שמתם לב ש...

../images/Emo188.gifשמתם לב ש...

פה תשרשרו דברים שחדי העין יוכלו להבחין בהם מכל העונות. מה דעתכם? יש להתחיל כל תגובה ב-"שמתם לב ש..." ולפרט(מומלץ עם תמונה). למשל:בעונה (העונה) בפרק(פירוט) בסצינה ש(מה קרה בה) ישבו מתחת לשולחן רובי ואילן. או.קיי??

שמתם לב ש..

בפרק "הניצב והיתר" בתחילת הפרק, אחרי הפתיח כשהפיג'מות רואים השמינייה, יש מעל הטלוויזיה קלטת וידאו וכתוב עליה "קחי אותי אלונה"?

galgi33

New member
ממש מוזר בקפה קרסול!

שמתם לב שבעונה הראשונה של קפה קרסול בפרק שוקולד מנטה מסטיק (פרק גדול) בסצנה שהם שרים את השיר של שוקולד מנטה מסטיק לנתן לפעמים היו עגילים ולפעמים לא? זה ממש מוזר...

ואם כבר קפה קרסול...

שמתם לב שיש הרבה פריטים על הסט שלקוחים מהסט של הפיג'מות? לדוגמא: הקופה בהמבורגרי = הקופה בקפה קרסול השולחנות והכסאות

0OמומיןO0

New member
זה לא מצולם איפה שהפיג'מות?

המקום של קפה קר סול ממש נראה כמו ההמבורגרי

הפלאפון של גרי

שמתם לב שבכל פרק לגרי יש טלפון אחר?
בעונה 4 היה לו פלאפון ענתיקה, אחר כך הוא שדרג ובעונה החמישית בכל פעם יש לו מכשיר אחר, כשבפרק "כל האמת" יש לו אייפון
משהו שממש לא אופייני לדמות שלו...אבל ניחא..

galgi33

New member
שמתם לב ש...

שמתם לב שבפרק פיקפיקפוק גם נג'י כשהוא הקריא סיפור וגם שיפרוסימוס (גרי) השתמשו בספה מהדירה של הפיג'מות? זה די לא הגיוני להוריד ספה מהקומה השלישית עד לקומת הקרקע ולמחסן ואז להחזיר (בעלילה) רק בשביל סרט ילדים ועוד כשיש ספות בחדר חזרות

0OמומיןO0

New member
שמתם לב ש..

בפרק "הצרפתים באים" מהעונה החמישית רוני נכנסת להמבורגרי ומשם הולכת למטבח עם גרי-שמה היא עם בגדים שונים ושיער שונה ואז כשהיא יוצאת היא שוב עם הבגדים הקודמים

טווול

New member
לא שמתי לבבבבבב

אני חייבת לבדוק את זה למרות שאני יותר אוהבת את הצרפתים הולכם זה ממש מצחיק יותר מהצרפתים באים הקטע שהם רוקדים קורע אותי

שמתם לב ש...

בפרק "לוק סטוק ושתי מכונות כביסה" מהעונה ה-4 המקום שבו מתרחש בסטיבל הבוז'ולה הוא בכניסה לאולפני "ברודאקסט" שבחולון.

hofri10

New member
שמתם לב ש...

בפרק "תחתונים" התחתונים של גברת ברכה נופלים על החלון של נתן מלמעלה, למרות שבשלט של הדירה של ברכה רשום שהיא בדירה מס' 1?

galgi33

New member
ועוד משהו

אמרו שהבית שלו מול החלון שלה!!! בכן לא שחור לבן

שירי116

New member
שמתם לב ש...

בפרק "דפקט הפרפר" (אני חושבת) ופרקים נוספים מהעונה החמישית עודד לובש גופייה כזאת לבנה עם פרצופים של אנשים עם אפרו שהוא היה לובש בעונות הראשונות?

שירי116

New member
לא בטוח בעצם שבדפקט הפרפר, אבל בטוח שבתעלומת

הטמגוצ'י עודד לבש את הגופייה :)

שירי116

New member
לא, לבנה, אבל עם ראשים עם שיער אפרו הצבעים

שחור וירוק לסרוגין :) (זה מבלבל כי הירוק שם בולט
)

למעלה