תרופה לייבוש נוזלים

../images/Emo184.gifתרופה לייבוש נוזלים

בהמשך לבדיקת סינון השמיעה בבי"ס שנאמר בה שהשמיעה לא תקינה, פנינו למומחה א.א.ג. הוא אמר שנשמע שהכל בסדר, דיבור מפותח והיסטוריה תקינה. ראה מעט נוזלים באזניים ושלח לבדיקת שמיעה כי הם יידעו הכי טוב. השאלה שלי אם כדאי לתת לה את התרופה שהוא רשם על מנת לייבש את מעט הנוזלים שיש שם. זה לא יעבור לבד? יש טעם בזה? מישהי מכירה את הנושא מקרוב?

תראי, אני לא מבינה גדולה בזה, אך מהמעט שאני

יודעת נוזלים באוזניים אכן משפיעים על השמיעה. אם את רוצה לערוך את בדיקת השמיעה עכשיו, כדאי אולי להשתמש בתרופה לייבש את הנוזלים. את גם יכולה לעשות את הבדיקה עכשיו עם נוזלים, לראות מה המצב, ולקחת בחשבון שכדאי לעשות שוב כשהאוזניים יתייבשו (רק קחי בחשבון שיש ילדים שאצלם הנוזלים מתייבשים רק לקראת האביב קיץ, בגלל כל ההתקררויות למיניהן).

mevav1

New member
לצערי, הגעת למקום הנכון

ולצערי זה בגלל שאני "ה-דוקטור" לייבוש נוזלי אוזניים וניתוחים וכל הסבל שאני לא מאחלת לאף אחד
אז באשר לשאלתך, ברור שלתת לה כי זה יכול להחמיר ויכול לגרוםן למצב דלקתי חלילה ולהזדהם, כלומר, הנוזלים עלולים להזדהם ואף לפוצץ את עור התוף כדי לצאת החוצה כי הם נמצאים בתוך האוזן, מעבר לעור התוף ועור התוף עוצר בעדם מלצאת החוצה וברגע שיש כמות מסויימת ורבה, עור התוף לא יכול עוד לעצור אותם ואז מתחילים הבעיות ותאמיני לי שהתרופה היא לא תרופה נוראית ושאת מעדיפה לתת לילדך את התרופה ולא שיסבול חלילה. ההשלכות של נוזלים באוזניים, יכולות להיות....אל תשאלי..אני למשל, מועמדת לניתוח קשה במסטואיד ובעור התוף וממש שניה לפני כן אני אנסה בפעם החמישית לשים כפתורים באוזניים כדי לראות אם אני אתן לאוזניי שקט תעשייתי או לא חלילה..ומי אחת כמוני יכולה להפחיד אותך ולומר לך, הישמרי ותשמרי על ילדך מזה. בקיצור, הארכתי מעט בכוונה, מפני שרציתי שתדעי שלא משחקים עם נוזלים באוזניים שעלולים להחמיר את המצב אך גם עלולים לעבור אחרי זמן מה וזה הימור לעניות דעתי מכיוון שאי אפשר לדעת כיצד זה יתפתח. סליחה אם הפחדתי אותך ואם סתם ניפחתי את העניין, אבל ככה מרגיש לי לומר לך כדי שתביני שזה לא עניין של מה בכך. התרופה היא תרופה פשוטה וטובה שמייבשת ואם זה חד פעמי, הנוזלים יתייבשו ויחלפו להם בלי נדר.

נוRית

New member
לדעתי...

אם רופא מומחה אמר לתת תרופה מסויימת - כדאי לתת אותה, ובטח שלא "אנשים מן היישוב" הם אלה שיאשרו או יפריכו את דברי הרופא.... מה שכן, היות וגם אצלנו היו קצת בעיות עם האזניים, הרופא המליץ לנפח בלונים וללעוס מסטיקים. מה שנקרא - אם לא יעזור - בטח לא יזיק.

ערב טוב

הרופא המליץ על נטילת התרופה אז מה ההתלבטות? באופן פיזיולוגי תעלת האוזן "מתיישרת" בגילאי 5-6 כך שבתור בוגרים הסיכון לפיתוח "נוזלים באוזן" צונח משמעותית. התרופה המייבשת נחשבת כבטוחה וכמעט ללא ת.לוואי, מצד שני התוצאות של ירידה בשמיעה יכולות להיות ענקיות. הירידה בשמיעה אצלכם כנראה קלה ויחסית טרייה, ולכן התפתחות השפה תקינה. אבל חשבי איך ההרגשה לחיות בעולם כשאת שומעת כאילו שאת צוללת. תתחילו ליטול את התרופה ומקביל קבעי תור במכון שמיעה. זה לא ממש משנה לפני או אחרי, אתם צריכים להיות במעקב אצל רופא אאג ובמכון השמיעה. המון בריאות.

תלוי

אם הילדה הייתה מצוננת לאחרונה, יש מצב לנוזלים באוזניים. זה לא אומר שזה מצב קבוע. הנוזלים נעלמים לבד, אלא אם יש בעייה מבנית. בכלל לא מחייב שממצב של נוזלים באוזניים תגיעו לדלקת. את יכולה לתת, או לחכות שבועיים-שלושה ושוב לגשת לאאג לבדיקה.

למעלה