומה הזאת שבה שינו את הגורל הם לא נפגשו הרבה זמן..מאז שהיא עזבה לצוד..ולכן הם לא ביחד..(זה הסבר לא מספק אני יודעת..גם אותי לא
)
 

nogaash

New member
בלי קשר לפרק הנ"ל אני מחפשת את הפרק

בו האחים גילו שהחיים שלהם כתובים בסדרת ספרים מצליחה... אני אפילו לא זוכרת מאיזה עונה זה ואת הפרק הנ"ל פיספסתי ואני מתה לראות אותו.. מישהו זוכר איזו עונה ואיזה פרק?
 
למעלה