פרק יומי-יום רביעי

הכל חזר לקדמותו../images/Emo3.gif../images/Emo29.gif

ג'ודי וקייט חזרו לדרובר'ס
קייט באמת צריכה עוד קצת ניסיון לפני שהיא תנהל חווה משלה
והמכירות מדלת לדלת האלה לא באמת עובדות
אהבתי את 'דורבל'
היה מצחיק שהוא אמר את זה
מג ולוק מתחילים להסתדר-הגיע הזמן הייתי אומרת לוק לא כזה נוראי הא?
זהו פרק נחמדיש

shanistern

New member
חמודות שלי, מה עם קצת ספויילרים?

שמישהי תשפוך כאן קצת?

R1E2V3I4

New member
אני רוצה לשמוע

מה יהיה עם הריסון. ?? ספרי, דווחי כל מה שאת יודעת.

ספריייי../images/Emo29.gif

אני גם חייבת לדעת
פשוט תשימי את הסימן
בכותרת ומי שלא רוצה לקרוא שלא ייכנס!

../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

ניק עוזב את דרוברס, טס ם עוזבת לזמן מה אבל אחר כך חוזרת טס מגלה שהיא בהריון אבל אז מודיעים לה שהמטוס של ניק התרסק וניק מת מג כתבה ספר על חייה של גודי, וגודי מגלה כל מיני דברים שקשורים לג'ק מקלאוד זה כל מה שאני יודעת כרגע אבל אני יכולה לברר עוד

shlara

New member
או מיי גוד (oh my god!!!)

אני לא מאמינה!!! אמרתי לעצמי - לא להכנס לא להכנס... זה יהרוס לך הכל.... אבל נכנסתי וזה פשוט.. אלוהים.. למה??? עכשיו אני לא אוכל לראות איך הכל נהה טוב שאני יודעת שניק הולך למות!!!

shanistern

New member
רחלי מתוקה- ../images/Emo58.gif

תודה על הספויילרים, כמה זמן חיכיתי אבל באמת הוא ימות? או שרק יאמרו לה שהוא מת והוא ישוב? ואם תוכלי להכניס לינק אודה לך מאווווודדדד

דנדושי1

New member
../images/Emo58.gif

והכל בגלל שטס רוצה גם לעזוב?! אשמח לספויילרים נוספים בנושא! אוףף ידעתי שאסור היה לי לקרוא מההתחלה

Nira 222

New member
לא...

זה ניק שהקדים לעזוב, כי השחקן החליט לעזוב בכדי לנסות את מזלו מחוץ לאוסטרליה....

TvFrik

New member
../images/Emo58.gif

ניק יקבל בקרוב הצעת עבודה בארגטינה והוא וטס יעזבו אבל טס תחזור אחרי כמה פרקים לבד. ובפרק האחרון טס תגלה שהמטוס של ניק יתרסק ושאין ניצולים וכך תגמר העונה. עד עכשיו הולמק הפסיקו לנו כל עונה כמה פרקים לפני הסוף וצרפו את הפרקים הארונים של העונה הקודמת לעונה הבאה אז יכול להיות שהעונה תגמר אצלו לפני הפרק הזה.

doralt

New member
שאלה למבינות...

למישהי יש מושג אם כשתסתיים העונה הזאת (עוד חודש בערך) האם מתכוונים בהולמרק לשדר את הסדרה מהתחלה שוב?

למעלה