סיכום שבוע

james p

New member
תראה את המבוך של פאן../images/Emo88.gif

אגדה למבוגרים. סרט ממש חזק. קצת מדכא אבל טוב. נראה לי שתאהב אותו. וכרגיל כשאתה מדבר על קולנוע אני
אוף זה כל כך מביך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

טיי 1

New member
יא ../images/Emo25.gif

שווה לי לפעמים להתעקש ולגלול את העמוד למטה אחרי כמה ימים

קיבלתי את הDVD מתפוז../images/Emo9.gif

כבר שכחתי מה היה בעונה 5 עד שראיתי את אידי בקאבר ונזכרתי בדייב המעצבן הזה

King Homer

New member
תתחדשש../images/Emo24.gif../images/Emo9.gif../images/Emo13.gif

דייב
דווקא הוא היה סבבה עד לפרק האחרון

טיי 1

New member
סגור את הפה . לא מנומס

מה ? על זה שאמרתי שהייתי עושה לו טובה או על משהו אחר ? אה. בעצם לא היה משהו אחר.

טיי 1

New member
תקשיב, -הגברים של ויסטריה ליין

מייק - לא , לא הייתי מתקרב אליו , אין לו סקס אפיל בשיט. היו יכולים לקחת את הבחור שמכוון את האנשים ביציאה מהאודישנים - הוא בטוח יותר מושך ממייק. אם מייק היה מנסה משהו איתי , מיד מכל הכיוונים הייתה יוצאת משטרה, חיים הכט היה מגיע היה בלגנים. טום סקאבו, אני צריך עוד הוכחות שהוא גבר בכלל, ולא בובת יופלה בגודל אנושי . גג הוא יכול לעניין כמה לסביות ונשים מטורפות , בכלל לא ברור איך לינט א מצאה מאהב עד עכשיו , ג'יימס - לא - כי הוא הומופוב (ככה אני בודק אם הוא קורא את ההודעות שלי :) , תראה מה יהיה עכשיו.

King Homer

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ולינט כמעט מצאה מאהב, את הטבח ההוא בעונה השלישית (קו העלילה הראוי היחיד שהיה בעונה הזאת
)
בובת יופלה בגודל אנושי?
תזהר מעדי עם אמירות כאלה

adii1201

New member
אני מתעלמת ממנו, אולי הוא יפסיק להציק לי

הוא כמו הבריונים האלה מהביצפר שהאמהות תמיד היו אומרות להתעלם מהם כדי שאולי הם יפסיקו
מה גם שלמזלו כרגע הוא דיבר רק על טום
מילה על לינט ואני לוחצת על חסימה

james p

New member
אוף אתההההההההההההההה../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

מה הקטע של הבדיקות?????????????????? מה הקטע של לומר עלי שאני הומופוב????????????????????? ומה יש בי שאני לא מספיק טוב??????????????????????????????????? קיבלת את הדרמה שרצית?????????????????????????

טיי 1

New member
ג'יזס פאק !

בתור הומופוב אתה דרמה קווין לא קטן . שתדע רק. וכמעט לא קראתי את ההודעה הזאת בכלל... כבר עבר איזה שבוע

james p

New member
מזל טוב!!! אוי אתה ואידי../images/Emo201.gif

כמה שדאגתי לך אז עם אובדנה של אידי

james p

New member
מסכם שבוע!

איך עבר עליי השבוע? ברוך השם. לא מתלונן. סרט השבוע? "מטען הכאב", אגרוף ללב! הפמיניסטיות יתמוגגו מזה שבמאית עשתה אותו, אבל הוא פשוט שיר הלל למין הגברי
ספר השבוע? "סיפור פשוט" של ש"י עגנון. אני חייב את זה לספרות. ש"י עגנון פשוט מרשים באופן השימוש שלו בשפה העברית. התאהבתי לגמרי
שיר השבוע? שיר חמוד חביב ומומלץ לכולכם בשם: Need You Now של אחת בשם Lady Antebellum תוכנית\\סדרת השבוע? "אורות ליל שישי", כל הטינאייג'רים המטומטמים שלא יזהו סדרה נוער טובה גם אם היא תדפוק על ראשם בפטיש 5 טון מתמכרים למגרש ביתי האידיוטית בשעה שיש יצירת מופת מדהימה כמו אורות ליל שישי. פשוט בושה!!! התחדשות השבוע? חולצה ארוכה שחורה ונחמדה. ציטוט \\ פתגם השבוע? "הביאו לנו סינצילה לגן", אחיין שלי המתוק מספר לי במתיקות אין קץ. וחבל שלא שמעתם את הקול שלו. לא יודע למה אבל זה נתפס לי בראש. הביאו להם צ'ינצ'ילה לגן במסגרת הכרות עם חיות. מאכל השבוע? פיצה. דייסה עם חמאת בוטנים. אורז. דבר מיוחד שעשיתי השבוע? עשיתי קצת פסח בחדר. ככה זה כשאמא שלך היא ברי ואן דה קמפ
עשיתי הליכה של שעה שלאורכה דיברתי כל הזמן בפלפון חוץ מהריצה בסוף. עצבון \\ ביאוס השבוע? שיעורים בכמויות מטורפות.
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? לא קרה לי שום דבר כזה. או שכן ואני לא מודע. ברוך השם שאני חי ובריא. אייקון \\ סמיילי השבוע?
איש השבוע? הומר. סבתא שלי. אורי. תמונת השבוע? תגידו שהן לא מתוקות....... פנלופה קרוז וסלמה בלייר שכיכבו יחד באיזה סרט אקשן תקופתי שנכשל בקופות. אבל הן כאלה חמודות ויפות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
בעיקר בפנלופה. השאלה השבועית המתחלפת- איזה כיף שחזר להיות קר נכון? חבל על הזמן. בעצם כן קרה לי דבר טוב השבוע!!!!

טיי 1

New member
למה כל פעם שאני קורא אותך,

אני צריך גוגל פתוח בחלון ליד תסביר לי . צ'ינצ'ילה ? (=מכרסם קטן שמוצאו בהרי האנדים שבדרום אמריקה) ומה עם הטינאייג'רים המטומטמים, כמוני (חוץ מהגיל) שחשבו שמגרש ביתי ו"אורות ליל שישי" זו אותה סידרה
סתם... את מי מהם כתב אהרון סורקין של הבית הלבן ? (את "אורות" בטח) . מהסדרות האלה שכבר לעולם לא ייצא לי לראות. שבוע משעמם ? הלוואי עליי. תאמין לי , כיף לעבור את החיים כשלא צריך לחשוב אם כל טלפון זה אולי יחב"ל על הקו שמתקשרים להגיד לך שהמשחק נגמר . Too much information . Again.

למעלה