להבות ברקיע

Tom50

New member
../images/Emo188.gifלהבות ברקיע../images/Emo188.gif

השיר החדש של הצל לדעתי אחד השירים היפים שהצל מבצע. יחסית לקטעי ראפ אחרים שהצל ביצע הזרימה בשיר די טובה, הביט והפזמון ובככל כל ההפקטים המוזיקלים יפים מאד ומתאימים לסגנון של הצל. השיר הוא מאין תשובה לכל הכתבים והשמועות שהפיצו על הצל (והוא ענה להם די טוב). לסיכום הצל התעלה על עצמו הפעם ונתן שיר ממש טוב, אבל יש לו עוד הרבה מה לעשות כדי להגיע לרמה של סאב.

Dead Man 10

New member
האמת, אין הרבה ראפרים בארץ....

שיכולים להגיע לרמתו של סאבלימינל, יש רק אחד יותר טוב ממני לדעתי.

דנטל

New member
הרוב באמת צריכים עוד להתאמן הרבה

גם הצל. והשיר נחמד. לא הלהיב אותי יותר מדי. המלים טובות, אבל המוסיקה קצת מעצבנת.

lihay

New member
שמתם לא או לא ... מה שקרה בשיר

הזה שלו עם סופר החלקים שלו בשיר בעצם היו מורכבים מקטעים של 4-5 מילים כל קטע שהודבקו/צורפו להם יחדיו... כדי שתהיה איך שהיא זרימה או מה שזה לא נקרא ...

Yuvalhaim

New member
לדעתי גם שיר חזק בטירוף אבל

הביט מסריח כנ"ל הפיזמון כי הוא נשמע כמו ספיישל עלי באבא מה זה? אבל מה שכן הליריקס חזק והזרימה בשיר ענקית רואים שהוא נתן הרבה כעס על השיר הזה ולא הייתי מתחלף עם המיקרופון שלו באותו רגע

Yuvalhaim

New member
* לא שרשרתי נכון אבל השאלה

"מי זה?" מכוונת ל dead man , מי לדעתך יותר טוב מסאב? זה מה שרציתי לדעת!

sgold666

New member
אני מאמין שהוא התכוון לקוואמי

למרות שאני לא מאמין שהוא שמע יותר מ4 וחצי שירים שלו

Yuvalhaim

New member
מה 4? יש אולי 4 שירי סולו

חדשים של המלך הזה אבל שחכת אלבום שלם עם בויאקה? שיר עם מוקי זמן שנקום שיר עם שבק מלחמת מיקרופון הזהב לא חסר קטעים שלו

sgold666

New member
לפי האלבום עם בויאקה לדעתך

אפשר להגיד עליו שהוא הראפר הכי טוב בארץ?

Dead Man 10

New member
כן, אני אהבתי את הדיסק של בויאקה...

בזמן שנקום הוא נתן את הבית הכי טוב שהיה בהיפ-הופ הישראלי אי-פעם לדעתי. כל השירים ששמעתי שלו אהבתי מאוד, אבל עזבו, זה לא נושא לוויכוח, זו דעתי, לכל אחד דעה משלו.

sgold666

New member
גם אני אוהב תדיסק של בויאקה

אבל אי אפשר להגיד שהוא הכי טוב שיצא בארץ או שאחד הראפרים עשה שם משהו ברמה גבוהה במיוחד (למרות שלקוטג' יש אחלה שריטה
)

Yuvalhaim

New member
עם יש אנשים שקובעים שדיגיביט הראפר

הכי טוב בארץ ע"פ 3 שירים ככה שהוא הוציא אז אפשר להגיד את זה גם על קוואמי! וכן מה אני תמיד יוכל להגיד שיאנג הראפר הכי טוב בארץ בלי קשר שכל השירים שלו עם כלא 6 ביחד,זה לא מונע ממנו להיות הראפר הכי טוב! (זאתר רק הייתה דוגמה יאנג בין הטובים אבל לא הכי טוב לדעתי)

למעלה