פארמור סוגרים שנה

2MayaN2

New member
../images/Emo188.gifפארמור סוגרים שנה../images/Emo188.gif ../images/Emo221.gif

אז מה היה לנו השנה עם פארמור? אין ספק שזו הייתה שנה מאוד משמעותית עבורם ועברונו. סיבוב הופעות עולמי (טוב, בערך עולמי. לצערנו אנחנו לא היינו כלולים), פסטיבל Reading &Leeds, קליפים יצאו, זכיות בפרסים, טיפוס במצעדים (ואפילו לרדיו שלנו הם הגיעו), הופעות במגזינים ועוד דברים טובים
השנה בהחלט התחילה והמשיכה בטוב, לפחות לעין שלנו. לצערנו, הסוף היה הרבה פחות טוב. גילינו קרעים שאני חושבת שרובנו לא ידענו שהם קיימים, ובעקבות זה ג'וש וזאק פרשו מהלהקה. אני אישית הייתי בהלם מכל העניין, זה נחת עליי כשהכי לא ציפיתי לזה. מראית העין בהחלט בילבלה אותי. אני מניחה שאפשר לסכם ולאמר שזו הייתה שנה עם עליות וירידות, שנה גדולה מאוד ללהקה. אז מה צפוי ב2011? למרות העזיבה של ג'וש וזאק פארמור בהחלט לא עוצרים. טיילור, ג'רמי והיילי ממשיכים במלוא הכח עם סיבוב הופעות בדרום אמריקה ועבודה על אלבום חדש. אני מניחה שלנו מצפה תופסת חדשה ללהקה שתגיע לפי דעתי מתישהו ב2011. אני בהחלט חושבת שגם במתכונת מצומצמת הולכת להיות שנה גדולה לפארמור.
ומה עם איחולים? מאחלת להם ולכולם שנה טובה ומוצלחת, מלאה במוזיקה טובה ובסיבובי הופעות מוצלחים! מקווה שהאלבום החדש ילך כמו שצריך ושפארמור סוף סוף ימצאו את הנחת. לחברים העוזבים, ג'וש וזאק אני מאחלת גם את כל הטוב, שימישכו ליצור מוזיקה בתקווה שנשמע מהם בעתיד הקרוב
ושזהו אנשים, Let's go 2011
ואם מישה מעוניין-קליפ סיכום שנת 2010 של פארמור-http://www.youtube.com/watch?v=jrqzGqQmJUM&feature=fvst

yaaruka

New member
גליתי מה הסיפור בין האחים פררו להיילי

מסתבר שהם היו בהתחלה נגנים, נראה לי שג'רמי גם היה אתם או טיילור, לא זוכרת.. חח קיצר הם נגנו רק הם, ואז היילי הצטרפה והיה לה מנהל או משהו, משהו עם אבא שלה והם הפכו להיות הנגנים שלה, משהו בסגנון חחח קיצר מסתבר שהלהקה באמת די הייתה בידיה, אבל הם עדיין היו מעלים, (איזו גרופית עלובה אני
) אכן שנה אינטנסיבית הייתה להם, ואני מאחלת להם רק הצלחה ושיגיעו כבר לארץ!!!

2MayaN2

New member
טיילור../images/Emo13.gif ../images/Emo221.gif

כשאת אומרת בידיה את מתכוונת לסוג של "השתלטות"? כי הלהקה הוקמה בידי ג'וש וזאק...

yaaruka

New member
אני יודעת, אבל אחרי שהיא הצטרפה

אז היא השתלטה על הלהקה

למעלה