סטטיסטיקות!

NoAmItA ChAn

New member
../images/Emo187.gifסטטיסטיקות!../images/Emo187.gif

טוב, חברים, זו דיי הפעם האחרונה שאני אכתוב את הפינה הזאת. הסיבה - עוד שמונה ימים אני מתגייסת. לצערי, לא יהיה לי זמן להיות כאן כי אני אהיה בבסיס סגור, משמע אני אגיע רק בסופ"שים הביתה. כמנהלת אני צריכה להיכנס כל יום לפחות, ואני לא יכולה להיות בתפקיד הזה אם אני לא מסוגלת לתת את המקסימום שלי. אבל מספיק עם זה, הנה לפניכם סיכום החודש הראשון של 2011, חודש ינואר:
מספר הכותבים: 41
(עלייה בשלושה אנשים. כל הכבוד!)
מספר ההודעות: 1398
(ירידה של בערך 400 הודעות, אבל עדיין מספר מכובד. ובכל זאת, אנא המשיכו לכתוב!)
פורומים מועדפים: - 30 שניות למאדים. - האח הגדול. - לינקין פארק. - ג'וני דפ. - ערוצי MTV ו-VH1. - על-טבעי. - גאווה צעירה. - פאראמור. - פופ. - זיהוי שירים.
הכותב המתמיד: XoLilMissLolaoX
(חודש שני ברציפות! ואני מוכרחה לציין כל הכבוד במיוחד, כי כתבת רק הודעה אחת פחות ממני! באמת כל הכבוד) lilison13 (ולזכותך ייאמר שכתבת רק שבע הודעות פחות מלי! אז כל הכבוד גם לך) QueenCryBaby (כל הכבוד גם לך, מקום שלישי ומכובד!) Ayush Cohen SuperUkeChan Another Grave (את יורדת ברשימה כל הזמן! אופק, תחזרי לכתוב הרבה >:) Hadar Way
סיכום החודש ינואר: שם: גיל: מיקום: שיר החודש: אמן החודש: תוכנית החודש: סרט החודש: התחדשות החודש: דבר טוב שקרה החודש: דבר רע שקרה החודש: משהו להוסיף: שיהיה לכולם בהצלחה בהכל ואחלה חודש

Ayush Cohen

New member
../images/Emo13.gif

חח כתבתי ככל כך קצת ואני במקום רביעי חחח :) סיכום החודש ינואר: שם: אדוה כהן גיל: 16 מיקום: באר-שבע שיר החודש: לא יודעת אמן החודש: MCR ♥ תוכנית החודש: אין סרט החודש: אין התחדשות החודש: האלבום של MCR ♥ דבר טוב שקרה החודש: קניתי את האלבום סוף סוף
דבר רע שקרה החודש: אין משהו להוסיף: ♥♥♥♥

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif בהצלחה בגיוס וזה,

כמובן שנדבר במסן וזה אבל בכל זאת
כמה ירדתי פווו.>; |סיכום יבוא מאוחר יותר|

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif סיכום מהיר כי אני חייבת לעוף.

שם: אופק,ג'ימי. גיל: 15 וקצת. מיקום: ת"א החשוכה. שיר החודש:
אמן החודש: רדהוט,רדיוהד,מיקה ועוד כמה. תוכנית החודש: סקראבס,סאות'פארק,הלוחשת לרוחות. סרט החודש:
התחדשות החודש: טאנל 10. דבר טוב שקרה החודש: היו כמה. דבר רע שקרה החודש: בעיקר התעודות וזה. משהו להוסיף: בהצלחה לנעם בגיוס

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif התחדשות החודש: האוקספורד שלי../images/Emo23.gif

איך שכחתי אותן..

SugarRush

New member
אוף.. אני כבר לא בכותב המתמיד

שם: רינה גיל: 16 מיקום: באר שבע שיר החודש: מרסדס בנד - עד מתי אמן החודש: מרסדס בנד, Skunk Anansie, MCR תוכנית החודש: מצב האומה סרט החודש: שומרת אחותי, אלפנט התחדשות החודש: שתי זוגות מגפיים!!! אני מתה על שופינג
דבר טוב שקרה החודש:הלך לי יחסית בסדר במתמטיקה, קניתי נעליים, היה לי יומיים חופש מבית הספר. דבר רע שקרה החודש: המוןהמוןהמון מבחנים ><" משהו להוסיף: בתמונה אני והחברה הכי טובה שלי (אני מימין) >>>

lilison13

New member
לאאאאאאא נווווו

אבל כל כך השקעתי להיות בכותב המתמיד,לי אני רשמית שונאת אותך :( אפילו השרשור של פרנק לא עזר לי XD
שם: אנה
שיר החודש: לא דעת הייו הרבה,נלך על שיר הרגע. JUSTIFY SEX - DAN BALAN אה והרמיקס החדש של גאגא Lady Gaga - Scheiße
אמן החודש:מיוז,MSI,MCR
תוכנית החודש: אין,ראיתיב קושי אבל אני במאת צריכה לסיים לראות את האוס
סרט החודש: רובוטרוקים 2 כי זה הסרט היחידי שאני זוכרת שראיתי החוד חח
התחדשות החודש: קיבלתי את האלבום החדש של מכ"ר ניסיתי כמה דברים,טוב לא נפרט עליהם כאן חחח
דבר טוב שקרה החודש: לא זוכרת הרבה
דבר רע שקרה החודש: לא הייתי בהופעה של DAN BALAN שוב איזה משו שעשיתי עליו שהתחרטתי בעיות בבצפר ריבים אם אמא
משהו להוסיף: אעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעא זהו. בא לי רק לישון לישון לישון ולישון ולישון! התחתנתי עם לינזי בפייסבוק :>

Hadar way

New member
בהצלחה ../images/Emo13.gif ../images/Emo23.gif

אני שומרת על מקום בכותב המתמיד יאי! שם: הדר/רובי/בוב גיל: שואף ל15 מיקום: מרכז
שיר החודש: Roxanne- the police שגר פגר- הבילויים כשנפוליאון יכבוש את עכו- הבילויים אמן החודש: הבילויים ופוליס! תוכנית החודש: סאות'פארק סרט החודש: ברבור שחור התחדשות החודש: דיסק של פוליס דבר טוב שקרה החודש: הרבה דברים דבר רע שקרה החודש: לא הרבה דברים
משהו להוסיף: פורים מתקרב ואין לי רעיון לתחפושת! יש למישהו רעיון?

XoLilMissLolaoX

New member
כהה גם אני ישר חשבתי על זה אבל אף אחד לא יבין

למרות שעדיין תחפושת מגניבה!

Hadar way

New member
זה ממש מגניב

אבל אם מתחפשים כמה ביחד, ואין לי כמה ביחד ><

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo12.gif לא רציני כאילו!!! אין מצב!! ישששששששששששש

או שלא יש זה אומר שאני חפרנית ברמות!!!
אנה הייתי בטוחה שתעקפי אותי עם השרשור קעקועים!! שם: לי גיל: 17 מיקום: חיפה שיר החודש: קשה....אולי disenchanted או im slowly turning into you של the white stripes לא יודעת.....rocking horse - the dead weather somewhat damaged - nine inch nails גאאד אני יכולה להמשיך!! אמן החודש: MCR jack white foo fighters muse תוכנית החודש: יומני הערפד *-* סרט החודש: לא נראה לי שראיתי סרט בזמן האחרון :O אההה בעצם כן!! פייט קלאב!! התחדשות החודש: איך אני אמורה לזכור אחרי חודש?? חחחח דבר טוב שקרה החודש: כנ"ל דבר רע שקרה החודש: לשמחתי כנ"ל משהו להוסיף: קיבלתי תעודה היום...דווקא סבבה...חוץ מספרות...שונאת אותה!!!!!

Little McMickey

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo28.gifבהצלחה בגיוס!! יהיה לך כ"כ כיף!

באמת שזו התקופה הכי כיפית בעוווווולם! תקחי רק את הטוב מזה, תהני, תעשי חיים, תפגשי אנשים חדשים! מה את הולכת להיות, אגב? שם: מיכל גיל:20 וחצי עוד מעט מיקום:קריות שיר החודש: ואווו לא יודעת... באמת.. אמן החודש:גם לא יודעת חחחחח תוכנית החודש:האנטומיה של גריי סרט החודש:התייר! התחדשות החודש:אמ בגדים, נעליים עניינים שיהיה אחלה חודש!

QueenCryBaby

New member
בהצלחה!../images/Emo6.gif../images/Emo23.gif

שם: עדי גיל: 14 מיקום: מרכז, אמןאמןאמן בקרוב ירושלים
שיר החודש: או נו נו נו. תכלס, יש מישהו שבאמת בוחר שיר אחד לכל החודש?XD אמן החודש: אוף נו חודש זה הרבה זמן. תוכנית החודש: דוקטור הו, על טבעי
סרט החודש: אה. אליס?
התחדשות החודש: כמה דיסקים
דבר טוב שקרה החודש: יש סיכוי שאני עוברת לפנימייה!
דבר רע שקרה החודש: יש סיכוי שאני לא עוברת לפנימייה.
משהו להוסיף: המון המון המון הצלחה בגיוס!

למעלה