חדשות
ועדכונים

ronsheffer1

New member
הקְמַרְמַרְאָה - אשליה אופטית-כנסו!

אהלן, קוראים לי רן שפר, ואני יבואן של אשליה אופטית. בתור חובבי מדע בדיוני, חשבתי שתשמחו לדעת שאפשר להשיג בארץ את הדבר המדהים הזה. אני מקווה שאני לא מזבל לכם את הפורום, אבל אני - כמוכם - מתלהב מאשליות ומד"ב (HOLODECK...) ובגלל זה הבאתי את זה לארץ. ניתן לראות חומר (שלא מלהיב מיליונית מהאפקט האמיתי) בקישורים האלה: http://www.youtube.com/watch?v=HPWbP1zvsxA www.optigone.com גם צירפתי חומר נוסף עם תמונות והסברים. בטוח שתהנו, רן שפר 0525-117927 [email protected]

avivs

New member
../images/Emo187.gifחדשות../images/Emo163.gifועדכונים../images/Emo187.gif

Y. Welis

New member
../images/Emo41.gif ../images/Emo63.gif שתי קלאסיקות חזרו

ב'עם עובד' הופיעו שלושת חלקי סידרת 'הד' ('בעל החידות מהד', 'יורש של ים ואש' ו-'נבל ברוח') בכרך אחד גדול. עדיין ללא מפה, אמנם, אבל נוח יותר לקריאה, זול מסכום חלקיו וכמובן - זמין.
'פני מועדות לכוכבים' יצא מחדש ב'ינשוף' באותו הנוסח של 'עם עובד', עם עריכה מחדש של לוטם לתרגומו הקלאסי (אחד הטובים ביותר שלו). העטיפה מכוערת (כרגיל) בהוצאה הזו, אבל התוכן עדיין מצויין. התווספה גם הקדמה מעניינת של ניל גיימן.

Y. Welis

New member
ועוד משהו 'הפילוסופיה של המטריקס'

אנתולוגיה של מאמרים בנושא הסרט, עם ניתוחים שונים, קריאים ולא אקדמיים מדי, שמסבירים כל אחד לפי שיטתו מדוע המטריקס מייצג את הפילוסופיה/השקפה הפרטית של המחבר. גם מרחיב דעת וגם משעשע.

subatoi

New member
פורסמו תוצאות תחרות הפילקים(שלב א')

ואת התוצאות ניתן לראות בדף התחרות שבאתר הכנס. ניפגש בשלב השני, ביום ה' בערב, כשהפילקים יושרו מעל הבמה. שבת שלום.

subatoi

New member
מחר,פרק המחווה של "אנטרפרייז" ל-TOS

חלקו הראשון ישודר מחר בסטארוורלד (20:00 בגלל הזזת השעון).

subatoi

New member
קריוקי סטארוורז המוני ב"עולמות"../images/Emo70.gif

כזכור לכם, בכנס "עולמות" שיתקיים בשבוע הבא יתקיים אירוע פילקים מיוחד לסטארוורז. מי שלא מכיר, ניתן לתאר את זה בתור קריוקי המוני. שירים כאלה שיתארו את עלילת הסרט הרביעי (הראשון), עם קליפים מיוחדים מתוך הסרט ברקע. והכל לכבוד 30 השנים של סטארוורז, השנה. ולמי שחושש - זה לא רק לחובבי סטארוורז (גם אם אתם סתם מכירים את הסרט, ולא יודעים אותו בע"פ, זה יהיה בסדר), ולא רק לחובבי שירת פילקים (אפשר לשבת מאחור ורק להנות, בלי לשיר). האירוע יתקיים ביום חמישי בערב, וזה הפרומו. וסתם בשביל התיאבון, הנה פילק (וזה קישור מיוטיוב, כדי שיהיה משהו ברקע) : "אצל הדודה והדוד" / לירז א.ק. אצל הדודה והדוד לוק גדל וחי, הם לו הורים. אצל הדודה והדוד עד היום הם בחווה גרים. עוד מינקותו הם אימצו אותו וגידלו אותו במסירות. הם אותו חינכו, אהבה נתנו הדוד אוון ודודה ברו. אצל הדודה והדוד, הם חיו כמו זוג יונים. אצל הדודה והדוד, בחווה שנמצאת בטטואין. קצת עזרה ביקשו, דרואידים רכשו להגדיל השנה את התפוקה. כי אם לוק ישלים לימודים גבוהים, תסתיים העונה במצוקה. אצל הדודה והדוד, הם את לוק מילאו בסיפורים. אצל הדודה והדוד, על אביו לו הם סיפרו שקרים. כי הם לא רצו, הם תמיד ניסו את "הכוח" ממנו להרחיק, אך את אובי-וואן הוא פגש בזמן, את "הכוח" אי-אפשר עוד להדחיק. אצל הדודה והדוד, בביתם נרצחו המסכנים! אצל הדודה והדוד, הם זרוקים בפתח, הם שרופים. הם היום חוסלו, כי ביקור קיבלו מכוחות האימפריה הרשעים. אם אותי תשאל אז זה די מזל- לוק עכשיו יצטרף אל המורדים.

SickBar

New member
מופע השוליים - כשר לפסח

ברוכים הבאים והשבים למופע השוליים. השבוע אנחנו בתכנית השנייה המיוחדת לפסח - תכנית בת כשעתיים עם המון פינות מיוחדות לחג, אורחים חדשים והכי חשוב - פרסים חדשים ומדליקים: חמישה כרטיסים לסרט החדש של טרי גיליאם Tideland הכרטיסים יוגרלו בין העונים נכונה על החידה שבתכנית. שימו לב שהבכורה תהייה ב-19/04 אז יש לכם את כל השבוע לשלוח לנו את התשובות על מנת שתנספיק לשלוח לכם את הכרטיסים. חשוב לזכור שאלו כרטיסים שיהיו טובים בכל בית קולנוע בו הסרט יוקרן - מאילת ועד לצפון הרחוק (אין אין לי מושג מה היישוב הכי צפוני שמאזין לנו אחרי נהריה). אז חוץ מהחידה, יש לנו את ניר קולפק שמביא לנו את הפירוש שלו לעשרת המכות, עם הצעות ייעול. רון פוגל בה לספר לנו על מכות מסוג אחר ועל אלו שמכים את המכות הללו. אבי מספר לנו מה יכול לעשות אור צהוב למוח שלכם ולמה סמים אינם כשרים לפסח. אריאל מביא חדשות טכנולוגיה, ניר מספר על סדרות חדשות וכמו תמיד - אני מביא לכם חדשות משונות ביותר. הכנסו, האזינו, תהנו וזכו בפרסים! חג שמח!!!

avivs

New member
עדכונים קטנים...

"התחדשות", השלישי של קרול ברג יצא. יהיה ניתן להשיג אותו בכנס הקרוב אצל יואב. ומסתבר שיש איזה ספר פנטזיה ישראלי חדש, "בנות הדרקון". אולי שווה לבדוק.

Y. Welis

New member
אגב 'בנות הדרקון', היה ראיון בחדשות

ערוץ 10 בחמישי האחרון עם העורכת שלו, אחת אולמרט, בת של ראש ממשלה מסויים. דווקא נשמעה טוב.

avivs

New member
אני היחיד שמאוד אהב

את "השתנות", אבל לא הצליח להתחבר בכלל לספר השני? הרגשתי שכל הקסם מהספר הראשון נעלם. גם קראתי את הראשון באנגלית, ומשהו בתרגום של השני פשוט לא עבד לי. אבל לא נראה לי שזה הדבר העיקרי שהפריע.

טרמפ - ברכת החלמה מהירה ליואב ../images/Emo39.gif

שיהיה בריא וימשיך למכור לנו ספרים בזול.

avivs

New member
החדש של גיימן...

עבד עליו עם עוד מישהו שאני לא בדיוק מכיר. אמור לצאת ביוני הקרוב. *תודה לפורום אורט.

billy milligan

New member
ולמה אתה מסתיר

את המחיר ושולח תשובות במסר לשאלה שנשאלה על גבי הפורום. זה לא עושה רושם טוב בכלל

yrnkrn

New member
מוצר נחמד שם מדליק מחיר מקלקל

מי שמגיע לארה"ב יכול לרכוש בפחות מחצי מחיר... שווה.

למעלה