שאלות, בקשות, המלצות

turbulent

New member
כנסו אבל מהר.........

לכולם אני לא יכולה לראות היום רבלדה פליז תעדכנו אותי אחרי הפרק או אם אתם ראיתם תקציר או משהו תגידו לי פליז ו....אלווי שהם יבואו לארץ אבל כנראה הם לא סופרים אותנו באסה.. אוף... גמx[* הצבעת* בתחר!ת [בחר* רבלדה 2005 חחח ברור

turbulent

New member
אני?

כן אני דיי חדשה אם את מתכוונת אליי אז תשאלי ואני אתן פרטים אה ופליז תספרו לי מה היה כי לא ראיתי

צריכה עזרה בבקשה../images/Emo92.gif../images/Emo70.gif

לא היה לי לאיפה לשרשר אז סליחה על זה אני צריכה כמה תמונות דחוף אז למי שיש אני אודה לו מאוד
1.אני צריכה תמונה ברורה וגדולה אם אפשר של השמלה של מיה מהיומהולדת שלה במיוחד של החצאית הסגולה 2. אני צריכה גם תמונה ברורה של התספורת החדשה של מיה עם הבלונד גם מקדימה וגם תמונה ברורה של המאחורה למישהו יש??? בבקשה זה דחוף!!!

שאלה

יש לכם תמונות שלה מהפלייבויי בעירום תשימו לי בבקשה או תמונות כאלה היא כוסיתתת ואמרו לי שהיא משחקת ברבלדה

שאלה.. איזה שיר שרו במסיבת

יום ההולדת של רוברטה ומיה? אני בטוחה שאין מצב שאתם לא יודעים! תודה מראש!!

sapir1000

New member
למה את כל הזמן פותחת הודעות חדשות?!

תעשי הוספת תגובההה

shiranydulce

New member
לשיר קוראים קצת מאהבתך

בספרדית קוראים לו un poco de tuamor ושרים אותו אנהי כריסטיאן פונצ'ו ובפיזמון כולם

אבל אחותי אמרה לי שרק מיה שרה

לא ראיתי את הפרק, הא רוצה שאני אברר לה את השיר ציינת אני מכירה. שיר יפה.

r a n e e

New member
תבין משהו

היא לא מצטלמת בפלייבויי ובטח שלא בעירום וכן היא משחקת ברבלדה וקוראים לה דולסה מריה

HEN0121

New member
תשמע..

הסברנו לך אלף פעם שהיא לא מצטלמת בעירום... היא פשוט מצטלמת חשוף כמו הרבה שחקניות אבל זה לא קשור זה לא אומר שהיא מצטלמת לפלייבוי.

למעלה