משחק השתיה

T a l14

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo48.gif../images/Emo72.gif../images/Emo96.gifמשחק השתיה

המשחק הושאל מפורום סדרות מצויירות ועבר קצת שינויים טוב הקטע שמשחק הוא שצריך לקחת כוס
כל פעם שאיזושהיא דמות עושה משהו... לא הבנתם? טוב אז אני אתחיל: 1.כל פעם שמריה ומייקל נפרדים 2.כל פעם שאחד מהחייזרים משתמש בכוחות שלו בפומבי 3.כל פעם שמ.מ.א(מייקל,מקס ואיזבל)מספרים למישו שהם חייזרים 4.כל פעם שמישהו נכנס לקראש דאון הבנתם ת'פואנטה? אז תמשיכו עם מס' 5

14candy

New member
לא הבנתי....

ולא אני לא סתומה ..פשוט צריל להסביר לי יותר לאט..

T a l14

New member
לדוגמא אני לוקחת שוט

כל פעם שמישו עושה משו שחוזר על עצמו כ"כ הרבה פעמים

PopPy

New member
כל פעם שמייקל ומריה נפרדים../images/Emo6.gif

אחלה טופיק

T a l14

New member
תודה../images/Emo9.gif

ויאללה אנשים שתפו פעולה! 6.כל פעם שמישהו חושד במ.מ.א שהם חייזרים 7. כל פעם שמזכירים את התינוק המטומטם של מקס... 8.כל פעם שמייקל משתף מישו ברגשות שלו 9.כל פעם שמישו מזכיר את אלכס

L i l A L o

New member
חה. נחמד../images/Emo13.gif

בואו נראה... כל פעם שמייקל מתעצבן. כל פעם שקייל נדפק. כל פעם איזבל רוצה לספר לגז'י על האמת. כל פעם שמקס מעצבן אותי
כל פעם שליז מעצבנת אותי
וכו'..

PsychoSlayer

New member
אמממ

כל פעם שמייקל מבקש ממריה את המכונית.. כל פעם שמקס משקר להורים שלו.. כל פעם שמקס וליז נפרדים כל פעם שמייקל פוגע במריה.. כל פעם שמייקל ואיזבל מסרבים למקס.. כל פעם שאבא של ליז כועס עליה.. כל פעם שאבא של מייקל משתכר... כל פעם שאבא של קייל חושב על עבודה חדשה.. זהו מספיק בינתיים... חחח

Hallucinate

New member
זה לא בדיוק ככה...../images/Emo3.gif

מחלקים לנושאים...ככה בערך: שותים שלוק: 1. כל פעם שמקס נעצר 5 שניות בלי להוציא הגה מהפה. 2. כל פעם שמריה צוחקת מהבדיחה של עצמה, ואף אחד אחר לא. 3. כל פעם שאיזבל מזכירה את ג'סי. שותים במשל 10 שניות רצוף כש...: 1. מקס נותן לליז נשיקה. 2. מריה משחקת עם השיער שלה. 3. ליז מסדרת את המדים שלה. 4. אבא של מקס ואיזבל משחק אותה גשש בלש. שותים חצי כוס: 1. כל פעם שמקס מדבר על הילד שלו. 2. כל פעם שמייקל מדבר על היחסים שלו עם מריה. 3. קייל מדבר על בודהא, או נשים. 4. בשג'סי חושב על סקס. שותים כוס שלמה: 1. כשליז ומקס מרביצים נשיקה. 2. כשיש האפי אנד. 4. כשאני אדע לספור עד 10 בלי שגיאות...
3. כשיש הופעת אורח. 5. כשאיזבל מתפשטת, ושרה בקולי קולות בשלג "צדיק כתמר". וכיד הדמיון הטובה עליכם... אהה כן...רצוי לעשות את המשחק עם משקה אלכוהולי, כי השטויות שיעשה השותה אח"כ יהיו שוות יותר מהצרחות על הלגימות שלו..

למעלה