Gamad-AnakWednesday

מי אני ?

יש לי כלבות ואני חיה בצפון לא לומדת עוד אין לי ילדים בעברי הייתי כותבת הרבה שירים (אבל לא בפורום הזה) תשאלי שאלות והגמדה תענה :)

kivsa1

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo62.gif../images/Emo163.gifממש קשה, את יודעת...

זה שאין לך ילדים עדיין מצמצם את המספר בהרבה בפורום הזה
, ביחוד לאחרונה... אבל עדיין יש מספיק שמהן אצטרך לעשות אלימינציה... רגע, תני לחשוב... כלבות אני לא זוכרת למי יש או אין...

kivsa1

New member
האם הניק האמיתי שלך מתחיל ב-פ?

האם כתבת גם בפורום חתונות? רגע... החשיבה אצלי איטית להחריד היום... יש לך שיער מקורזל או חלק?

אז פורים מתקרב בצעדי ענק וגם הגמדה

שלך מצטרפת למשחק של פעם בשנה לחבוש ת'מסכה וכמובן צריך להיות מאוד שונים לכן אני שגרה בארץ גמדים ארצה להיות ענק גדול וגם חזק אם אי אפשר כזאת בומבילה אז לפחות אלבש גורילה

או יש תחליף ענוג

למלך שהוא עוג וזאת פיית היער דקה היא כמו תער וגם ירקרקה לחן זו הוספה תרקוד היא מסביב תמיד יהיה אביב כשהיא שם בסביבה להיות כזו רוצה

אפשר גם כמובן להישאר קטן

אבל מאוד מגעיל שמישהו יציל את התיקן הזה לחיות הוא לא רוצה כולם רוצים לדרוך מכאן ועד אינסוף עליו בלי רחמים גם הוא בין החיים...

ועל ליצן חצר

אני לא אוותר! הוא חינני מאוד יודע הוא לרקוד לצליל המנגינה ולספר בדיחה קל דעת הוא נכון אך טוב לו לארמון שיש כזה אישון כי הוא תמיד ראשון למחות את הדמעה לתת קצת נחמה

ומה עם תרנגולת

כזו יפת כרבולת אמנם היא קצת טיפשה אבל די נעימה קרקור לה קצת צורם צמרמורת הוא גורם אך היא פה מטילה ביצים בלי הפוגה אני מאוד אוהבת אותה לראות יושבת לסמל היא ונחת של בייתיות שופעת

ועל צד קצת אחר

כלל אין מה לדבר מצחיק הוא עד אימה לא לאוהבי שיגרה תחפושת קצת שונה אך יתרונה איתה ממנה מן הסתם לא יתעלם עולם...

אז אין לך כבר תירוץ

תחפושת לא נחוץ לרוץ ולחפש כי לך מבחר כבר יש חשבי והתעמקי בפורים התעסקי בחרי לך ת'תלבושת תהיה לך התחפושת הכי יפה בעיירה וגם תשמח הגמדה!

צהריים טובים לענקית

הכי מגניבה בכל העיר מקווה שיומך עובר עלייך בכיף החבילה שלך נשלחה אתמול . מקווה שתאהבי . התחלת כבר לנחש מי אני ?

גמדפנה

New member
אחר-צהריים טוב לד-פ-נ-ה../images/Emo140.gif

כמו שאמרתי - לא מפספסת שום הזדמנות.
אמנם זה יהיה קצר, אבל טוב ציפור אחת ביד... (הקשר קלוש, אבל ניחא) מאחלת לך עוד יום מקסים, משמח, אופטימי, לא-קר-מדי (מתי כבר ייגמר החורף הזה, מתי) וחיבוקים לרוב. שלך,
גמדפנה (לא לעוד הרבה זמן..)

למעלה