האחד

• פותח הנושא huxy
  • פורסם בתאריך

huxy

New member
../images/Emo188.gif../images/Emo42.gifהאחד../images/Emo42.gif../images/Emo188.gif

היה ברור לי שז'אדי ולוקאס לא יצליחו לברוח ביחד כי זה טוב מידי, למרות שאם הייתי צריכה לבחור אירועים מעצבנים הייתי בוחרת שהם בורחים ותופסים אותם מאשר מה שקרה היום כי לפחות היו לנו רגעי נחת
לא הבנתי אם היא שמעה אותו קורא לה או שאלו שתפסו אותה קראו לה והיא חשבה שזה לוקאס אבל הבינה שלא, אני מעדיפה את הבחירה הראשונה כי ככה היא יודעת שהוא בא. אבל אז הוא לא יודע שהיא חיכתה ולקחו אותה בכוח
ועכשיו הוא בטח יחזור "מובס" לברזיל ויילך למאיזה. היום שהיא בכתה על המיטה אחרי שגירשה אותו אולי בפעם הראשונה טיפה ריחמתי עליה, אבל רק טיפה
כי היא הביאה את זה על עצמה וידעה בדיוק למה היא נכנסת ולחצה להיכנס לזה כי רצתה להפוך אותו לדיוגו. אתמול לוקאס אמר משהו יפה לז'אדי - הוא אמר לה שלוקאס תמיד היה שלה, ואהבתי את זה מאד, והוא גם צודק, כי מאיזה מקבלת את דיוגו ולא את לוקאס האמיתי. איווט הורגת אותי עם כמה שהיא מדברת!
היא מזכירה לי את הטיפוסים שיושבים לידך באוטובוס ומשום מקום פותחים איתך שיחה ומספרים לך הכל על חייהם גם שלא רוצים לשמוע. תראו את נזירה! ולא יכלה למצוא לה מישהו פחות חלול ובלי שכל מאשר אדוולדו?!?!!? אני גם לא מבינה מה דאוזה מצאה בו מלכתחילה, לא שהיא הכי מציאה אבל יותר נורמלית. אולביירי פשוט אובססיבי לגבי לאו, איך שהראו את התמונות של דיוגו ולוקאס כתינוקות בבית תהיתי איך לעזאזל עדנה לא קולטת את הדמיון? וזה היה נראה לי מאד פזיז שיש שם תמונות שלהם כתינוקות כי זה רמז סופר רמז, הייתכן שנפל לה האסימון היום? רחמים על ז'אדי ממה שמצפה לה, פוברסיטה!!!!!!! ועם כמה שלוקאס מקסים (שימו לב רשמתי לוקאס ולא 'המתחזה לדיוגו'), אני יותר איתה כי הוא פישל.

shirshir9

New member
זאת בדיוק הבעיה עם לוקאס../images/Emo4.gif

שהוא מפשל...יש בו פחד מפני התקדמות ולכן כל דבר שהוא עושה זה איטי ביותר...גם עכשיו שכביכול הוא עשה את הצעד זה גם באיחור כמו בכל פעם ופעם שהיו...ז'אדי אמרה לו שהיא תחכה לו עד הזריחה, והיא חיכתה לו הרבה מעבר לכך...העניינים בינו לבין מאיזה כבר נגמרו באותו ערב...אז למה הוא לא היה יכול ללכת למאהל ששז'אדי חיכתה בו באותו לילה?
למה הוא עזב רק כשמאיזה סילקה אותו!! ולא בכוחות עצמו? לוקאס חייב 'פוש' [דחיפה] מאחרים כדי לעשות משהו...וזה הדבר שהכי מציק לי בו! איך תפסו את ז'אדי ומה מצפה לה
מסכנה!!!!!! רחמים עליה!

אוף.. למה לא ברחו יחד התחלה

בשביל מה הוא היה צריך ללכת ולהגיד למאיזה את כל זה? בשביל מה היא היתה צריכה לחכות לו שוב שעות?

האחד

ידעתי שהם לא יפגשו, הייתי בטוחה שבכלל לא יהיה לו אומץ להסתלק ככה, אבל מצד שני, אני לא מבינה למה שתיהם בתחתנו מהתחלה. כמו שג'אדי עכשיו ברחה וכמו שלוקאס רצה עכשיו לברוח איתה..... למה הם לא עשו זאת לפני החתונה?
איווט החמודה
- אני כל כך אוהבת אותה היא מקסימה ודברנית באמת מזכירה לי את האנשים החמים והטובים, היא כל כך יפה..... איך היא הולכת עם האריה הזה שלה? מה היא מוצאת בו? אהההה סליחה שכחתי ........ את הכסף שלו.
נזירה...... אללה יוֹסְטוּר מה קורה לאשה הזאת? נראה לי מתה כבר לאיזה בוּלבוּלוֹן
..... איכס ממש מגעילה אותי
.
תגידו? איך אישה יפה כמו דאוזה הולכת עם האידיוט הזה אדוולו? היא חתיכה יפה חכמה עדינה ומקסימה.. מה יש לה ממנו? שתזרוק את האידיוט.
אולביירי? עדנה? זוג מוזר? היא נראת פי אלף יותר יפה ממנו ולא מבינה מה זאת האובססיה שלה אליו, למה היא התחתנה איתו מהתחלה, מה? היא לא מרגישה שהוא התחתן מאהבה? והיא רוצה עוד ילד ממנו? נו באמת?? מה? בגיל שלו? עוד עומד לו?
חחחחחחח
מסכנה יפתי ג'אדי מעניין מה הולך להיות לה
אני מקווה שלא יעשו לה משהו רע.... אני מקווה שלוקאש יבוא ויציל אותה. אוף איזה עצבים עם הלוקס הזה.

LIAH1

New member
פרק 30 ../images/Emo26.gif

איי בוואנו...
איזה מצוץ מהאצבע זה היה עכשיו... 24 שעות האומללה הזו יושבת ומחכה לו - ועל השניה שהוא ב-ד-י-ו-ק מגיע - מקדימים אותו אנשיו של מסעוד - ותופסים אותה וחוטפים אותה. נו, כמה צפוי
כל היום הם מחפשים אותה בכל רחבי מרוקו - ובדיוק כאשר המשטרה כבר סופסוף משחררת את לוקאסשסשסש מהטמטומיישן הזה של ה"מעצר" המאולתר, הם ב-ד-י-ו-ק מוצאים את מקום המסתור ה-ב-ד-י-ו-ק זה של ז'אדי... נו באמת... בכל מיקרה - כמה ברור שהזוג הזה לא הולך לדעת מנוחה מה היא... בטח שלא שלווה זוגית וסופית. מתיש מה שעובר עליהם כבר 30 פרקים - ויש לנו עוד 220 ע"מ לשבול בשקט
טוב, נתנחם בזה שיש אקשן לפחות מכל כיוון אפשרי פה
אני חייבת לציין כי טיו עלי הפתיע אותי היום שחבל"ז... הוא אשכרה הגן(!) על ז'אדי בפני דון עבדול הגדול
ואשכרה איים עליו עם כל הקטע הזה של הוצאת דיבה ומלקות על זה חחחחח וואלק אלה פותרים כל דבר במכות. איזה חינוכי אצלם הכל
אני פשוט מעריצה את השיטה שיש להם להעניש על כל דבר... עוד לרגע אפשר לחשוב כי זהו אשכרה המוצא האחרון עלי אדמות - בדרך לגאולה הטהורה של הדת המוסלמית
קראיי... זוריידי כרגיל מפחדת מהצל של עצמה
היא מעייפת אותי האישה הזאתי... כל היום מפוחדת, מתפללת, קוראת לעזרת האל, מנענעת את ראשה ברעד גמור, וכמובן פותרת ת'צמה מכל אשמה או שת"פ. האמת - אפשר להבין את זה שהיא ככה נמנעת מלהודות באיזשהו קשר למעשיה של ז'אדי - שהרי לזוריידי בטח ובטח שאין לאן ללכת
אבל בכ"ז, לא נמאס לה כבר לפחד מכל פיפס שהיא עושה?! לא נמאס לה לרעוד כל היום והלילה?! לא נמאס לה לחיות בכזה כלא?!
טוב, מה הן יודעות... ניראה לי רק נזירה יודעת איך להכניס\להתמודד כמו שצריך עם העם הזה של הגברברים המוסלמים
ואם כבר בנזירה עסקינן - וואיי וואיי איזו מכה המוחארסיטה הזו
מה זה צ'ך להיות?! מתי תביאי לנו(!) עריסה?! וואלה יופי חחחחחח פתאום את חלק מהזוג הזה?! עוד שניה תרצי שהיא תביא גם לך ילדוד'ס
שהרי - לך אף גבר לא עושה טובה
חוצפנית זאת שחבל"ז
ועוד מי מצאה לה להידלק עליו באמצע הקניון?! לא אחר מאשר אדוולדו הדוחה הזה שכל מה שהוא יכל לעשות זה לחרמן אותה באמצע החנות עם לבני נשים מצומקים
מה שכן, היה נחמדיישן לראות את מחמודי מודי רוצה ללכת לאישתו הבוכיה בחדר ולעודד אותה
רק חבל שבזה זה מסתכם אצלו - כי מעבר לזה הוא לא ממש עשה נאדה בסוף - והסכים לאיסור הזה של אחותו המעצבנת
אוי - אלביירי והסיבוכיישן שלו... אין. זה לא ניגמר ולא הולך להיגמר כבר... היום גם היה מבט נורא מחשיד לעדנה - ואני לא אתפלא אם אוטוטו היא תעלה על העובדה כי הקשר המיוחד הזה שיש לבעלה עם ג'וניור הקטן - הוא לא רק כי הוא "יצר" אותו במובן המופשט של המילה, אלא כי הוא באמת הגה אותו לעולם בניסוי נדיר כ"כ
ואני מניחה שיהיה פה חתיכת פיצוץ ביניהם... ובכלל
כי הילדון המשובט - מתחיל לקבל ממש תווי פנים כמו המקור ולאט לאט אלביירי לא יוכל להסתיר זאת עוד
לאונידס ממש כבר עושה מעצמו צחוק... אז עכשיו הוא חושב על רומן של הפצצה עם הזקן?! נו באמת! עד לאן המופרכות שלו - בכל הנוגע לנשים - הולכת להגיע?! הוא כזה מגוחך... ועוד מנסה כ"כ לשכנע ת'צמו ואת כל העולם - בכך ש"קינאה?! בחיים לא!" יאללה - צא מזה יא חביבי
תתחיל לחיות כמו שצריך - כי חבל"ז על הזמן... אתה לא הולך ונהיה צעיר יותר... יש לך חתיכת מוחארסיטה שמחכה... לא חרארם?!?!
מאיזה כמובן אומללה כמו תמיד... אני מרחמת עליה ועל הצורה בה היא ניזרקה קיבינימאט ע"י לוקאסשסשס שאשכרה העיז ללכת עד הסוף עם האיחוד עם ז'אדי
רק חבל שזה כמובן נחל כישלון חרוץ... בכל מיקרה, היא חוזרת לברזיל לבטח עצבנית במיוחד - ובצדק
- ולוקאס צ'ך להתחיל לחשוב פעמיים לפני שהוא קושר ת'צמו עם אישה - רק בשביל לשכוח את קודמתה. לעשות טוב למישהו - זה בטח לא עושה
פרק י-פ-ה

פיספסתי את "האחד" מי יכול לספר לי

מה היה, ראיתי רק את הסוף שהיא מתסכלת מהחלון ואומרת ללוקאש שילך לפני שסעידי יגיע. ספרו לי בבקשה מה היה.

נראה לי על מדברתעל התקציר

שהיה בסוף לפרק שיהיה היום. והרוס אותי לראות כמה אין אהבה בין סעיד לזאדי וסעיד בולע כל רגע של גאווה ואוכל את הלב שלו.

LIAH1

New member
כבר נשתמש בשרשור הזה לפרק 31

השלמה נעימה לצופים של 17:20

LIAH1

New member
פרק 31 ../images/Emo26.gif

האמת - היה פרק לא משהו
גם לא קרה שום דבר משמעותי פרט לאולי 2 דברים
מצאו את ז'אדי כמובן, שמסעוד בחר שלא להעניש אותה, על אף שהוא בטוח ידע והבין כי משקרת במצח נחושה וכמובן שהיא ניפגשה עם לוקאס שלה. מסעוד יודע יפה מאוד עם מי יש לו עסק פה והוא יודע יפה מאוד כי עליו לשקר יחד איתה - במידה והוא רוצה להמשיך להיות נשוי לה
וזה כ"כ לא מובן לי... מה הטמטומיישן של בנאדם להכריח מישהי להיות נשואה לו - ולו רק כי הוא זה שרוצה אותה?! כאילו, היא לא סובלת אותו. היא עושה לו פרצופים כל הזמן. שניהם סובלים. היא רוצה להתגרש ממנו עוד לפני שהיא התחתנה איתו בכלל... כאילו, אז פורקה?! אני פשוט לא מבינה... ועוד השליטה הזו שלו בה
"אני בעלך ו- ועוד איך יש לי הזכות להגיד לך לא לצאת מהבית". יופי איש גדול וחזק שכמותך. ממש מלך מוערץ ומוערך. עכשיו מסעודי - אתה עוד יותר שווה
הינה אמרת לה מה לעשות - אז אתה גבר עם תעודות
ואיך היא הסתכלה מבעד לחלון כאילו היא בכלא... נו, באמת
איך אפשר לחיות ככה לעזאזל?! ומילא נשים אשר לא יודעות משהו אחר... עליהן אפשר לעבוד בקלות ולשכנע אותן כי זה הכי טוב שהן אי פעם יוכלו להשיג (שזה כמובן מכה בפני עצמה - אבל לא משנה
), אבל מישהי כמו ז'אדי?! שיודעת חיים אחרים וטובים מה הם?! בשבילה זו מכה נוראית עוד יותר
נזירה\אדוולדו... מה זה הדבר הזה?! ראשית, הוא דוחה ממדרגה ראשונה, אני לא מבינה איך היא בכלל שמה עליו מבט אומלל אחד
שנית, היא כניראה ב-א-מ-ת נואשת לחלוטין אם היא מוכנה לצאת לאנשהו עם הדבר הזה
ועוד להכיר אותו למשפחה שלה חחחחח ועוד אשכרה להינשא לגוי ולו רק בשבילו... כאילו, אם כבר את כופרת - לכי על משהו שווה לפחות
שזה יהיה שווה את זה עוד איכשהו... אבל זה?! שלא נדע
על מאיזה אין הרבה מה לומר... היא כמובן צודקת, ומצידי שהיא תעזוב את לוקסשסשסש לקיבינימאט... אף אחד מהם לא צ'ך ת'שני, ויש גבול עד כמה הוא יכול לשחק בה... דלווה מעצבנת לאללה
כאילו, סתמי כבר... כמה צועקת, מבלבלת ת'מוח, ניכנסת לכל בני הבית לורידים, אומרת לכל העולם ואישתו מה לעשות, מייעצת כאילו היא מינימום ורדה רזיאל, וכמובן על הדרך דואגת לקרצץ, להידחף, להרגיז, ולעייף
בקיצור - תנוחייייי
אני מקווה כי דאוזיטה תעמוד מאחורי ההחלטה שלה. היא חייבת להיות נוקשה עם אלביירי במידה והיא רוצה שהעסק הדביק הזה ייגמר כבר... הוא טו מא'צ הגזים מאז שהבביטו הזה נולד - והיא חייבת לשים לזה סוף במידה והיא רוצה שהילד הזה יבין כי ההורים שלו זה היא, ולא אלביירי\עדנה. מעניין אם היא תצליח, שהרי הזקיינל'ה הזה הוא נודניק ממדרגה ראשונה
רק מה, העיקר הביא לאישתו קצת פרחים אחרי 3 שנות נישואים
הגיע הזמן שתתעורר דר' אלביירי הניכבד
האם עלו עליו?! האם עלו על העובדה כי דאוזיטה עוברה שלא ע"י התרומה?! האם אוטוטו עולים פה על התיחמוניישן של הדר'?! האם יהיה פה ה-גורם מס' 1 אשר יעשה אחד ועוד אחד - ויעלה על השיבוט הגדול?! האם התקדים הניסויי הזה עתיד להתגלות?!
אני כ"כ סקרנית מה עתידה לעורר השיחה הזו של עדנה עם בעלה... שכן, מה שבטוח, היא עלתה על משהו עצבני שחבל"ז
איווט\לאונידס\אלביירי... בלאגניישן אחד גדול ומיותר כמובן... 2 אלה ממשיכים לריב כמו חתול ועכבר בני 5 אולי
ועכשיו הוא מקנא בחבר הזקן והנשוי שלו. נו, באמת! עד כמה המופרך הזה ימשיך להיות כזה מגוחך?! עד מתי הוא ימשיך לשקר לעצמו?! ועד מתי היא תמשיך לצעוק?!
יש לי כבר כאב ראש... שישלימו כבר קראיי
פרק נחמדיישן... ותו לא... חחחחחח

Gaunt

New member
מסעוד../images/Emo35.gif חחחחחח../images/Emo6.gif

איך אני אוהבת את התגובות שלך

LIAH1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo67.gif

אני שמחה...
ואהבתי ת'תוספת לחתימה שלך חחחחחחחחחחח

למעלה