סיכום שבוע

adii1201

New member
../images/Emo188.gifסיכום שבוע

עדי נעלמה ויש לי הרבה מה לכתוב
אז גנבתי לה השבוע
אבל עדי! חסר לך שאת נוטשת את תפקידך
איך עבר עליי השבוע?
סרט השבוע?
ספר השבוע?
שיר השבוע?
תוכנית\סדרת השבוע?
קניית השבוע?
ציטוט \ פתגם השבוע?
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?
עצבון \ ביאוס השבוע?
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?
תמונת השבוע?
השאלה המתחלפת- למי אתם מצביעים בבחירות
? ובגלל שיש פה קטינים, אם הייתם יכולים, למי הייתם מצביעים?

adii1201

New member
מסכמת../images/Emo9.gif

איך עבר עליי השבוע?עמוס למדיי
סרט השבוע?נמנמנמ לא ראיתי סרטים
ספר השבוע?"מיליון רסיסים קטנים" של ג'יימס פריי למרות שבקושי היה לי זמן לקרוא.. זה ספר מעולה
שיר השבוע?דנה לפידות- כל הדיסק למען האמת...
תוכנית\סדרת השבוע?נמנמנמנמ מרפאה פרטית היה פרק טוב... ועקרות
פרק 307
קניית השבוע?הו!!!! משקפיים חדשים
אני סופסוף רואה טוב
ו-2 מכנסיים ב"ה!!!
ציטוט \ פתגם השבוע?נתחיל מהחולצה שהילה קנתה אתמול
"I'm still a virgin but this is an old T shirt"
"Bill Macy: "In the last month or two, I'm working, and I see these people from across the soundstage and they have this grin and I'm waiting for them to say, 'I just love you in "Boogie Nights" ' and instead they say, 'I just love your wife!' And all I can say is, 'I don't blame you -- I do too.' "
אמא אח שלי ואני יושבים במשרד של אבא שלי והוא פותח את הדלת... עכשיו כדי לפתוח את הדלת צריך להתקשר מהטלפון וזה עושה באזז בטלפון
אבא: *מחייג מספר* "כל פעם שאני פותח מפה את הדלת הוא כותב לי 'מחייג אל דלת'" אח שלי: "אהלן דלת! מה קורה!?!?!" והיו עוד הרבה אבל אני לא זוכרת
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?לא הייתי בבית כמעט כל השבוע
והתעצבנתי על ערס בטלפון ועל עוד כמה אנשים באותו יום
וקניתי משקפיים
ונסענו לבקר את הילה בבסיס אתמול
וכתבתי פרק נמ מעניין לפאנפיק שליXD ונרשמתי לקידום
עצבון \ ביאוס השבוע?הערס מהאטובוס ועוד מישי ספציפית במיוחד שניר בטוח יסכים איתי שהיא דורשת מכות
אה והעובדה שיהיה לי כאב ראש כל יום ואני עכשיו גם בכלל חולה
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?היה עמוס וזה אבל היה נחמד להיות סופסוף מחוץ לבית!
אייקון \ סמיילי השבוע?
,
ו-
אה וגם
איש השבוע?אפשר כמה?
הילה. אדי. פליסיטי וביל. ואמא
תמונת השבוע?
למי אתם מצביעים בבחירות?
ובגלל שיש פה קטינים, אם הייתם יכולים, למי הייתם מצביעים?
לא החלטתי
או ביבי|מקיא| או ציפי לבני|מקיא|

darklighter

New member
יאא אני באנשי השבוע שלך../images/Emo24.gif../images/Emo190.gif

ועוד ליד פליסיטי!!!! הציטוטים
תרגישי טוב

adii1201

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo3.gif

כן
נזכרתי עכשיו בעוד ציטוט שפליסיטי אומרת לביל שהיא לא אוהבת להתמזמז ואז הוא אומרת לה מה?!?! ואז היא אומרת לו "על המסך כאילו"
תודה

NoFaR815

New member
שבוע טוב../images/Emo13.gif

איך עבר עליי השבוע? טוב טוב טוב
סרט השבוע? ממ לא ראיתי ספר השבוע? התרסקות
שיר השבוע? חח הורדתי שירים של כמעט מלאכים אז..
תוכנית\\סדרת השבוע? אבודים
קניית השבוע? ספרים... ציטוט \\ פתגם השבוע? בואנ'ה, מכרו אותי פה
דבר מיוחד שעשיתי השבוע? קפאתי למוות אתמול ב2 בלילה עצבון \\ ביאוס השבוע? השרדות
אני במתח
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? 100 במתמטיקהההההההה
אני גאונה אני אייקון \\ סמיילי השבוע?
איש השבוע? אני תמונת השבוע? השאלה המתחלפת- למי אתם מצביעים בבחירות? ובגלל שיש פה קטינים, אם הייתם יכולים, למי הייתם מצביעים? הייתי מצביעה לליברצן שימחוק את כל החיות האלה מהארץ אבל בגלל שכנראה לא יצביעו לו אז ביבי...

adii1201

New member
ליברצן../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

קולה כבוד על ה-100|כפיים|

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifאי אפשר לכבות בבת אחת את הרגשות.

איך עבר עליי השבוע?אממ בסדר סרט השבוע? ספר השבוע? שיר השבוע?אי אפשר-אוהד חיטמן תוכנית\סדרת השבוע?כמעט מלאכים כמובן:) קניית השבוע? ציטוט \ פתגם השבוע?"אי אפשר לגרום לי להיפתח להגיד לי שאוהבים אותי כ"כ ואז בבת אחת לקום בלי להסביר.." "אי אפשר לכבות בבת אחת את הרגשות.." "אי אפשר לתת לי הרגשה שזה רציני ובבת אחת לברוח להגיוני.." דבר מיוחד שעשיתי השבוע?בגרות? עצבון \ ביאוס השבוע?הוא..געגועים הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?שהלך לי טוב בבגרות ושראיתי את בת דודה שלי החיים שלי.. אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?בת דודה שלי כפרה עלייה תמונת השבוע? השאלה המתחלפת- למי אתם מצביעים בבחירות? ובגלל שיש פה קטינים, אם הייתם יכולים, למי הייתם מצביעים?אני מצביעה בבצפר חח..לביבי

adii1201

New member
הו *הולכת לשמוע את השיר של אוהד חיטמן*

תודה
ואיך בדיוק את מצביעה
?

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifאמ..בבצפר..כאילו לא באמת..

תמיד עושים לנו בחירות בכאילו..אבל ממש עם ראשי מפלגות וכל זה וזה מאוד מאוד תקשורתי וזה הולך להיות בכל התחנות של החדשות בטלוויזיה כי הבצפר שלי נורא מוכר בארץ והוא ידוע בתור בצפר שמנבא את התוצאות של הבחירות האמיתיות..

adii1201

New member
../images/Emo6.gifקטעים איתכםXD מדליק אבל../images/Emo6.gif

הבחירות היחידות שאנחנו עשינו בביצפר היה אם אנחנו רוצים תלבושת אחידה או לא.. דיי דבילי לעשות על זה בחירות בהתחשב בעובדה שאפחד מלכתחילה לא היה בעד זה

darklighter

New member
בטח בסוף החליטו לעשות תלבושת בכ"ז../images/Emo69.gif../images/Emo190.gif

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifבא לי סכמ"ש

איך עבר עליי השבוע? רגע, זה קשה לי לזכור את שבוע שעבר. חוץ מזה שקיבלנו מלא עבודות, היה לא רע סרט השבוע? לא ראיתי המנסרים מטקסס
ספר השבוע? אני צריכה להשיג את גוסיפ גירל באנגלית אבל בצומת ספרים הזבלים אמרו לי לפני 3 חודשים שיתקשרו אלי שיהיה להם. נחשו מה הסוף
שיר השבוע? אממ.. נובאדיז פול של אבריל תוכנית\סדרת השבוע? הישרדות אבל רק בגלל אופיר
ושבשבקין הזבלון בדרך החוצה אם ההפקה לא יתערבו
קניית השבוע? מה קניתי? כלום ציטוט\פתגם השבוע? אממ.. מהמפגש בסוף שבוע ינאי: "מכירים את זה שמישהו אומר למורה לזוז כי היא מסתירה והיא אומרת לו 'מצטערת אבל עוד לא המציאו את החומר שיהפוך מורות לשקופות'?" מילמן: "דווקא כן, קוראים לזה דיאטה" דבר מיוחד שעשיתי השבוע? לא יודעת עצבון\ביאוס השבוע? ישראבלוג מעצבן אותי. קשה לי להבין אותו הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? מכבי דרסו את אלבה
אייקון\סמיילי השבוע?
? איש השבוע? ידיד שלי תמונת השבוע? ממש
השאלה המתחלפת- למי אתם מצביעים בבחירות? ובגלל שיש פה קטינים, אם הייתם יכולים, למי הייתם מצביעים? יש לנו עבודה על מפלגות באזרחות אז אני וחברים שלי בדקנו מצעים וזה להחליט על איזה מפלגה אנחנו עושים.. בהתחלה ישראל ביתנו נראה לי נחמד ואז ידיד שלי אמר שפעם ליברמן הציע חוקים כאלה על ערבים כמו בשואה כזה.. אז ירדתי מהרעיון, בדקתי שהליכוד אוהבים חתולי רחוב ולא רוצים לוותר על שטחים וזהו, הליכוד V_V (אני אומרת את זה בתור פמיניסטית, לא רוצה קדימה)

למעלה