סיכום שבועי

../images/Emo189.gif סיכום שבועי ../images/Emo189.gif

היום הכי טוב שהיה לי השבוע: היום הכי פחות טוב שהיה לי השבוע: אמן/אמנית/להקת השבוע: שיר השבוע: תמונת השבוע: ציטוט השבוע: פאדיחת השבוע: קנית השבוע: בן אדם שעשה לי את השבוע: תיכנונים לשבוע הבא:

../images/Emo17.gif

היום הכי טוב שהיה לי השבוע: שישי היה די בסדר, שלישי היה טוב כי סיימתי ביולוגיה
, חמישי היה אחלה. היום הכי פחות טוב שהיה לי השבוע: לא יודע. אמן/אמנית/להקת השבוע: / שיר השבוע: / תמונת השבוע:/ ציטוט השבוע:/ פאדיחת השבוע:/ קנית השבוע:/ בן אדם שעשה לי את השבוע:/ תיכנונים לשבוע הבא:/ זה היה סיכום שבועי מעפן...

נגמר הסופ"ש:(../images/Emo110.gif

לא בא לי על השבוע הזה! היום הכי טוב שהיה לי השבוע: מממ. חמישי! היום הכי פחות טוב שהיה לי השבוע: אולי שלישי אמן/אמנית/להקת השבוע: שיר השבוע: Bon jovi -its my life תמונת השבוע: ציטוט השבוע: פאדיחת השבוע: ואי היה משו מפדח ממש, אבל זה נורא ארוךP: קנית השבוע: קניתי כמה דברים מגניבים
בן אדם שעשה לי את השבוע: - תיכנונים לשבוע הבא: לחרוש להסטוריה:( אבל זה המבחן האחרון! ויש מצב שיש לי סמינר חמישי-שישי-שבתP: ואני מקווה שיצא לי ללכת לעשות חורים השבוע!

Miss RockRose

New member
שיר טוב../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo210.gif../images/Emo211.gif

abs7

New member
שבוע רגיל במיוחד :]

היום הכי טוב שהיה לי השבוע: יום שני- ברית מהסרטים! היום הכי פחות טוב שהיה לי השבוע: יום שישי- מה שמתמטיקה יכול לעשות לאנשים .. :/ אמן/אמנית/להקת השבוע: אסף אמדורסקי שיר השבוע: רוך וקושי- אסף אמדורסקי ציטוט השבוע: X פאדיחת השבוע: X קנית השבוע: X בן אדם שעשה לי את השבוע: ג' תיכנונים לשבוע הבא: תעודות נראלי וזהו..

השבוע שלי

היום הכי טוב שהיה לי השבוע:שישי שבת כי הייתי בסמינר סופשבוע והיה מעולה. היום הכי פחות טוב שהיה לי השבוע:שלישי זה תמיד ככה. יום שלישי קבוע מעצבן. אמן/אמנית/להקת השבוע:/ שיר השבוע:/ תמונת השבוע:/ ציטוט השבוע:היה מלא.. אינלי כוח לכתוב פאדיחת השבוע:החלקתי..אה וזה גם כואב (עד עכשיו..) קנית השבוע:כמה בגדים בנאדם שעשה לי את השבוע:חברה תיכנונים לשבוע הבא:לילמוד לאנגלית אוףף!! וגם תיקון מבחן בכימיה

linoy61

New member
../images/Emo205.gifאנייי

וואי כמה זמן לא הייתי פה! היום הכי טוב שהיה לי השבוע:שני היום הכי פחות טוב שהיה לי השבוע:רביעי אמן/אמנית/להקת השבוע:\ שיר השבוע:\ תמונת השבוע:\ ציטוט השבוע:\ פאדיחת השבוע:חח סיפור ארוך.... קנית השבוע:בגדים בן אדם שעשה לי את השבוע:חברים תיכנונים לשבוע הבא:לימודיםםם

למעלה