פרק 4

JoHnYmYsTeR

New member
../images/Emo188.gif../images/Emo42.gifפרק 4../images/Emo42.gif../images/Emo188.gif

אני יודע שקצת מוקדם..אבל.. רשמו ציפיות ולאחר הפרק תגיבו ותרשמו חוויות

TheCharm

New member
רייטינג ושירים

בארצות הברית, השידור המקורי של הפרק קיבל 6.8 אחוזי רייטינג. שידור חוזר של הפרק, שש ימים לאחר שידורו המקורי, קיבל 4.1 אחוזי רייטינג. מספר הצופים סה"כ בפרק היה 13.7 מיליון צופים. מוזיקה בפרק: "Why Can't I" (למה אני לא יכולה) של ליז פייר - Liz Phair "Lazy Days" (ימים עצלניים) של לאונה נאנס - Leona Naess "Play Some D" (שחק קצת די) של בראסי - Brassy "To sheila" (לשיילה) של דה סמאשינג פאמפקינג - The Smashing Pumpkins אחרי הפרק אני אשים 10 ציטוטים מהפרק. שאף אחד לא יגנוב לי את התפקיד!:)

hdmtq

New member
Seth rules!!!!!!!!../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

יאא! איזה פרק מדהים!

פרק שוולט! סופסוף שום דבר רע לא קרה לראין. מגיע לסאמר שנשארה לבד אחרי איך שהיא התייחסה לסת'. אנה ממש נחמדה, מקווה שהיא תישאר לעוד כמה פרקים. אווף מתי כבר מריסה וריאן יהיו יחד!

כל פרק יותר יפה מהשני בעיקר איך

שמסיימים תפרק אבל שמריסה וריאן יתנשקו כברר!!! אי אפשר עם המתח הזה! ומריסה אמרה שהיא בת 16!! כאילו פאאק!! היא נראת 19

JoHnYmYsTeR

New member
מן הסתם היא אמורה להיות בת 16....

פרק מדהים...... כל פרק יותר טוב מהשני.... סנדי הזה ילד כאפות....אוי ואיך הנשיקה בין ראיין למריסה נדרשת! היה פרק מצויין.. אגב המשחק שהם שיחקו בפלייסטיישן... משחק חזק.. סיימתי אותו.. ממליץ בחום

mor kutcher

New member
חחח לגמרי..

הוא הרג אותי- "מי מת?" בהתחלהההה
חחחחח ענקקקקק! אוי והחיוך שלו זה הדבר הכי מתוק שיש... פרק שווה ביותררר ומריסה רק בת 16?!?!?!WTF?!

Aviad1987

New member
משוגעים האנשים שם בOC

כל אחד מרביץ לשני!! מוזרים
אבל איך סנדי אמר.. למרות הכל - לכל אחד יש סודות ופחד שהשכן יגלה עליהם היה פרק מדהים
זה משתפר מרגע לדודלי

למעלה