../images/Emo185.gif../images/Emo60.gif

למרות כל מה שיקרה במשך היום, הכול יהיה לטובה בסופו של דבר. עמדתם במצבים קשים בעבר,וכגם עכשיו יום יום, האין זאת?! לבסוף,אתם תמיד קמים ועומדים על הרגליים. לפעמים הרגליים אולי כושלות מעט, לפעמים אינכם בטוחים מהו הדבר הבא שכדאי לעשות, או לחשוב,אם להיות או לא. אך תמיד לפחות כך מקווה בשבילי ולכן, אך תמיד אתם תמצאו את הדרך להתגבר על הקשיים שבדרך. במיוחד כאשר אתם שומרים על חוש ההומור, ואינכם מאבדים את החיוך. אם תתנו את דעתכם לכך, תכירו בעובדה שבייסודכם אתם איתנים מאוד.. אולי אין לכם התשובות לכל השאלות "כגם לי לא"?! או שהתשובות רק בפנים כניראה אצלך?! (אמרה לי מישהי פעם). אך לפחות יש לכם,לי את הרצון, להילחם לקוות לנסות שוב ושוב עד סוף סוף מצליחים וזה לקוח זמן ,הרבה זמן לעיתים. להאמין שאפשר כגם אחרת. שיוכל וצריך להיות טוב יותר. טוב בהרבה. לעצמך ,ולכל אחד מאיתנו. ביכולתם לראות את המשך הדרך בכל מצב, הדבר תלוי בנוקדת המבט. באוזן שמקשיבה. ורוצה להקשיב באמת. וכאשר מתבוננים בכם,בנו, בי, אפשר לראות שהצלחנו אם המאבק. אפשר לראות שאתם בעצם... אנשים נפלאים.. תודה על הכול.. וזה לא מכתב פרידה. זה לחזק אותכם.. שבוע טוב
ממני
. ובעיקר

:)LEE

New member
כמה טוב לקרוא הודעה כזו ממך../images/Emo9.gif

תודה

CRAZYIT

New member
וואהו...

תודה!!!
כתוב ממש יפה וזה נותן כוח בפנים!!!

למעלה