בכל שישבת יש- עונג שבת

שרימפי

New member
../images/Emo187.gifבכל שישבת יש- עונג שבת../images/Emo70.gif

שבת אחה"צ. בטוח רבים תהו איפה הוא
מה קרה לו
אבל...הוא פה! עונג שבת של פורום גאווה וזוגיות גאה בתפוז אנשים עלה לפורום. נכון שלא ביום שישי, אבל אני בטוח שתבינו אותנו ותגלו אמפתיה. אם לא- חבל
חוצפה בקהילה חבר הפורום אלון בן יהודה נתקל השבוע ב"מעצב קהל"(סלקטור) שהחליט לעצב אותו מחוץ למסיבת פורים ולא לאפשר לו להיכנס ולקחת חלק במסיבה. כמו שנאמר על ידי חברי הפורום- תביעה יצוגית
נשמעת כמו אפשרות בהחלט ראויה למקרה הזה. למרות שמדובר בכאב ראש משפטי, המראה שלך והגיל שלך לא אמורים באמת לקבוע האם תכנס או לא למסיבה. אני מקווה לשמוע על התפתחויות כלשהן.
אהבה וזוגיות גאה
goanin בדרך כלל קורא סמוי בפורום שלנו שיתף אותנו בסיפור על הקשר המיוחד בינו לבין בנזוגו. כדי להזכיר לכולנו שיש תקווה לאהבה
אנחנו מאחלים לו המון
בהמשך...ומקווים שהדרך עוד ארוכה וטובה.(טפו טפו טפו
). באותו הקשר ממש נשלח לgringo22 חיבוק ענק(
) ופרח(
) ונזכיר לו שיש לו כאן המון אנשים וחברים שאוהבים אותו ואיכפת להם ממנו. ולנושא אחר לחלוטין...
גאווה 2007-אירועי הגאווה בישראל
אז יש לנו תאריך למצעד בתל אביב, אנחנו מודים שהיינו סקפטיים ואני גם מתנצל בפני חברי הפורום על הסקר שלא שיקף את range הדיעות בנושא. מצעד הגאווה
בתל אביב
יערך בתאריך ה-1 ביוני
אלו חדשות משמחות מאוד לדעת שהמצעד חוזר לתל אביב אחרי שבשנה עברה הסתפקנו בעיקר באירועי הגאווה בירושלים ובמה שהתרחש מסביבם(
). עדכונים נוספים יבואו כמובן בהמשך
אירועי הגאווה 2007 יפתחו השנה במצעד המסורתי באילת בתאריך ה10 במאי
הזמן פשוט טס ואוטוטו זה כבר פה. אני אשמח לשמוע מחברות וחברי הפורום רעיונות בנוגע למצעדים- האם נראה לכם רעיון טוב לארגן סוג של נוכחות פורום במצעד
(דגל גאווה, שלט של הפורום או משהו בורסיה אחרת
)
מרימים ת'גג
yo yo
סתכלו מי חזר- עודד א המיתולוגי קפץ לביקור(ונקווה שהוא פה כדי להשאר
) בפורום והציע את תחרות הגאוויזיון 2007- תחרות בין כל השירים שקשורים בשבילכם/ן למושג גאווה. (שירים שבכיתם לצלילם, שירים של הנשיקה הראשונה ועוד...) אבל כדי שהתחרות תצא לפועל אני מזכיר לכם לשרשר את האמוטיקון(או אייקון, לבחירתכם/ן) -
, להודעתו של עודד. ממש כאן!
שאין כמוה...-חדשות מהבית הפתוח בירושלים
הבית הפתוח בירושלים עובר דירה ממדרחוב בן-יהודה בירושלים לרחוב הסורג 2(ליד בניין ג'נרלי והרחובות יפו והלל). המעבר עצמו יתבצע במהלך חודש אפריל הקרוב.(ממש קרוב) אין כמו האביב
בשביל התחלות חדשות- אז שיהיה המון בהצלחה
מישהו כבר לא מטפל בך
ג'ון הינמן שגילם בסדרה המיתלוגית "מישהו מטפל בך?" את מיסטר האמפריז נפטר לפני יומיים בגיל 71. ג'ון הינמן ז"ל גילם בתכנית את אחת מהדמויות ההומואיות הראשונות בעולם הטלויזיה. יהי זכרו ברוך
פינת הסרטון השבוע אני שמח לבשר שסוף סוף לקחתם יוזמה וכמה חברי וחברות פורום שלחו לי קישורים לסרטונים מומלצים ברשת. אז תודה רבה לכם/ן...ולא ידעתי אם תרצו שאפשר את הכינוי שלכם אז קבלו זו בהבנה. 1. קבלו את הסרטון הראשון שאפשר גם לכנותו מדריך להשרדות בשירותי הגברים. מאוד משעשע ומומלץ בחום
http://www.youtube.com/watch?v=IzO1mCAVyMw 2.סרטון המתעסק בשאלת ה- What if הבהחלט מעניינת- מה אם ארה"ב לא היתה קיימת
http://www.youtube.com/watch?v=JwAtNILh6uY
מכיון שקיבלתי מספר קישורים לסרטונים, אני אעלה את השאר כמובן בשבועות הבאים
ראיתם סרטון שווה בyoutube או בflix
רוצים להמליץ לנו
שלחו לי מסר או מייל(דרך הכרטיס האישי)
דרושים לפורום
לפורום גאה וורוד במיוחד דרושים ודרושות אנשים יצירתיים וגם כותבים/ות מאמרים בנושאים שונים.
אני עדיין מנסה למצוא מי שירים את הכפפה ויכתוב לנו על פסקה 175 של הנאצים.(יום הזכרון קרב) ובכלל- אנחנו נשמח לכותבים בכל נושא שיש. החל מתרבות,דיעות,אקטואליה,סקס,סיפורי אהבה ומה שרק יבוא.
אתם מכירים את התרגיל- רעיונות, דיעות, מחשבות, קישורים- כל מה שאתם/ רוצים/ות לומר לי ולחיים חפר- תיבת המסרים האישיים שלנו מחכה רק לכם/ן. חוצמזה, אפשר תמיד לשלוח לנו גם אימיילים דרך הכרטיס האישי.
שבת שלום ושבוע נפלא
אבי

dylan

New member
איזה יופי שעונג שבת חזר ../images/Emo13.gif

ושאתה בריא (אני מניח)
בקשר להצעה.. לפני כמה שנים, כשעוד היו עצרות שנתיות של האגודה נגד ניסויים בבע"ח, בכל עצרת היה שלט מושקע (עם צפרדע!) של פורום צמחונות וטבעונות.. זה היה ממש נחמד..

שרימפי

New member
תודה רבה../images/Emo13.gif

רגע, שאבין...אתה מציע שנלך גם עם שלט של צפרדע וכיתוב של גאווה וזוגיות גאה? או שהפורום יבחר נושא כלשהו ונעשה שלטים עם כיתוב בנוגע לנושא כלשהו(נגיד איכות הסביבה,אנטי הפלות או אלוהים יודע מה) חברתי-סביבתי-פוליטי-וואטאבר?

dylan

New member
שלט של הפורום

נראה לי שזה יותר מתאים לעמוד איתו איפשהו בהפנינג בסוף (אני מניח שיהיה).. סוג של מפגשון פורום שכזה..

למעלה