העולם קסום!!

../images/Emo187.gifהעולם קסום!!../images/Emo187.gif

שלום אני מלי ריי אני נמצאת עכשיו בעולם הקסום ומנסה להגן עליו זו עבודה קשה!! אבל איך בכלל הגעתי לזה אווו אני אספר לכם לפני כמה וכמה ימים ראיתי פיטריה מוזרה בגינה שלי היא הייתה נורה משונה קטפתי אותה ועוד כמה פיטריות אחרות לאחר כמה זמן הייתה לי אבקה זוהרת על היד ניסיתי להוריד אותה אבל כלום לא עזר פתאום הרגשתי שאני מתקווצת ופתאום הפיטריה הייתה יותר גדולה ממני פי 10 לא הבנתי מה קרה היסתקלתי לאחור וראיתי את גורי הכלבלב שלי מאוחורי הוא היה נורה גדול ניסיתי לדבר איתו אבל הוא לא בידיוק הבין אותי פתאום בין הסיכים ראיתי תבעת גדולה ויפה היא הייתה נוצצת לא ידעתי אם זה סימן אות או משהו אבל בכל זאת החלתתי ללכת ככל שהיתקרבתי לתבעת הסתנוורתי יותר פתאום קפץ חרק מבין הסיכים ונסה אותי על גבו שאלתי אותו מה הוא רוצה והוא ענה שהוא לוקח אותי למקום מיוחד ושנבחרתי מהמון ילדים ושיש לי כוח להציל את עולם הסימס פתאום הוא הוריד אותי ונפלתי לתוך בועה גדולה והתעופפתי בשמים לאחר כחצי דקה הבועה התפוצצה ונפלתי על עלה בצורת כיסא פתאום נפלו עוד 3 סימים כמוני וישבו ליידי פתאום נכנס איש מוזר ואמר ....... רוצים לשמוע את ההמשך הצביעו

../images/Emo7.gif../images/Emo25.gifלמה להיות רעים אני...

השקעתי בסיפור ולא העתקתי זה סיפור שונה מהעולם המוסתר!!!

../images/Emo25.gifתצביעו לאחרים אתם מצביעים אב

אבל בגלל שהעתקתי בפעם הקודמת אז אתם ברוגז נו דיי תצביעו!!!

lk היחידה

New member
../images/Emo163.gif.........................

כדי לך לעשות עוד פרק ואז בסיום שלו לשאול. וגם כדי לך לפסק את זה כי אז זה יותר ברור ויותר נוח לקריאה. ולדעתי הכל קורה מהר מדי (אני לא אתן דוגמא כי אין לי כוח)אבל אולי זה נדמה כי פשוט אני רגילה לקרוא עם פיסוק אבל אל תיקחי ללב שום דבר הכל זה רק עצות לשיפור

המשך ../images/Emo187.gifהעולם הקסום../images/Emo187.gif

פתאום נכנס איש מוזר ואמר: אני רונן ואני אקח אתכם ואוביל אתכם במסע הזה רק תדעו שהוא יכול להיות מסוכן!!! אוקי אתם נבחרתם ממיליון סימים וסמיות בעולם לעזור ולהציל את העולם שנים שאנחנו עוקבים אחריכם כדי לדעת עם אתם מיועדים לתפקיד... אתם סמתם לב בתח שלפעמים שאתם כועסים קורה משהו מוזר ... זה בגלל שאתם סימים אם כוחות קסם אנחנו כאן בעולם הקסום מגייסים אותכם כדי להציל ולשמור על העולם כל אחד מיקם הואמין גיבור על : מלי את שולטת במים ג'ון אתה איש שולט ברוח בריטני את שולטת באש ו-ריי אתה שולט באדמה אתם עדיין לא יודעים לשלוט בכוחכם אבל בעזרת אימון אתם תהפכו לאנשים הכי חזקים בעולם ותוכלו לנצח את טבעת היהלום הנוראית שמעיימת על עולם הסימים...... רוצים המשך שלחו

למעלה