סיכום שבוע

darklighter

New member
הם טוענים שהם לא רוצים../images/Emo190.gif

אבל ביבי השקרן הזה אז הסכים להתנתקות... הוא פשוט כל פעם איך שבא לו... בבחירות הקודמות שהוא היה מועמד בהם הוא ניסה לקרוץ גם לשמאל מרכז שהיה די חזק אחרי רצח רבין, ובבחירות האלה אנשים נוטים יותר לימין בגלל המלחמה והכל אז הוא מציג דעות ימניות אבל אי אפשר לדעת מה הוא בסוף יעשה. מה שבטוח בלדבר הוא טוב
בתקופה שלו היה מלא פיגועים והמיתון והאבטלה היו בשיאם. אנשים משום מה המציאו להם מין תדמית "ורודה" של ביבי ורואים אותו כפתרון אולטימטיבי. הוא כמעט בטוח ינצח עכשיו ואז כולם יגידו "איזה טיפשים היינו". מה שכן, האלטרנטיבות הראשיות האחרות לא מבטיחות בכלל. ברק איכזב מאוד בכהונה שלו והיה שמאלני מדי ובקושי החזיק... וליבני... לא סומכת עליה, קדימה הוכיחו את כשלונם במלחמה. בקיצור לא חשוב מי יהיה ראש הממשלה ומה היה בכנסת, בכל מקרה נדפקנו.

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifאוקיי, אני לא מבינה הרבה בפוליטיקה

וזאת השנה הראשונה שיש לי מושג כלשהו אז לא ידעתי. כנראה שאת צודקת, נדפקנו.

darklighter

New member
לא מתה על לענות לדברים האלה אבל בשביל../images/Emo190.gif

עדי אני אנסה
איך עבר עליי השבוע? חראגיליישן סרט השבוע? ראיתי סוף סוךף את SNAP DECISION. ראיתי גם סלאמדוג מיליונר שכולם אמרו שזה סרט חזק וזה סרט עשוי טוב והכל אבל האמת נוט מיי קאפ אוף תי כי זה עצוב, כבד וארוך מדי [טוב אני כמעט אף פעם לא אוהבת סרטים שמועמדים לאוסקר]...אז עוד לא ממש סיימתי אותו. אני ממש רוצה לראות My Bloody Valentine שזה סרט אימה בתלת מימד עם ג'נסן [מה שאומר שאין מצב שאני לא יאהב] אבל עוד לא יצא עותק באיכות נורמלית:/ אני חושבת ששבוע הבא זה מגיע לקולנוע פה אבל אין לי עם מי וכסף ללכת
ספר השבוע? |מרגישה מטומטמת שוב| |מתפלאת שעדי לא בחרה בספר של פליסיטי
| שיר השבוע? Drowning Pool- 37 Stitches ויש להם עוד שירים מעולים פשוט לזה נדבקתי אחרי איזה קליפ טוב של על טבעי שראיתי. תוכנית\סדרת השבוע? אם נשפוט רק לפי הפרקים של השבוע- קייל XY ומהדקות הראשונות של הפרק של מגרש ביתי שראיתי עד שזה נתקע וקלטתי שזה לא ירד עד הסוף [|קיר|
] אז גם זה. השבוע גם הפרק של "איך פגשתי את אמא" היה טוב
קניית השבוע? |מרגישה עניה| |לא בטוחה אם אמרתי לעדי להתחדש על המשקפיים והמכנסים, אז אני אומרת עכשיו| ציטוט \ פתגם השבוע? I'm Kyle XY דבר מיוחד שעשיתי השבוע?סוף סוף סיימתי את הקליפ של מגרש ביתי שהתחלתי לפני כמה חודשים! מה שכן יש לי קללה עליו שכל פעם שאני מעלה אותו או את הפריוויו שלו המחשב מתחרפן
עצבון \ ביאוס השבוע? שוב מתקיפים את הדרום ובנימה אחרת לגמרי ABC FAMILY מתכננים לבטל את קייל
וכמובן זה כבר שבוע שעבר אבל עדיין- מותו של קים מאנרס ז"ל, שהיה מפיק/במאי של תיקים באפלה ועל טבעי
1-( הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?אולי שסיימתי כבר את הקליפ ההוא סוף סוף ואני יכולה לעשות אחרים. וגם סדרות מסויימות חזרו. אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? עדי שגיבתה לי את הקליפים לפני שהיוטיוב התחיל לזרוק אותם אחד אחרי השני...וגם שהצביעה לי וגרמה לי להיות מקום שני בתחרות עם עוד 30 אנשים, תודה
♥♥ תמונת השבוע? אני במהירה... אבל שמתי תמונות בשרשור של הפרק, גם זה משהו. השאלה המתחלפת- למי אתם מצביעים בבחירות? ובגלל שיש פה קטינים, אם הייתם יכולים, למי הייתם מצביעים? לאף אחד, כולם חרא.

adii1201

New member
כבר סיימתי את הספר של פליסיטי../images/Emo12.gif

מלפני כמה חודשים טובים
ותודה
ובבקשה

למעלה