אפי-נו -רכישה קבוצתית

עוד מישהי מעוניינת?

שלחתי המון מסרים לבנות שהיו מעוניינות בשרשור הזה ובשרשור הקודם על האפי-נו, חצי מהבנות בכלל לא חזרו אליי

בתשובה לנויה ואלון

אבל צירפתי לך את הקישור, במקום שתטיילי בכל השרשור
. מזל טוב, איזה חודש?

פוּ

New member
למה אין משלוחים../images/Emo35.gif

בפעם הקודמת תוספת משלוח בדואר עלתה - 15 ש"ח
זה היה פיתרון נהדר לאלו שלא במרכז או שלא התחשק להם לגשת לקחת
תנסו לברר..

אף אחת לא אמרה לי שקשה לה

חוץ מאחת, אבל במסר היום היא לא העלתה את הנושא. שאלתי בשבילה במיוחד. בקצב הזה לדעתי לא תהיה בכלל רכישת אפינו, אני רודפת אחרי בנות במסרים שנעלמו להן
ואם הן כן יענו, נוכל לסגור סוף סוף את העסקה
. חסרות רק עוד 3 בנות.
ומחר אשאל בקורס ההכנה ללידה, אבל באמת שכבר יוצאת הנשמה מזה.

פוּ

New member
אם היה משלוחים אני מניחה שזה

היה מקל וגורם לבנות צפוניות או דרומיות להצטרף
אבל זה לא משנה אם בכלל אין אופציה.. אל תשכחי שבכל זאת זה אינטרנט והבנות לרב לר מחושבות 24/7 ולכן קחי את הזמן, תאספי את הפרטי וברגע שיהיו לך 10 שמות תעבירי את הרשימה ותודיעי לבנות מכאן זו כבר האחריות שלהם להתקשר לרכוש. גם אצלנו זה היה כך, מלי היתה לחוה בגלל בת אחת שהיה חשוב לה להתחיל אבל לא היתה ברירה והמתנו סופ"ש ואפילו עד יום שני (או שלישי
) נדמה לי שגם בסוף הגענו להמון בנות (15-20) וחיכינו לפרטים מכולן ולכן לא שלחנו לפני. 3 זה באמת לא הרבה אני מקווה שהן תמצאנה במהרה, רק קחי בחשבון שבסופ"ש ממש חלש כאן אז תבני על התוספת ביום ראשון
ולא להתייאש

אולי ננסה לפנות לאילנה שמש?

פעם קודמת לפי מה שהבנתי הקניה היתה דרך אילנה שמש והיו 3 אופציות או איסוף בת"א או במושב ישרש או בדואר. כאשר בדואר עלות המשלוח היה 15 ש"ח. אולי שווה לנסות?

אנחנו עושים דרך הבעל שלה.

הוא זה שאחראי על כל הנושא.
. אני ממש מקווה שמחר יהיה בסדר, התגלו עוד בעיות בדרך. אני גם כנראה צריכה להגיע לשם עם הדף של כל הטלפונים של הבנות. עכשיו מסתבר שאולי הם רוצים שנעשה אחרת, שכל אחת תתקשר אליהם מיוזמתה ותתאם את הכל. ממש לא פשוט כל הנושא הזה
.

פוּ

New member
אני אכתוב איך זה התנהל בפעם הקודמת

ולפי מיטב הבנתי בפעם הקודמת שניהם היו מעורבים.. מלי אספה רשימת בנות שמעונינות במכשיר (ההגבלה היתה על מינימום 15 בנות) היו אופציות של שני המכשירים, כל בת שלחה מסר עם פרטים מלאים למלי ובו: סוג המכשיר הרצוי, שם מלא, טלפון, כתובת וצורת איסוף (כאשר היו 3 אופציות: בת"א, ליד צומת בילו ובדואר בתוספת תשלום) לאחר שכל הבנות שלחו למלי מסר היא העבירה את הרשימה במייל לאשר/אילנה ולאחר מכן כל אחרת היתה צריכה לטלפן מיוזמתה לאחד מהם ולרכוש את המכשיר (לשלם באשראי ולהגיע לקחת או להוסיף תשלום עבור משלוח). תנסי לשאול אותו אם אפשר לבצע זאת באותה מתכונת, אני לא מבינה למה הוא רוצה לשנות, גם בהזמנה שהתרחשה לפני כן זה היה כך, היו כבר הרבה קניות מרוכזות ואני מניחה שעוד יהיו הרבה חבל שהוא מערים קשיים

פצפונת יש לי ../images/Emo91.gif

כמה בנות בפורום הריון שלYNET ניסו גם כן לארגן רכישה מרוכזת ולא הצליחו. שווה לך לנסות לעניין גם אותן

למעלה