מומלצי השבוע

ח ל ו ן

New member
../images/Emo188.gifמומלצי השבוע../images/Emo188.gif

- שיר השבוע (של אביתר): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - מאכל השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): - אמוטיקון השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - תמונה מגניבה שמצאתם ברשת (לא חייבים): - המלצה על משהו: שיבוא חורף כבר

בלרינה24

New member
עונה ראשונה ../images/Emo13.gif

- שיר השבוע (של אביתר): תתחנני אלי - שיר השבוע (כללי): my immortal - מאכל השבוע: לא אוהבת את השאלה הזאת=\ - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): לא יודעת.. אין איזה משפט שמאפיין את השבוע שלי או שיש ואני לא מכירה.. - צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): כחול - אמוטיקון השבוע:
- משהו שעשה לכם את השבוע: לעלות על פוינט שוז
וחזרות וטורפות להופעה קרובה.. ולקבל סולו ודואט להופעה
- משהו שהרס את השבוע: הדחייה שלו.. ולבכות אחר כך.. ואיזה ערס שאני בכלל לא מכירה שהחליט להתערב - משהו שאתם מחכים לו השבוע: יום רביעי!!!- אני בסוזן דלל רוקדת עם בת שבע!!! אעאעעא
ויומולדת לאח שלי.. והופעה.. וחופששש - תמונה מגניבה שמצאתם ברשת (לא חייבים): - המלצה על משהו: הסרט החדש "סטפ אפ" פשוט מדהיםם

TEENAGER1

New member
../images/Emo13.gif

- שיר השבוע (של אביתר): "אבא"
- שיר השבוע (כללי): אולי "הפחדים" של גלעד שגב - אלבום השבוע: "האהבה נשארת" - מאכל השבוע: פנקייקס - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "כן היה טוב, היה טוב, סוף כל סוף משהו טוב, כמה טוב להודות היה טוב..." - צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): תכלת - אמוטיקון השבוע:
- משהו שעשה לכם את השבוע: יום חמישי! שהיה יכול להיות עוד יותר מושלם אם הייתי יודעת שהוא יהיה כזה, ואז לא הייתי לחוצה כל היום. - משהו שהרס את השבוע: לא עולה לי משהו. - משהו שאתם מחכים לו השבוע: יום רביעי (אולי), וחנוכה בסוף השבוע! - תמונה מגניבה שמצאתם ברשת (לא חייבים): לא מצאתי ברשת, זה הדסקטופ שלי
- המלצה על משהו: סיבוב ההופעות החדש!

TEENAGER1

New member
מזל שהעלתי את זה לפה ../images/Emo178.gif

אחיין שלי (לא זה שבתמונה
) שיחק במחשב שלי, בילבל את כל הסדר של האייקונים בשולחן עבודה וגם מחק כמה.. עכשיו אפשר לסדר את זה לפי התמונה, גאוני

darling2

New member
שבוע טוב../images/Emo192.gif

- שיר השבוע (של אביתר): מיתר. - שיר השבוע (כללי): No- Shakira
- אלבום השבוע: shakira - מאכל השבוע: ספגטי
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "כבר הרבה ימים, היא קוראת למלאך שלה, שיביא לה חזרה את השקט שלה..."
- צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): ירוק. - אמוטיקון השבוע:
- משהו שעשה לכם את השבוע: בובי
- משהו שהרס את השבוע: לא יודעת.. - משהו שאתם מחכים לו השבוע: מחר ב"ש, וחנוכה שיגיע כבר! - תמונה מגניבה שמצאתם ברשת (לא חייבים): - המלצה על משהו: שאקירה, באמת באמת.

bmt29

New member
רק עוד שבוע אחד... רק עוד שבוע!

- שיר השבוע (של אביתר): תתחנני אליי. - שיר השבוע (כללי): "חלמתי להיות". + משהו ביוונית של חאריס אלקסיו... (אין לי מושג איך קוראים לזה...) + Smash של אבישי כהן!!!
- אלבום השבוע: Clifford Brown & Max Roach - At Basin Street
|סגידה|
- מאכל השבוע: גבינת עיזים רולז!
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): And than i realised, that love is the most important thing. (& music)
- צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): זהב כזה של חצוצרה יפה...
- אמוטיקון השבוע:
- משהו שעשה לכם את השבוע: יונתן כהן.
- משהו שהרס את השבוע: לחץ...
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: כל החלקים המוסיקליים הרבים בשבוע הזה.
חוץ מזה שרק ייגמר...
- תמונה מגניבה שמצאתם ברשת (לא חייבים): אחחח Rachelle, Rachelle....
- המלצה על משהו: פשוט לזרום! כל הזמן בכל מצב. שיבוא חורף כבר - Indeed...
JB

0mroosh

New member
תראו איך הם פורחים.

שיר השבוע (של אביתר):הרמח"ל
- שיר השבוע (כללי):מפלצת-אפרת בן צור. - אלבום השבוע:אפרת בן צור-אפרת בן צור - מאכל השבוע:המבורגר - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):"על יד עוד הרבה עצים גבוהים, תראו איך הם פורחים". "אחר כך יתגשמו", אפרת בן-צור. - צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם):ורוד, כאילו. - אמוטיקון השבוע:
- משהו שעשה לכם את השבוע:לארס פון טרייר. - משהו שהרס את השבוע:"בוראט", לא אתן בחיים לחבריי לבחור סרטים. הומור פיפי-קקי וביקורת חברתית בשקל. פוי. - משהו שאתם מחכים לו השבוע:מקרינים קליפ שעשיתי ועלה לגמר "קליפ צעיר" ב24 ועולה להצבעת חביב הקהל גם בFLIX.
- המלצה על משהו:אפרת בן צור, קרמבו וניל, שיחון יידי.
שבוע נפלא! :)

אחד השירים היותר טובים בדיסק ^

האווירה בו פשוט על גבול המושלמת... בעצם לא, היא מושלמת

0mroosh

New member
היא לא ניתנת להגדרה בכלל,

היא פצחה בסיבוב הופעות נהדר
.

Saffron

New member
"מפלצת" הוא השיר האהוב עליי שלה.

נו, שתקבע תאריכים נוספים להופעות.

0mroosh

New member
כל כך.

אני יושב כל יום שעתיים מול המתחם שלה ב"הבמה" ומרענן בשביל לגלות אם יש תאריכים חדשים.

נהיה קר ..

- שיר השבוע (של אביתר): אקדח - שיר השבוע (כללי): היי את- יזהר אשדות - אלבום השבוע: הראשון של הג'יפסי - מאכל השבוע: חח סנדבוויץ' כלשהו - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):" איפה את מתעוררת.. וממה נרדמת... היי את .. אפורת מבט" - צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): כתום? - אמוטיקון השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: ממ.. היציאות הקטנות.. המילי. - משהו שהרס את השבוע: שסוגרים את הדאג - משהו שאתם מחכים לו השבוע: אולי יהיה לי איזה.. ממ :) - תמונה מגניבה שמצאתם ברשת (לא חייבים): - המלצה על משהו: סקס בלי מחויבות

איזה דאג??? ../images/Emo12.gif

מי סוגר? מה???
אל תלחיצי אותי, הדאג זה המקום המושלם להופעות!!!
איפה שמעת את הזוועה הזו למען השם?

שמעתי את זה מאסף

בעל המקום הוא סיפר לי ביום שישי \: לצערי הוא סוגר בגלל שהורסים את המלון ההזוי הזה שהוא ממוקדם בו.. ב31 לחודש במסיבת סילבסטר זאת תהיה הפעם האחורנה..

לא רוצה! אני לא מוכנה!!!

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!

../images/Emo7.gif

זה כאילו שיהרסו לי את הבית השני שלי נורא ואיום ואז מה יהיה? נצטרך לסוע קצת בשביל בירה ומוזיקה טובה ואנשים נורמלים.. עצוב אני יכולה להגיד שגדלתי שם.. עצוב עצוב טוב לפחות נתפנק עליו בהופעה של אביתר הא?

אין מצב, אני אמחה בתוקף!

הם לא יסגרו לי את הדאג לפני שאני שומעת הבטחה שתוך כמה חודשים הוא חוזר!
מה הרעיון בכלל את יודעת? ומי האידיוט שהעלה את הרעיון הזוועתי הזה?

למעלה