יום שישי ה-13
...

../images/Emo189.gifיום שישי ה-13../images/Emo190.gif...

מה דעתכם על המיתוסים המפחידים של היום הזה? מאין באו? האם אתם מאמינים? האם לא? מה אתם עושים או לא ביום הזה? האם 13 הוא באמת מה שמספרים עליו? מיאוווו
תוהה בכתב
יומטוב לנו

motif

New member
../images/Emo222.gifעולם קטן

בוקר טוב ויום נהדר לכולם בדיוק הלילה לאחר חצות יצא לי סוף סוף לראות את הסרט " הקוד של דה וינצי", המשמעות המקורית שלו היתה לסמל את היום שבו הווטיקן החליט להשמיד אבירי הטמפלרים, אני אישית לא מאמין ביום זה כיום של מזל רע ( אולי הייתי חושב אחרת אם ההייתי אביר במסדר טמפלרים
), אני מאמין כי אנו יוצרים את "מזל" שלנו בהתאם לגישה שאנו נוקטים לאירועים שונים בחיינו, ולמרות שזה די קשה עדין גם מקשיים וחבורות ניתן ללמוד דברים חיוביים. בברכת יום טוב מוטי

ח אפרים

New member
../images/Emo13.gif וואו... יום שיש ה-13. אמא'לה!

עבורי הוא יום מפגש אצל... טוב לא אזכיר שמות (כנסי לפורום של דוד ותראי שם). את יודעת איזה פחד זה מפגש כזה? ועוד אצל... אימה ממש. וחוץ מזה מה שלומך יקירתי?

../images/Emo6.gif ממש אמא'לה../images/Emo70.gif

קראתי על המפגש ידידי היקר, אבל... אני באילת כבר שנה וקצת... נהנית מהחיים הטובים בהתגלמותם....
וד"ש חמה לכוללמלמלמלם שם, בעיקר לנוצה ולאמא האמיתית הזו
אחלה שבת לנו

לקשמי

New member
אמונה נוצרית

מתוך וויקיפדיה: "ביום שישי ה-13 באוקטובר 1307, פשט מלך צרפת פיליפ היפה על כל מעוזי מסדר אבירי היכל שלמה (ה"טמפלרים") ועצר את רוב אבירי ובכירי המסדר. האבירים שנעצרו עונו קשות עד שהודו שעסקו בכפירה, מינות ועבודת השטן. למעשה, ביום זה נפל אחד המסדרים המפוארים של אירופה בימי הביניים". בשבילי יום שישי ה-13 הוא עוד יום. מה גם שביהדות 13 נחשב מספר טוב. לכן אני לא חושבת שיש מה להאמין בכך, לפחות לא לנו, כיהודים. אבל איש באמונתו יחיה.

13 נחשב אפילו טוב מאד../images/Emo13.gif

אהבה - 13 שמים - 13 נתן - 13 יחד - 13 אחד - 13 ויש עוד... איכשהו האמונה הנוצרית הזו השתרשה ובנתה עצמה עד כדי כך שבמקומות מסוימים בארה"ב, לא סופרים בבנייני קומות למשל, את הקומה ה13...
שבת
לכולנו

../images/Emo57.gifמסכים עם לקשמי.

עבורי זה יום רגיל, פרט לזה שיש סרט אימה טוב לצפות בו מאוחר יותר.

למעלה