סטטיסטיקות!

NoAmItA ChAn

New member
../images/Emo183.gifסטטיסטיקות!../images/Emo183.gif

ואלו הן הסטטיסטיקות של החודש האחרון של 2010, חודש דצמבר:
מספר הכותבים: 38
(ירידה של 9 כותבים. לאן נעלמתם?)
מספר ההודעות: 1801
(חברים זוהי עלייה של 800 הודעות לעומת חודש שעבר!!!! אני כל כך שמחה וגאה בנו!!
המשיכו ככה!)
פורומים מועדפים: - 30 שניות למאדים. - על טבעי. - אוונסנס. - ג'וני דפ. - אופנה. - טרנסג'נדרס וחברים. - לינקין פארק. - תמיכה נפשית לצעירים. - פמיניזם. - האח הגדול.
הכותב המתמיד: XoLilMissLolaoX
(כל הכבוד! המשיכי ככה! DD:) Ayush Cohen Another Grave QueenCryBaby lilison13 ronali001\SuperUkeChan (שתיכן כתבתן בדיוק אותו מספר הודעות החודש XD) SugarRush Hadar way
התפקדות חודש דצמבר: שם: גיל: מיקום: שיר החודש: אמן החודש: תוכנית החודש: סרט החודש: התחדשות החודש: דבר טוב שקרה החודש: דבר רע שקרה החודש: משהו להוסיף: שתהיה לכולם שנה מוצלחת, פורייה, מעניינת ומהנה

Wrath Within

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח "טרנסג'נדרס וחברים"../images/Emo11.gif

שיט. תפסתם אותי.

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifגעע

שם: עטר גיל: עוד חודשיים 19.
מיקום: ת"א/ירושלים שיר החודש: אה... הרבה אמן החודש: ;_; אני אגיד סופר ג'וניור כי אין לי כוח לפרט. תוכנית החודש: ... אין לי כוח לפרט. סרט החודש: לא נראה לי שראיתי. התחדשות החודש: הרבה~ בגדים, איפור, דיוידי נייד מקסים!
אמפי3 חדש... דבר טוב שקרה החודש: סיום קורס, רגילה... דבר רע שקרה החודש: כל מני... משהו להוסיף: אני אוהבת קוריאנים. O:

NoAmItA ChAn

New member
זה-שבאמצע כזה חמוד ../images/Emo23.gif

שכחתי מי זה ;_; ותתחדשי על הדיוידי!! DD:

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifעם הידיים הפתוחות?

רייווק D: [נו, KIM RYEOWOOK. אני קוראת לו ווקי. הוא נקבה. ממש. ממש. ממש.]

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif כל חודש אני יורדת יותר למטה!

משהו לא בסדר שמה בתפוז, אין מצב אני מקום כלכך נמוך
והשאלון,נוXD עניתי כבר בזה של השנה החדשה.

lilison13

New member
יאי הגעתי לרשימה של הכותב המתמיד חחח

ואני רק חודש פה :) אני עוד אהיה הכותב המתמיד! חחחח שם: אנה גיל: עוד שבוע 17 ב13.01! מיקום:חיפה שיר החודש:הממ הרבה שירים,כל MCR כמובן,ו3 שירים של MAROON 5 : THIS LOVE, HARDER TO BREATHE, WILL BE LOVED אמן החודש:MCR תוכנית החודש: האוס סרט החודש:RED התחדשות החודש: בית ספר חדש :) דבר טוב שקרה החודש: אממ עזבתי טת הבית ספר הישן דבר רע שקרה החודש: אמא שלי הרסה את החגיגות של הנובי גוד משהו להוסיף: לפני חודש הצטרפתי לפורום כשיצא האלבום החדש,חיפשתי עם מי לדבר על MCR ולא היה לי עד שמצאתי את הפורום הזה שנתן לי להוציא את כל האעאעאעאע עליהם :) אני כ"כ שמחה שמצאתי אתכם חברה!סוך סוף מישהו שמבין אותי ;)

lilison13

New member
לא דעת איפה לכתוב אבל חייבת להוסיף

הקשבתי קצת ל MSI הלהקה שבה לינזי,והשירים שלהם די נחמדים!! ולינזי כוסיט בלייב :O

NoAmItA ChAn

New member
אני חייבת להוסיף - כל הכבוד לכל החדשות!!

שם: נעם D: גיל: 18 וחודשיים וקצת XP מיקום: ת"א :) שיר החודש: היו כל כך הרבה של MCR, אין לי מושג איך לבחור ;_; אבל אה.. טוב, נלך על האוס עוף וולבס :) אמן החודש: MCR, דהההה!! תוכנית החודש: "אבודים", "האח הגדול", "האוס", "היפה והחנון" XD סרט החודש:"התחלה" ו-"פלונטר"! התחדשות החודש: הלוח המהמם שתליתי! יש עליו מלא דברים, החל ממחזיקי מפתחות של בובות ותמונות (האוס, מכ"ר, 30סטמ, ג'ק ספארו) ועד כרטיסי הופעות (פלסיבו, 30סטמ, לינקין פארק) וכרטיסים מחו"ל (למשל כרטיסי אונייה מיוון, גן החיות בברלין, כניסה ללובר ולמגדל אייפל, כרטיסי טיסות, כניסה ליורודיסני בצרפת ועוד). ויש שם גם עוד כל מיני דברים אקראיים כמו פרחי נייר, תמונה של חיפושית פרת משה רבנו, כדור הארץ, הפנתר הוורוד, פתק שכתבתי עליו "מוטב להיות בריא ושמח מחולה ומסכן" ועוד :) דבר טוב שקרה החודש: אין לי מושג.. הממ.. נפגשתי עם חברים? D: ועבדתי וניגנתי ולמדתי הרבה נהיגה XD דבר רע שקרה החודש: אין ממש משהו~ משהו להוסיף: החודש קונצרט וטסט! ;_;

lilison13

New member
אהבתי את הרעיון של הלוח תתחדשי!

תמיד רציתי לעשות כזה אבל לא היה לי כח XD אז אני סתם דוחפת את הדברים באקראי ב'מדף הדברים המגניבים שלי' שזה מדפים עם כל מיני דברים מגניבים כמו כזה של m&m's שמקליט מוזיקה,וEIGHT BALL שזה כדור שאלות את שואלת שאלה הופכת אותו וזה עונה,פוסטר של MCR,דיוידי של מייקל ג'קסון וספר קומיקס וקופה של דן חסכן! ועוד ועוד ועוד חחחחחחחחח בהצלחה בטסט ובקונצרט! :)

lilison13

New member
חח הוא על הקיר ליד

אבל זה עדיין הטריטוריה של המדפים XD הנה תמונה,באיכות גרועה כי אין לי כח לצלם יפה,אבל זה מתאר את רב הדברים ה "מגניבים",קיצור יש שם הרבה דברים מוזרים XD

QueenCryBaby

New member
אמג את אוהבת את כל מי שאני אוהבת!D: ~

רק שאני כועסת על הפוסטר של מיוז כי מאחוריו יש את ג'וני.

lilison13

New member
חחח סורי פשוט הפוסטרים של מיוז נדירים

ושל ג'וני היו לי כמה :p

lilison13

New member
יא זה נראה מגניב בדיוק כמו שזה נשמע

חח גם אני רוצה כזה!יום אחד תהיה לי סבלנות אני אעשה כזה חחח

NoAmItA ChAn

New member
XDDDDDD האמת שלקח לי זמן

רק למצוא את הלוח הגודל המתאים. ברגע שמצאתי, קניתי גם טוליפ זהב, הלכתי הביתה וקישטתי. למחרת לחקתי נעצים ותוך רבע שעה כבר הלוח היה מפוצץ XD כמו שאת רואה, אין בו מקום בכלל XP

למעלה