ראש בראש

Gremshnit

New member
../images/Emo188.gif../images/Emo182.gif../images/Emo183.gifראש בראש../images/Emo188.gif../images/Emo182.gif../images/Emo183.gif

לזכר החורף הקומל... בכל אופן, חשבתי על משחק שיכול להיות מגניב ומחייה. אני מאמין שאתם מכירים אותו, והוא ראש בראש. לדוגמא, אני שם את יהונתן הקטן מול חד גדיא, והבא שמשרשר אחרי הודעה בוחר מי השיר שלדעתו מנצח, ואז מציב מולו בתחרות שיר אחר, לדוגמא: חד גדיא מול הללויה. ומאחר שאנו נמצאים בפורום טורי איימוס, אז נציב שירים של טורי מול שירים של זמרים אחרים. הנה דוגמא איך המשחק אמור להתנהל: Sweet the Sting vs. Oop! I did it again...(Britney Spears( התגובה הבאה Oops! I did it again vs. Happy Phaton התגובה הבאה Oops! I did it again vs. יהונתן הקטן וכולי וכולי וכולי... מובן?

Gremshnit

New member
אז אני אתחיל...

Tori Amos: Crucify vs. Lady Gaga: Paparazzi אה, כן, עדיף שתשימו את השירים המתחרים שלכם בכותרת ההודעה, ככה המשחק יותר יזרום.

Gremshnit

New member
אז תבחרי בקרוסיפיי! ../images/Emo46.gif

ותתרמי מהזמן היקר שלך |סנוב|

Mr Bing 17

New member
Tori Amos: Crucify vs. Regina Spektor: Us

כמה צפוי שרעות תקדים אותי וסתם כתבתי את זה. למרות שרעות לא משתפת פעולה עם כל מיני יוזמות בפורום. אז אולי לא.

Bjork - Joga Vs. Tori Amos - Winter

{חפשתי שילוב כינורות אחר כלשהו. נועה, גאוני. תכלס? יש מצב רציני שפליינג דאצ'מן לוקח. (בדיוק שמעתי אותו בריפיטים מטורפים שלשום בלילה. טחח.) אבל לכתוב ג'וגה זה הכי להכשיל אותי, אז, נו, זהו.
}

behappy

New member
joga זה הכי מכשיל, זה אחד השירים הכי יפים

אבר ואי אפשר להשוות אותו לכלום ומה זה התחרויות האלה!!! נהייתם רומן כולכם!!

Gremshnit

New member
Tori Amos: Winter vs. David Bowie:

Aladdin Same. וווינטר רק בגלל הערך הסנטימנטלי~!@#$

noosh

New member
אמג איך משהו לוקח את פפראצי?!

זה השיר הכי טוב בעולם :|

רעוּת

New member
היא רק שכחה את המונולוג המפרט למה ליידי גאגא

היא יותר מסתם אייקון פופ שטחי ורדוד, ואת ניתוח המשמעויות העמוקות שיש לשירים כמו "פוקר פייס". ואם יש משהו שהוא יותר גרוע מסתם להקשיב לליידי גאגא, זה לטעון שהיא מייצגת משהו עמוק יותר מסתם פופ טראשי, וגם להאמין בזה.

אמממ

היא אחת הבחורות הכי מוכשרות שהעולם הזה ראה בזמן האחרון, (זה לא ממש עניין של טעם) - ולא להכיר בזה זה בערך כמו לא להכיר בזה שכדור הארץ הוא עגול... בדיוק דברתי על זה עם ידיד שלי - שהכי מצחיק זה כל האלה ש"פתוחים" למוזיקה אחרת אבל בעצם -סגורים- למוזיקה אחרת. לא כל מה שלא מדכא בהכרח רדוד וגרוע. ולא כל רדוד גרוע. ולא כל מלבן הוא ריבוע. לילה טוב

רעוּת

New member
זה לא קשור לזה שהיא מוכשרת או לא,

לא טענת שאין לה כשרון. טענתי שהמוזיקה שלה מפגרת. אני גם לא חושבת שכל מה שמקשיבים לו צריך להיות עמוק ובעל משמעות פילוסופית או שקרכלשהו, אבל אני חושבת שלאנוס משמעות כזאת על משהו שהוא סתם פופ טראשי, זה עוד יותר גרוע מסתם להקשיב לו להנאתך. אבל בכל מקרה, את תמיד מוזמנת להוציא את דבריי מהקשרם ולהשליך מהם על הפתיחות שלי למוזיקה באופן כללי

למעלה