מומלצי השבוע

itoosh2

New member
עונה...

- שיר השבוע (של אביתר): תתחנני אליי - שיר השבוע (כללי): "אדום וגדול", "חלמתי להיות" - אלבום השבוע: lord of the dance - מאכל השבוע: פסטה עם סוגי נקניקים - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "how wonderful life is now you'r in the world" - צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): אדום - אמוטיקון השבוע: אין - משהו שעשה לכם את השבוע: הופעה... סופשבוע שהפך לנהדר... - משהו שהרס את השבוע: התחלה של סופשבוע שנראה כמו סיוט - משהו שאתם מחכים לו השבוע: לראות מה תמיר יגיד על השירים שלי... - תמונה מגניבה שמצאתם ברשת (לא חייבים): אולי בהמשך... - המלצה על משהו: מולאן רוז'! ראיתי את זה פעם ראשונה בגיל 8... ולראות את זה עכשיו מזכיר את הגאונות...

ח ל ו ן

New member
../images/Emo9.gif

- שיר השבוע (של אביתר): שן לידי - שיר השבוע (כללי): נערה במשקפיים - אלבום השבוע:כוורת בפארק
|שלמות| - מאכל השבוע:פויקה
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): שוברת לבבות קטנה, אני שבור ללא תקנה" (מתוך צליל מכוון) - צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם):כתום - אמוטיקון השבוע:
- משהו שעשה לכם את השבוע:מוזיקה, כסף
- משהו שהרס את השבוע:צה"ל
- משהו שאתם מחכים לו השבוע:משכורת - המלצה על משהו:השירים של כל חברי כוורת, כולם פשוט יפים כ"כ.

ח ל ו ן

New member
../images/Emo12.gif

פויקה זה סיר ברזל יצוק, עבה מאוד מאוד שנראה כמו קדרה של מכשפה. שמים בתוכו מלא דברים (בשרים, רטבים, עוף, תפו"א, בטטות, קטניות בצל וכד') ומניחים בתוך מדורה של גחלים לשעתיים שלוש. זה יוצא הדבר הכי טעים בעולם בערך

Saffron

New member
../images/Emo29.gif

- שיר השבוע (של אביתר): לא יצא לי לשמוע אותו השבוע - שיר השבוע (כללי): "דג הזהב" (מילים: לאה גולדברג, לחן: יוני רכטר) ו"שיעור מולדת" (מילים: עלי מוהר, לחן: אפרים שמיר) - אלבום השבוע: "שש עשרה מלאו לנער" (אוסף משירי עלי מוהר ז"ל), "העיקר זה הרומנטיקה" (אוסף משירי יוני רכטר) - מאכל השבוע: שוקולד לסוגיו
- משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): לא הצלחתי למצוא - צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): ירוק - אמוטיקון השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: עזרתי לאמא שלי עם עבודת הקלדה שיש לה, משהו שקשור לביטויים בעברית. זה ממש מעניין.
אה, וגם הגדנ"ע ("מודיעין באופק", ליתר דיוק) כמובן. - משהו שהרס את השבוע: העדר דברים באמת טובים - משהו שאתם מחכים לו השבוע: גשם!
- תמונה מגניבה שמצאתם ברשת (לא חייבים): הנה, מהגלריה המדהימה הזאת - המלצה על משהו: האלבומים שהזכרתי קודם :)

../images/Emo13.gif

- שיר השבוע (של אביתר): מיתר
- שיר השבוע (כללי): סוף לסיפור/ יהודית רביץ. - אלבום השבוע: יהודית רביץ והפילהרמונית. - מאכל השבוע: הממ.. כיסוני בצק פילו ממולאים בגבינה וסלמון
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "השעון נראה כמו שרודף אחרי עצמו, במן דיוק מרגיז"
- צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): אפור. - אמוטיקון השבוע:
- משהו שעשה לכם את השבוע: אחותי חזרה לחודש משוודיה!
והעבודה שלי..
- משהו שהרס את השבוע: חוסר הערכה גובל בזלזול שאני מקבלת מאנשים מסויימים... סוג של טובה שהתגלתה כרעה מאוד
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: לסיים פרוייקט שהתחלתי
ובעיקר שיסתיים..
- תמונה מגניבה שמצאתם ברשת (לא חייבים): אם לא חייבים
אין לי חשק
- המלצה על משהו: בעז בנאי מופיע ביום רביעי, 13.12.06, בשעה: 23:00 בלבונטין 7 בת"א במופע אקוסטי, מומלץ בחום..
שבוע מוצלח שיהיה..

נעה ודי

New member
"שים את השריון בתוך תיבה.."

- שיר השבוע (של אביתר): הזאב והאיילה - שיר השבוע (כללי): Sarah Mclachlan -blackbird - אלבום השבוע: - מאכל השבוע: ממולאים של אבא
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): ירוק מטאלי - אמוטיקון השבוע:
- משהו שעשה לכם את השבוע: ציפיות לצו הראשון - משהו שהרס את השבוע: הצו הראשון
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: חנוכה
- תמונה מגניבה שמצאתם ברשת (לא חייבים): - המלצה על משהו: לאזור אומץ ולהעיז- וזה תקף לגבי כל דבר שיבוא חורף כבר

למעלה