סיכום שבוע

james p

New member
אני שמח שאני מחכים אותך

האמת שגם אתה מחכים אותי בהמון דברים. האמת שגם אני דיי אהבתי את מגרש ביתי מהעונות שראיתי. עדיין אורות ליל שישי פשוט כל כך אמיתית ונכנסה לי כל כך עמוק ללב. שחקנים כל כך טובים. ויש שם המון מבוגרים!!!!!! זה לא כזה פשוט. זו סדרה איכותית ופצצתית. ונורא נחמד איך שאתה מנסה לגרות אותי בנוגע לחיים שלך. אני בהחלט מוחמא. אבל אין לי מושג אם אתה משיג בזה את התוצאה הרצויה.

טיי 1

New member
איך אני קורא הודעות שלך באיחור לא אופנתי

לא לעניין מצידי

LeAnnDylan

Well-known member
ליידי אנטבלום זו להקה../images/Emo3.gif

החבריים הלאסביים של דרורית משתלטים על גלגל"צ
מענין כמה זמן ייקח לי עד שאני אשנא אותם עכשיו |חושב| דרורה אנחנו צריכים למצוא לנו לאסביים חדשים
כאלה שכל מיני ג'יימסים ופאקצות בנות 12 לא מכירים

טיי 1

New member
../images/Emo207.gif הבעייה עם לסביות ../images/Emo195.gif../images/Emo216.gif

1) לאאאאאאאאאא. לא סבלתי מספיק בחיים ? אמצע כתיבה של כמעט 3/4 הודעה ממש ארוכה ... לחיצה אחת על BACK וגוגל כרום ייקח אותו הוופל , חזר לעמוד הקודם ואי אפשר היה לשחזר את ההודעה. אין לי מילים. ואני מבואס ומותש וממורמר. אין לי כוח כבר לכתוב את זה שוב . מזמן מזמן לא קרה לי . כל החפירה ירדה לטימיון. 2) בכותרת ההודעה הנוכחית נפלה טעות . המילה סרטי נשמטה מכותרת ההודעה והיא הייתה צריכה להראות הבעייה עם סרטי לסביות . ולא הבעייה עם לסביות. עם הקוראים שנפגעו - הסליחה
טוב, אז בעניין המלצות לסרטי לסביות טובים (שאין חיה כזאת כמעט. נקודה) ובת'כלס - אחרי שראיתי את רשימת הסרטים שכתבת בהודעה הקודמת , אין לי כבר כמעט מה להוסיף ולהמליץ לך.("פאקינג אמאל" יש שם ? סרט טוב. כמה שהוא סרט יציאה מהארון (או תא השירותים במקרה הספציפי הנ"ל) בנאלי - יש הסכמה גורפת שהוא סרט מקסים ומחמם לב. מה שלא ראיתי שציינת ברשימה , הוא הסרט המהמם ויזואלית , הכמעט מושלם (והבעייתי כמובן) , של פיטר ג'קסון - בתקופה לפני שהוא התמסחר עם שר הטבעות שלמות

טיי 1

New member
אוף. סליחה . זה היה צריך להיות משורשר לעדי

(השנייה). כשלא הולך - לא הולך עד הסוף. סליחה.

טיי 1

New member
אני אומר שאם יש נושא

שמדי פעם עולה ומעניין אנשים לדיו ויש פרטנרים לשיחה עליו , - למה לא ? אם בעקבות ההריון של לינט אנשים ירצו לדבר פה על הפלות, גידול ילדים , או על רצח מכוון של עוברים ע"י האימא שלהם ,שחיכתה לעלילה יותר מאתגרת בסידרה .... למה לא ?

טיי 1

New member
אבל אנחנו לא חייבים ל

להגביל את עצמנו לשום דבר, או לשום מידתיות ... כל עוד זה מבעיר איזה נושא שבא לדבר עליו - למה לא ? אבל אני מבין מה כתבת . דיברנו על זה. הנושא שעלה בפרק די הגביל את הדיון לדברים שדנו בהם ומיצינו אותם כמה שאפשר.

james p

New member
אוי מ'זה עשיתת לי חשק לראות את

"יצורים שמימיים". בדיוק דיברו עליו עכשיו כדיברו על מבט מגן עדן. העיבוד המזויע של ג'קסון לעצמות המקסימות של אליס סיבולד. וקייט ווינסלט הצעירה............
אני מ'זה הולך לראות את זה!

james p

New member
אני מאוד שמח שאת שוב באה לפורום

ויורדת לעם ממגדל השן האמריקנאיידולי שלך. אבל אם זה רק בכדי לשים אותי במשפט אחד יחד עם פאקצות בנות 12 אז בבקשה !!!!!Think again זה לא אשמתי שיוצא לי להכיר אותם רק מגלגלצ. אין לי זמן להיות כזה sophisticated כמוך. ואין לך מוניטין על לסביות. יש לי חברה מאוד טובה שהיא לסבית!
ולסבית כבידה ביותר. (אם כי ממש לא בוצ'ית)

james p

New member
טעות בהודעה שלי:

התכוונתי לכתוב: אין לך מונפול על לסביות. אלוקים יודע איך הגעתי למוניטין. דווקא מוניטין על לסביות יש לך.........

my world 88

New member
"מגדל השן האמריקנאיידולי"../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

my world 88

New member
אוי שיט עכשיו ראיתי שזה מהסיכומ"ש

של שבוע שעבר. אני לא עומד בקצב של הפורום הזה

King Homer

New member
הו אני באנשי השבוע שלך../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif

הציטוט חמוד אפילו בלי לשמוע

למעלה