כנס על טבעי 2009

משי22

New member
המשך 3

נראה לי שהעלו ממש את כל השעה... וזה באיכות ממש טובה לשם שינוי. פה מישהי שואלת אותם לגבי ההודעה שסאם שמע בסוף העונה הרביעית (דין השאיר לסאם הודעה חמודה כזאת וזכריה הזבל שינה אותה להודעה גועלית) שימו לב לתגובה של ג'נסן לשאלה הזאת
http://www.youtube.com/watch?v=AN3SbpN066Y&feature=related

משי22

New member
וציטוט אחד מתוך הפאנל שלהם:

Someone asked them what dreams they hadn't accomplished yet, and Jensen got all succinct and soft about it, and said "Kids." And Jared agreed, and the thought of little Ackles and little Padalecki babies, omg.

WatchMeWatchYou

New member
תמונה של J2 מהכנס

יש לי עוד, אני אעלה את השאר כשאני אחזור מהלימודים בערב..

../images/Emo216.gifגם ג'ארד מאורס?!

שלא כמו הרוב המכריע כאן אני דווקא חושבת שהיא חמודה..ויפה מאוד. היא ל-א שחקנית טובה אם בכלל. אבל מזל"ט שיהיה להם

דיייייי עם החולצות פלאנלללללל! ../images/Emo3.gif

דבר ראשון- יהיי כנס חדש!
דבר שני- לפחות ג'נס לא בא עם חולצת פלאנל..דיי נמאס כבר שיחליפו מלתחה!!! ENOUGH IS ENOUGH דבר שלישי- בקשר לזה שג'ארד מתחתן, זה רק לי נראה מוזר? כאילו הוא תכנן את זה ביחד עם ג'נסן
הם כמו תאומים..כמה זמן הוא כבר מכיר את הג'נביבה הזאת?! ג'ארד, אל תעשה ת'טעות הזאת! דבר רביעי- ג'נסן כזההההה יפהההההההה!!!!
אני רוצה עוד תמונותתתתת!

משי22

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

לכל אחד מארבעת הדברים שאמרת...
אני לא מצליחה לעלות תמונות
אבל תחפשי ברשת, יש די הרבה מהכנס.

לפי מה ששמעתי - ג'ארד והאירוסין זה סתם שמועה

קראתי בהרבה דיווחים מהכנס שזו סתם שמועה שמישהו הפיץ ואלונה לא אמרה את זה. למעשה, היא בכלל לא לא הזכירה את ג'נביב כל הכנס...

mor1450

New member
הייתה לי הרגשה שזו שמועה

הוא לא עיוור XD זה גם נשמע די הזוי שהאירוסין של ג'ארד כביכול יהיו מקבילים לשל ג'נסן..

אוף אין לי זמן לבדוק את כל העדכונים!

אני חייבת ללמוד..שיהיה לי זמן אני אסתכל אז תסלחו לי אם אני אבוא פתאום בדיליי ואגיב על סרטונים וכאלה...

למעלה