לוח מודעות

טלימה

New member
ליקוטים, בישולים, סיורים ועוד עניינים...

ליקוט-בישול-ארוחה למשפחות, בחווה האורגנית במרחביה. יום שבת 6/2/10. פרטים נוספים בקישור.
מבשלים בריאות במבצר שוני, השבוע הרצאת מבוא בחינם (מחר). הקורס מתחיל ב-25.1.10 לפרטים לחצו כאן.
סיור ליקוט ובישול עם מומחה לליקוט ומומחית לבישול תנ"כי בשמורת נאות קדומים, 22.1.10. פרטים נוספים - לינק. קורס ליקוט בן חמישה מפגשים - מתארחים במטבחים שונים ומיוחדים ברחבי הארץ: http://www.mazon-izun.com/site/show_sadna_new.asp?id=265 (בקרוב הקישורים ישתנו כי האתר עובר מקום, אבל כולם ימשיכו להופיע תחת קטגורית "המטבח" גם באתר החדש.)

../images/Emo64.gif../images/Emo223.gif../images/Emo237.gifאולי למישהי נשאר ברזל?

בקבוקון הברזל שלנו הלך לאיבוד, וחבל לי לקנות אחד חדש. אולי יש כאן מישהי שנתנה ברזל בזמנו, לא צריכה להמשיך ונשאר לה עוד? אשמח לקבל עודפים של כל חברה חוץ מהדס, כי לצערי אם אני אנסה לתת לו שוב את הטיפות שלהם הוא לא ידבר איתי עד גיל 16 בערך. אני בת"א.

../images/Emo184.gifסדנת בריאות מיוחדת לחורף

יקירותיי, אני מקיימת סדנת בריאות מיוחדת לחורף ביום א' 17.1.10 בשעה 9:30 בבוקר. הסדנה מיועדת להורים בעיקר מכיוון שאני נותנת כלים מעשיים לטיפול בילדים שלנו דרך צבעים ואור, דמיון מודרך, רפלקסולוגיה ועוד...
העלות- 25 ש"ח. כולל כיבוד קל
ניתן להגיע עם ילדים
הסדנה תתקיים בביתי- רח' קרית שמונה 25 חולון (קרית שרת) דירה 9 קומה 3 עם מעלית.
אשמח לראותכן
** עדכנו אותי מי מגיעה על מנת שאוכל להיערך בהתאם- 054-5791377 / [email protected]

מחפשת יאמו יד 2

השובב שלי בן 5 חודשים ואני מחפשת יאמו יד 2, 054-4883688 אורלי

חנות בגדים יד שניה-בפ"ת

יש דבר כזה? מחפשת בגדים יפים, צעירים, מעוצבים מעט. לא אכפת לי מאיזה עונה, העיקר שיהיו מעניינים.

לדעתי לא

היתה ונסגרה (אחרי זמן ממש קצר). אבל יש את האאוטלט סנטר עם מחירים מאוד אטרקטיביים (בעצם זה תלוי מה, יש שם גם פריטים במאות שקלים, וגם שתי חזיות הנקה ב-80, כמו שמצאתי בפעם שעברה). ברח' פינסקר, ממש קרוב לתחנה המרכזית. יש את "אופציה" בהוד השרון, ולא מכירה עוד חנויות בסביבה. קצת צפונה (אזור עין ורד, עמק חפר ופ"ח כמובן) או קצת דרומה (ת"א ורחובות) יש שלל חנויות. בבאופן טבעי יש דף מסודר עם רשימת חנויות.

אמא עדי

New member
גם בשלל חנויות באור יהודה

אפשר למצוא בגדים נחמדים מאוד וזולים. זה לא ממש רחוק מפ"ת והמבחר גדול.

l i m o r 2

New member
../images/Emo13.gifאת מוזמנת לקבוצה שהיא בית לאמהות ותינוקות

נשים מדברות אִמָּהוּת מפגשים קבוצתיים לאמהות אחרי לידה באווירה מהנה, ביתית ונעימה, יש לך ההזדמנות להתמקד בעצמך, לגלות את החוזק האימהי שבך, לשתף, לקבל כלים להתמודדות עם היומיום ולפגוש עוד אמהות ותינוקות. הקבוצה בת 8 מפגשים, בין 10:30-12:30, בעלות של 480 ₪ בלבד. מועדי הקבוצות הבאות: 26.01.10- חיפה, מתנ"ס רמות ספיר. 07.02.10- חוף הכרמל, מרכז מיר"ב. 04.03.10- חיפה, מתנ"ס רמות ספיר. מחכות לך בקבוצת האמהות הקרובה, ובכל שאלה אל תהססי להתקשר 052-2835020 לימור לוי אוסמי- מלווה נשים אחרי לידה, M.A. בלימודי מגדר, B.A בפסיכולוגיה. www.metaplim.co.il/imahut

ילדת? ../images/Emo49.gif הצטרפי למעגל אמהות לתינוקות בת"א

הקבוצה הבאה תיפתח ב-11.2.10, ההזמנה מצורפת. אמהות לתינוקות ממליצות: אמא ממעגל אוקטובר 2009: "אני חלק ממעגל בהנחיית בטי אנחנו לקראת המפגש העשירי . מתוך שמונה. לא רצינו להפסיק, נוצר משהו אמיתי, חם, אינטימי, תומך ומיוחד. כל הכבוד לך בטי. יצרת משהו כל כך טוב ואמיתי ונכון." אמא ממעגל אוגוסט 2009: "המעגל ענה על כמה צרכים שלי במקביל - שימש תעסוקה נעימה עם התינוקת, היה מקום לדון בנושאים שהכי העסיקו אותי בתקופה הזו עם נשים אחרות באותו מצב ולגלות כמה כולן דומות וגם שונות ואפילו הכיר לי אמהות נוספות עם זמן פנוי ותינוק כך שהמשכנו להיפגש גם אחרי הקבוצה. בקיצור, חוויה מומלצת לכל אם!" נתראה בקרוב
בטי

אמא עדי

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifסדנת ליווי התפתחותי לתינוקות ב-18.1

מתחילה בהדרכתי סדנה חדשה לתינוקות עד התהפכות, או כאלה שרק התחילו להתהפך. הסדנה תתקיים במרכז אריאל שרון לתרבות ולאמנות בגבעת שמואל, ימי שני ב-11. אתן מוזמנות להמליץ לחברות מאזור בקעת אונו, בני ברק ופ"ת. עלות: 360 ש"ח ל-6 מפגשים. מצרפת לינק לפירוט על הסדנה. תודה! עדי

אמא עדי

New member
טיפול בתינוקות וילדים במצבי חירום- הרצאה חינם

מה לעשות אם התינוק שלך נחנק? איך לפעול אם הילד אבד הכרה? הרצאה חינם בנושא מאת ד"ר עפר זקס. יום שני 18.1 ב-20:00 (בדיוק) במרכז אריאל שרון לתרבות ולאמנות - מתנ"ס גבעת שמואל. ההרצאה מרתקת. הייתי אתמול בהרצאה הזאת, בשבוע הבא זו הרצאה זהה. ההסברים ברורים, הדיבור שלו קולח ומלא הומור. יצאתי עם ידע חדש וחיוני. ההזמנה פתוחה לכולם אך יש מקסימום נרשמים, לכן מי שרוצה להגיע, אנא הירשמו דרכי. 052-8564444 [email protected] עדי

shoobuli

New member
מבצע על חיתולים רב פעמיים בצבעים ורוד וסגול

60 ש"ח בלבד. החיתולים הם חיתולי כיס במידה אחידה המיובאים מארה"ב ניתן לראות פרטים נוספים ותמונות באתר: www.greendiaper.co.il

אשכר ש

New member
סדנא חד פעמית בנושא לידה פעילה בבי"ח

ב- 17.1, יום א' הקרוב, בשעה 19:00, אני מעבירה לראשונה סנדא חד- פעמית בנושא לידה פעילה בבי"ח, בסטודיו ליוגה ביהוד (כ-20 דק' נסיעה מת"א וממודיעין). בסדנא אדבר על הנושאים הבאים: *מהי לידה פעילה? *שלבי הלידה וההורמונים הפועלים בלידה באופן תמציתי. *פיזיולוגיה של הלידה- כיצד התינוק נולד? *איך אני, כיולדת ואמא לעתיד, יכולה לתרום ללידה בריאה יותר עבורי ועבור התינוק שלי. משך הסדנא כשעה וחצי. הסדנא מתאימה ליולדות לקראת לידה ראשונה וחוזרת. מומלץ לבוא עם בן הזוג/מלווה בלידה. עלות: 50 ש"ח ליחיד, 80 ש"ח לזוג. לפרטים נוספים והרשמה ניתן לשלוח לי מסר או להתקשר 054-4706060.
אשכר.

תמי ו

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo63.gifסדנה חדשה בשיטת המודעות לפוריות-

ב-29 לינואר (שישי בבוקר) תפתח סדנה חדשה בשיטת המודעות לפוריות אצלי ברחובות. שיטת המודעות לפוריות היא שיטה טבעית לתכנון/מניעת הריון ולהיכרות עם הגוף והמחזוריות הנשית. הסדנה בנויה מארבעה מפגשים בתדירות של כאחת לשלושה שבועות. משך כל מפגש- 3.5 שעות. המעוניינות מוזמנת להתקשר, לשאול שאלות ולשמוע עוד פרטים
.

למעלה