|
סופ"ש נעים ורגוע לכולנו

מריאנה8

New member
../images/Emo63.gif../images/Emo61.gif../images/Emo131.gif לאוחזות בהגה!!!!!!!!!

לפני שנים רבות לקחתי מס שיעורי נהיגה, מיד עם ה-5 דקות הראשונות ילד קפץ מול האוטו שבו נהגתי......לא יודעת איך נעצר האוטו (ליד שלום) ומיד אח"כ אישה מבוגרת מאוד עם מקל קפצה מבין השיחים באי תנועה ישר לאוטו והכל בשיעור הראשון שלי בנר ראשון של חנוכה!!!! אני עם שיעורי נהיגה גמרתי באותו יום ודי חבל כי אני מרגישה כמו נכה בלי כסא גלגלים, במיוחד שאני גרה בקיבוץ , ואין לנו את הלוכסוס של אוטובוסים לתוך היישוב...ולכן חשוב ללמוד לנהוג , במיוחד אם עברת חוויה מפחידה לא עלינו או כל אירוע אחר לחזור מייד ולנהוווווווווווווג לא לעשות ויטורים והנחות (אנחות מותר) וזאת ממי הניסתהוויתרה מהר מידי בהצלחה וחיזרו בשלום הביתה.

אילנה95

New member
אני שמחה מאוד שיצאת בשלום../images/Emo24.gif

ומאחלת לך נסיעות בטוחות להבא.

תודה לאל שהכל עבר בשלום ואת בריאה ושלמה.

שבת שלום ! טוב שיש שבת לנוח ולאסוף כוחות.

אמאל'ה.....וחיילים נשמות אחד אחד

תודה לאל שאת בסדר, ותודה לאל שיש לנו חיילים מקסימים כאלה. תשמרי על עצמך....תרגישי טוב......ושלא תדעי פחדים כאלה שוב לעולם

נוי105

New member
../images/Emo24.gifלצד שלה, תודה לאל שיצאת מזה בנס ושהכל

בסדר, שמרי על עצמך. סוף שבוע מקסים ומהנה לכולם....

nomisz

New member
הצד שלה, אני מקווה שעברת סופ"ש רגוע ואת

מרגישה יותר טוב. אני מקווה גם שהסיבה הייתה טכנית, ואם לא, אולי שווה לבדוק מה קרה. שיהיה לך שבוע נפלא, נעמי.

הצד שלה

New member
תודה בנות על הדאגה!

חזרתי לכביש, אין לי כל כך ברירות. האמת'י שחזרתי ישר אחרי התאונה, חיילים ליוו אותי ואת הרכב בנסיעה איטית ביותר חזרה ליישוב. מחר הרכב נכנס למוסך, מקווה שהנזק לא יהיה גדול. תודה לכוווולם!

למעלה