שיעולים שיעולים-ה-צי-לו

../images/Emo184.gifשיעולים שיעולים-ה-צי-לו../images/Emo206.gif

שיר בת שנה + בימים האחרונים מנוזלת ומשתעלת בעיקר בלילות . (גם אני ) זה לא נראה משהו יותר רציני משפעת או תגובה למזג האוויר ההפכפך. האם יש משהו שמקל על שיעול ומותר לילדה כל כך צעירה ? השבת מתקרבת וקופת החולים סגרה . למשהי יש רעיון ?

tutik1

New member
אוי, לא נעים!

יש כמה וכמה דברים- לשים שמיכה/כרית מתחת לחלק העליון של המזרון-שתישן בשיפוע. מכשיר אדים קרים בחדר. חתיכות בצל בפינות המיטה. לעסות את החזה והגב עם שמן מהאמצע בתנועת לב לצדדים. לתת טפיחות על הגב כשהיא שוכבת על הבטן כשכף היד קעורה- שני אלו מאד עוזרים להוציא ליחה וכדאי לעשות לפני ההליכה לישון. מגיל שנה כמדומני מותר דבש ואפשר להכין את תרופת הדבש-בצל המצויינת-להשרות בצל חתוך בכף שתיים דבש לכמה שעות ולתת לשתות את הנוזל במזרק כל כמה שעות. תרגישו טוב!

spirl2

New member
תיקון קטן, אפשר?

מניסיוני המקצועי למדתי שטפיחות קלות עדיפות דווקא בחלק הקדמי של הריאות, בבית החזה. בעדינות ולכל הרוחב. בחלק האחורי עדיף באמת תנועות עיסוי או כמו שהצעת או סיבוביות - נגד כיוון השעון מספר פעמים לטיהור וניקוי פנימי ואנרגטי ולאחר מכן עם כיוון השעון כמה שיותר. להרגעה. תרופת הבצל דבש גם כן מומלצת מאד
סליחה שהתפרצתי..

Koru

New member
אנחנו טופלנו אצל פיזיותרפיסטית מעולה

והיא גם עשתה טפיחות על הגב כמו שטוטיק הציעה, בשביל להוציא ליחה במצבים של הרבה שיעול וליחה. עד כמה שאני ראיתי זה עזר. נכון שאני לא בטוחה שאם הייתי עושה לבד זה היה באותה יעילות... זה לא סותר כמובן לעשות בנוסף עיסויים (אני עשיתי עם שמן רוונסרה וגם עם תערובת סינרגטיקה של עומר הגליל). אפשר לנצל אותך גם לעצמי בבקשה? את ממליצה על השמנים שהצעת במבער גם למבוגרים? אני מלאה ליחה ומשתעלת כבר שבועיים ומיואשת. אפילו לא חשבתי על השמנים, איכשהו אני רגילה שהם קשורים לילדון ולא אלי.. טפשי אני יודעת. יש לי את השמנים שציינתי וגם לבנדר בבית, ונדמה לי גם אקליפטוס אם זה עוזר (אני יודעת שלילדים זה חזק מדי אבל שואלת בשבילי). מה כדאי לי לערבב במבער? לשים במבער עם שמן בסיס או אפשר גם עם מים? תודה מראש

spirl2

New member
בטח שאפשר ../images/Emo13.gif

מבער זה תמיד עם מים רותחים. שמן זה לעיסוי או קומפרס. למבוגרים יש שמנים נוספים, העניין הוא שאם יש לך זאטוטים ואת שמה מבער הם חייבים להיות מותאמים לזאטוט. זא כן. הייתי ממליצה לך בהחלט את אותה תערובת. בנוסף, את יכולה לקחת כוס מים מהקומקום, אך בטמפרטורה פושרת, להוסיף כף חומץ תפוחים, בחצי כפית מלח לטפטף טיפה לבנדר טיפה הדס טיפה אקליפטוס וטיפה עץ התה להכניס ולגרגר את כל הכוס לאט לאט. נכון, זה לא טעים אך יעיל מאד. מומלץ לחזור על זה לפחות 3 פעמים ביום עד ההטבה ולהמשיך עוד יום יומיים גם אחרי. השמנים מנקים את כל האיזור מחיידקים, מונעים התפתחויות ומקלים על הסמפטומים. אקליפטוס רגיל הינו אכן חזק ולא מומלץ ליד קטנטנים. שמחתי לעזור

soul08

New member
לנו זה עבד

פעלתי עפ"י המלצת תותיק וזה עבד. תאילוטי גם סיפרה לי על מנורת מלח שעובדת פלאים אצליהם. בהצלחה!

tutik1

New member
איזה קטע עם מנורת המלח-יש אצלינו

בחדר הילדים מנורה 'מאז ומעולם' ובכלל לא ידעתי שגם היא עוזרת (או אמורה לעזור...).

spirl2

New member
שמנים ארומטיים

הי ברבאימא10. במקצועי אני ארומתרפיסטית ואשמח לנסות לעזור. בדרך כלל הילדה בריאה? אם כן, גשי לסופר פארם לפינת הטבע שם יש שמנים ארומתיים של חברת פיור אוייל. בקבוקונים קטנים כחולים. תקני שמן לבנדר, הדס ורוונסרה( של שמן בנפרד). שימי לה 3 טיפות מכל שמן בקערית קטנה עם מיים רותחים ותני לה לנשום את זה.(אם יש לך מבער מה טוב, תוכלי פשוט להניח לידכן בלי לטרוח) אם במידה ויש לה מכשיר אנלציה את יכולה לשים טיפה אחת מכל שמן בתוך המכשיר עם מיים מטוהרים(מינרלים או מהקומקום). זה אמור להקל מאד. כרגע זה מה שאני יכולה להציע לך, כיוון שכל השמנים שלי(שלא ניתן להשיג בסופר פארם) ארוזים. מאחלת לכן בריאות ואם תרצי כל דבר שהוא את מוזמנת לפנות אלי גם במסר בהצלחה

מעדכנת

אתמול חיפשתי בחנות טבע וגם בסופרפארם, את השמנים שהמלצת לי מצאתי את הלבנר וההדס אבל את הורוונסרה( של שמן בנפרד).????לא מצאתי וגם אף אחדל א ידע למה אני מתכוונת . אי לכך בינתיים , הסתפקתי בהגבהה של המזרן , טפיחות על החזה והגב ,טיפות מי מלח - הלילה עבר די בשקט (אפילו ישנה לילה שלם מה שבדרך כלל לא קורה ) היום ירדנו לים המלח - בתקווה שיעזור לשתינו .לי זה ממש לא עזר מחר אנסה לחפש שוב את השמנים האם יעזור (ולו באופן חלקי )להתשמש רק בחלק מהשמנים ? בחנות הטבע המליצו לי על שיקוי המתאים גם לתינוקות מבית היוצר של זן צמחים ? המוון תודה על העזר וההתענינות .

spirl2

New member
זן צמחים מומלצים

אך תלוי מה.. מוזר לי שלא הבינו מהו הרוונסרה(כותבים גם רבנסרה). זהו אחד השמנים הנפוצים בעיקר לתינוקות וילדים. אפשר להשתמש חלקית אך אז נשנה את המינון. אני אשמח לעזור לך לרכוש את השמנים. באיזה איזור את גרה? שילחי לי מסר ואראה איך יכולה לעזור לך. באהבה ואיחולי החלמה מהירה סוזאן

Koru

New member
יש לידך עדן טבע מרקט?

מנסיוני יש להם מבחר גדול, ובסניף לידי לפחות יש מוכרת נטורופטית שאין מצב שלא תכיר את המוצרים.

שיר סיימה את הפאזה הזו על דרך הטבע

כמעט ללא תוספים , אני קצת פחות ונראה שזה מתפתח מרגע לרגע בכל מקרה תודה לכוולכן

למעלה