האחד

• פותח הנושא huxy
  • פורסם בתאריך
למה ... פרק דיי טוב

אני אוהבת את הסגנון שלך, הוא דיי מרתק, כאילו אני קוראת מקסימום רם אורן או משהו כזה. אני חוללללללללללללללה על ג'אדי. למה כולם קוראים ז'אדי?

LIAH1

New member
חחחחחחחח

מצחיקולה.... שמחה שאת נהנת... ולמה ז'אדי? כי ככה קוראים לה לא? שימי לב גם לתרגום עצמו בטלנובלה... זה ז' ולא ג'

אוףףףף ואני רשמתי גאדי

אבל לא חשוב אתם בטח מבינים. איזה פרק חבל על הזמן עכשיו ראיתי אותו, למה היא אמרה ללוקאש שלא יבוא לקחת אותה? אוף איזה מעצבן. הוא כבר ממש היה בדרך אליה. עכשיו מה יהיה?

LIAH1

New member
לא נורא... מקסימים

תעשי ניק חדש ותכתבי ז'אדי
בכל מיקרה - באמת מבינים חחחחחחח
מה יהיה עכשיו?!
אלוהים יודע... בטח תהיה תקופה יבשה קצת בלי הזוג הראשי

Gaunt

New member
מישו יודע איך קוראים לשיר../images/Emo141.gif

ששומעים בפרומו?

Daniella 21

New member
קצת שיר מעצבן לא?../images/Emo4.gif

ד'הההההההההההההה פאורררררררררררררררר אוףףףףףףףףףףףףףףף לאבבבבבבבבבבב ד'את סנט פרום אבאבבבבבבבבבבבבבבבבבב יאללה סתום

LIAH1

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif

טוב - כששומעים אותו מלא פעמים כי תוקעים אותו אחרי כל טלנובלה - אז זה באמת מאוס

נכון מעצבן נורא ../images/Emo46.gif אבל איזה פרק

אולביירי ועדנה דייייייי שיתגרשו נמאס לי מהשטויות שלהם בתור זוג לא יוצלח בכלל. נזירה המאוהבת בחסר מוח המכוער הזה אלה יוסטור היא פי מליון יותר יפה ממנו אבל קטעים שם איך היא נותנת ללטיפה ללכת פתאום והיא תבשל וכהכל רק להשאר עם המכוער הזה שחושב רק על
איתה דלווה אתמול כבר צקחתי על הTV שקטטטטט שתפסיק לצעוק מעצבנת אותי נורא. YYY יושבת על הוריד עד שהוא מתפוצץ לי. לאונסינו חחחחחחחח ממש תינוק מגודל אין לי הגדרה יותר טובה בשבילו המפגר הזה שחושד באליביירי. הסיום של השיחה טלפון ללוקש נשבר הלב.

LIAH1

New member
צודקת קון טודו... ../images/Emo45.gif

ההוא אשכרה תינוק מגודל חחחחחח הריבים שלו עם איווט כבר מעייפים ומגוחכים...
כנ"ל לגבי עדנה\אלביירי
אני לא מבינה איך היא בכלל ממשיכה לרצות לחיות לצידו
השיחה היתה נוראית ביותר
אני מניחה כי הייאוש עתיד להיות פה ביג טיים...

כן הולכים להרוג אותנו איזה

מליון פרקים עכישו בלי קשר בניהם נראה לי, ואני חושדת שמתי שהוא אחרי שהיא תהיה עם סעידי חביבי היא שוב תפקוש אותו בדרך המקרה. הסאגה שלנו רק התחילה. וטיו עלי הורס אותי עם המשפטים שלו לדיוס רואה מלמעלה, הוא שומע, אם תרצח תיקח איתך את כל החטאים, ועדין לדעתי טיו עלי מגונן על ז'אדי. יש הרבה קטעים נסתרים כאלה שהוא מגונן עליה באופן עקיף.

LIAH1

New member
../images/Emo6.gif כן הא?!

לטיו עלי יש כושר שיכנוע - מלומד מוסלמי שכמותו...
העיקר הוא הוריד את מסעוד מהרצון לחסל את זה שתופס לו מקום ביקום
עם הזוג הראשי זה באמת ניראה לי הולך להיות מוי מוי ארוך
כמו שאמרת - הסאגה רק התחילה

למה בכלל לא מעייף

אני מאוד אוהבת שהוא מחזר אחרי איווטי........אני מתה עליה היא מדהימה בעניי יפיפיה. ראיתם איך הוא נסע הלוך וחזור עם המונית..... מה זה צחקתי..... ממש חמוד.

LIAH1

New member
אבל זו הבעיה...

הוא לא מחזר אחריה... הוא רק מבלבל ת'מוח בזמן האחרון, ועוד הצמיד לה רומן עם אלביירי
זה פשוט מגוחך!!

איזה חמודה את ... ברור כי הוא מקנא

זה ברור שהוא חושד במכל מה שזז מקנא... את לא יודעת מה זה להיות מאוהב? ברור שהוא אוהב אותה. היא כל כך יפה והוא ממש דוחה, הוא אחד כזה שיאהבו אותו רק בגלל הכסף ולא משהו אחר. היא יפייפיה.

LIAH1

New member
פרק 32 ../images/Emo26.gif

איזה ייאוש אלוהים
זהו... ניראה לי אבוד כבר... הוא לא ירדוף אחריה יותר למרוקו כאשר היא באה אליו בכזו גישה... היא הורידה ממנו הכל... היא קבעה עובדות חדשות. היא פשוט החליטה שהיא נסוגה - בשביל להציל את אהובה מידיו הרצחניות של מסעוד הזה גם כן... מה זה היה חרב\סכין הרובין הוד הזאת
הא?! הוא השתגע לגמרי... "אין מקום לשנינו בעולם". מה אתה א-ו-מ-ר?! כאילו, מי שואל אותך בכלל קראיי?! אז זהו, מי שממלא לך טו מאצ' מקום ביקום - אתה מחסל אותו?! יופי גיבור הדור
קראחו
בהתחלה - עוד היה שביב תקווה... הוא הציץ דרך החלון (כלא) של ז'אדי, ורק מבט התקווה הזה בעיני שניהם - אמר הכל... האהבה הזו היא הגדולה ביותר EVER ששני אלה אי פעם ידעו
רק חבל שהנסיבות לא יתנו להם לממש אותה, בטח שלא עכשיו. אבל הכי מעצבן זה המקריות של הדברים
בדיוק במקרה כאשר היא באה לצאת - מי מגיעה?! זוריידי לקרצץ. בדיוק כאשר היא כבר מסיימת לעקב אותה בכלא - מי מגיע בחוץ?! טיו עלי לעצבן. בדיוק כאשר ההוא כבר הלך... ההיא כבר התעופפה... ז'אדי סופסוף יצאה - מי מגיע?! מסעוד הרצחני! נו, ממש שמחה וששון... נמאס כבר חחחחחחח מילא הם לא ביחד בגלל משהו גראנדיוזי יותר... אבל כולה יד המיקרה הפשוטה היא זו שמכוונת טודו?! זה מעייף כבר
אלביירי הזה לא נורמאלי
עכשיו הוא מפטר כל מי שמפריע בדרכו... סותם ת'פה לאישתו... מסתיר ראיות... משמיד הוכחות... והכל למה?! ע"מ להסתיר את ה"פשע" הזה מלפני כ-3 שנים... הוא לא מבין כי בסופו של דבר הכל יתפוצץ, ואפילו עדנה, מבלי להבין על מה היא מדברת בת'כלס, אמרה לו את אותו דבר. שהוא חייב כבר להוציא הכל החוצה, ואין זמנים טובים יותר מההווה... אבל אלביירי לא משכיל להקשיב לה כמובן, וע"כ ממשיך עם הפארסה הזו. מתישהו זה יבוא על גילויו כמובן - ואז ניראה לי החגיגה תהיה בעיצומה
בכל מיקרה - דאוזיטה החלה להיות חזקה לעומתו - והפסיקה להיכנע לרצונות שלו להיות יומם וליל עם בנה הקטן. כי היא כ"כ צודקת. אומנם המילה "לגנוב" הינה קשה מידי - אבל ממש דומה מה שעושה לה הדר'... הוא פשוט השתלט לה על הבביטו לאט לאט - ועכשיו רואים אותו קשור אליו במין קשר שכזה
שלא ניתן להפריד - אמר זאת הוא בעצמו לעדנה היום... רק מה, היא כמובן לא מבינה, את משמעותו של המשפט "הניצחון שלי על המוות" - כי היא פשוט לא מבינה מה בעלה עשה פה בכלל... אני מחכה שהיא כבר תתחיל לחבר רמזים - שהרי אלביירי מתקשה עם הזמן להסתיר את מה שבאמת(!) עובר עליו... נזירה מצחיקה אותי
איך היא נחמדה פתאום ללטיפה בשביל להתראות עם המחזר שלה
חחחחחחח אשכרה מחמוד היה בהלם ניראה לי מאיך שהיא מתנהגת לאישתו, ולטיפה?! היא ניראה לי בכלל היתה בהיי שלם
בכל מיקרה - אדוולדו ממשיך להיות המחזר העיקש אחר המרוקאית המסקרנת - וע"כ רואים אותו אשכרה רודף אחריה יוםיום מתחת לחלון ביתה
חחחחחח נו, מעניין אם יהיה פה משהו עתידי
מרתיע אותי קצת
אבל נו, אולי סופסוף ניראה את נזירה העלוקה בונה לעצמה חיים משלה - במקום לרדת לורידים של כל סובביה
טיו עלי - שיחק אותה עם ההצלה של לוקאסשסשסש שלנו...
דלווה - מעייפת אותי עם הצעקות שלה... ההידחפות שלה... האופי הזה שלה...
איווט - סחטיין על המוטל שפתחת אצלך בבית
ממש מכניסת אורחים איכותית
ובהצלחיישן לה עם העסק בהתהווה
פרק נחמדיישן למדי

אחלה סיכומים כרגיל

את יודעת איך עד עכשיו לאונזינו לא חושד שלאו הוא הבן של אלוביירי, הרי פעם אחת אמרו לו משהו בנידון אבל עם כל הספקולציות שהו אעושה במוח המעצבן שלו והחשוד שלו זה ממש מתבקש
ואז גם עדנה בכלל שעכשיו יודעת מה קרה במעבדה תחשוד ויהיה לנו בטח אקשן חחחחחחחח דאוזה כל כך כהה שזה באמת נראה שהיא העוזרת ולא הילד שלה
מסכנה. אולביירי פושט הפך את הילד לשלו ולא השאיר לה טיפה זמן עם הילד. ומשהו אחד שבזמן שאני כותבת חשוד לי מאודדדדדדדד ילד הולך בצורה כזאת שהוא נראה כמו בן שנה וחצי רק מוציא שן ראשונה
תינוק בד"כ מתחיל להצמיח שיניים בסביבות גיל 6 חודשים (לא תמיד) וללכת הם מתחילים בגיל שנה פלוס מינוס. לפעמים ההרצת זמנים שלהם ממש לא הגיונית לי איך שהם מסדרים אותה.

למעלה