שלמה ארצי חוזר

• פותח הנושא uk23
  • פורסם בתאריך

uk23

New member
../images/Emo183.gif שלמה ארצי חוזר

זהו. לשלמה ארצי יוצא היום הסינגל הראשון מתוך האלבום החדש "שפויים" הקרב ובא (בסביבות פסח). את "האמיתי" שלמה ארצי כתב והלחין, כשעל העיבוד וההפקה הופקדו בן ארצי ואבי סינגולדה (המלך והאדם הכל כך מקסים). אתם יכולים להאזין לו כאן (ותודה לYNET). דעה שלי? שלמה ארצי לצערי הרב לא מחדש שום דבר בסינגל הזה. הוא נשמע בדיוק כמו ברוב שיריו. ההפקה לא שונה כל כך מהשירים הקודמים והשיר כתוב באופן מוזר (אופייני לשלמה ארצי), אבל לא גאוני או שנון . . . השיר לא כל כך קליט והאמת? ציפיתי ליותר וחבל.

razM19

New member
שיר טיפוסי של ארצי...

בשמיעה ראשונה חביב!!
תודה יובל! אגב, סינגלים ישראליים חדשים, כדוגמת שלמה ארצי, אתם יודעים איפה למצוא הא?

guyush86

New member
שיר חביב

צירופי מילים אופייניות לארצי...עבורי זה לא עושה את זה

X Slider

New member
נו זה ידוע

לשלמה ארצי יש שיר אחד אאאארררררווווווךךךךךך.

העכביש2

New member
אנשים לא יודעים מתי לעצור ../images/Emo31.gif

נגיד ככה: המילים של השיר מעולות ממש. כל הכבוד לו על זה. ביצוע: מתחת לכל ביקורת. ידעתי שהוא צריך לפרוש!!!! הוא בכלל לא צריך להקליט עוד אלא להתעסק בהפקה וכתיבה... מיותר....אנשים לא יודעים מתי להפסיק... ושמעו קטע: היום השמיעו בבוקר את השיר הזה של ארצי בגלגל"צ. מיד אחרי זה הם שמו את השיר של Travis - sing ואתם יודעים מה? הלחן והעיבוד זהים כמעט אחד לאחד!!!
נקרעתי

Karma Killer

New member
נכון!../images/Emo2.gif זה באמת מזכיר את sing

רק שלטראוויס יש ביצוע מעולה לשיר מעולה. וחבל ששלמה ממשיך. למרות שאולי עוד כמה שמיעות זה יתחבב עליי כי הוא בסה"כ שיר סבבה

guyush86

New member
לא צריך להגזים

נכון...השיר אמנם לא משהו וזה לא נראה כאילו שאר השירים הולכים להיות שונים או שהוא הופך צעיר יותר...או שקהל המעריצים הנאמן מכפיל עצמו וביניהם נספחים כמו "סוגדי" נינט - יהודה..... יודעים מה?.....אני מוותר...

peppermint

New member
או!

טיפת רגיעון של הדס בים סוער! מה הוא צריך לחדש, תגיד לי?
שלמה ארצי הישן והטוב, זה שפרות עיוורות הולכות ברחוב בביטחון ביודען שהוא לעולם לא יבגוד בהן עם גל"צ ותפיסתם. שלמה לא משחק לנו באמון! הוא מבלבל לנו במוח, זה משהו אחר, אבל בצורה החיובית ככל שיכולה להיות! הוא יכתוב שירים מוזרים וישמיע אותם בקולי קולות צרודים ולא איכפת לו שאלף נערים מחוצ'קנים בני 19 יושבים עכשיו זקופי חזה (חזה עם שערה אחת) בארכיון של גל"צ ומרימים גבה משעממת מבין דפי ספרו החדש של סטיבן קינג. שלמה בדרך לאילת
ואם אפשר עצירה ביטבתה
עכשיו זאת תמצית הישראליות, ואחרי ההאזנה לשיר (דוכיפפפת
) אני שמחה להגיד שהגברתי את הצריכה היומית שלי. אין כמוהו. (למרות שאם שאניה טוויין הייתה פה היא בטח הייתה אומרת OK, so what do you think, you're bob dylan or something!? followed by - that don't impress me much!! nonono בין השאר כתגובה לעטיפה. ואי אפשר שלא להסכים עם שאניה, אחרת היא תעשה ממך חזיית פרווה) תודה לך! כולי נרגשת.

gilad music

New member
שיר ממוחזר ולא מלהיב ביכלל../images/Emo4.gif

שלמה עובד כבר 4 שנים על האלבום "שפויים" וזה מה אנחנו בקבלים ???..... שיר בינוני לא מרשים ולא ממש נישמע כמו להיט גדול לא ציפתי משלמה כזה סינגל ועוד ה-1 .... מאוכזב קשות...

שלמה ארצי זה הבן אדם האחרון שחשבתי

שיגיד: "תשתדל לחיות בסוטול". ובכלליות, מילים לא משו, לחן לא משו, פשוט סתם.

למעלה