|
סופ"ש נעים ורגוע לכולנו

עקרב 5

New member
|../images/Emo182.gif../images/Emo183.gifסופ"ש נעים ורגוע לכולנו../images/Emo187.gif

הצד שלה

New member
../images/Emo7.gif בוקר לא כל כך רגוע....

יצאתי בבוקר לעבודה, לא הספקתי להתרחק מהבית ומצאתי את עצמי מאבדת שליטה על הרכב, עפה לצד הנגדי של הכביש, נכנסת בגדר ביטחון וחוזרת לנתיב שלי. לעבודה לא המשכתי, אחרי המון זמן בשול הדרך ואחרי טיפול מסור מחיילים שהגיעו "לשמור עליי" אני בבית. תודה לאלוהים שאני בחיים ותודה לחיילים שדאגו (החליפו גלגל, ליוו אותי חזרה למקום מגוריי ושמרו עליי בכל הזמן הזה).

10shosh

New member
../images/Emo24.gif איזה פחדדדדדדדדדדדדדדד

תודה לאל שאת בסדר ועוד שזה נגמר רק בגלגל זה בכלל לא יאמן. תכנסי מתחת לפוך ותדרשי פינוקים שיחזירו אותך למסלול
את יודעת למה זה קרה? שמן על הכביש, גשם או הגלגל שהתפוצץ?

מזל גדול!!!! תודה לאל...

ואם בסימן תאונות דרכים...כל השבוע הייתי עסוקה בבת אחותי שעברה תאונה בתל אביב...הולכת רגל תמימה שעברה במעבר חצייה באור ירוק...וואן שהגיח במהירות...פגע בה...תודה לאל שלא יותר גרוע...אבל עדיין היא מאושפזת באיכילוב אחרי חבלת ראש ודימום תוך גלגלתי שנעצר תודה לאל... מה לאמר? טוב שאני לא נוהגת...יש לי רשיון...ואני אחלה נהגת...אבל האחרים מפחידים אותי יותר...

מריאנה8

New member
חברה יקרה ../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif

תודה לאל שאת בסדר גמור, זה ממש מפחיד, אבל את חייבת לחזור ומייד להגה זה חשוב ביותר.... ולא לפחד כלל.....אולי ללמוד מה עושים במקרה כזה.... בכל אופן אני שמחה לשמוע שיצאת מזה בשלום. המשך שבוע מוצלח לך ולמשפחה

lilo4

New member
וואו מתוקה

איזו חוויה מפחידה! תודה לאל שאת בסדר ולא נפצעת, שזה הכי הכי הכי חשוב. עם ובלי קשר למה שקרה, אני ממש ממש ממליצה על מה שנקרא "בית ספר לנהיגה מתקדמת"- מה שנקרא "מגרש החלקה". עשיתי את זה כמה חודשים אחרי שקיבלתי את הרישיון, וזה מעולה. מלמדים בדיוק איך להתמודד טוב יותר עם מצבים כאלה. אני יכולה להעיד על עצמי שממש בשבוע שעבר חזרתי בלילה בגשם שוטף ובפניה חדה איבדתי שליטה על האוטו, ורק בזכות הקורס הזה שלקחתי נשארתי רגועה ובשליטה, וחזרתי לנתיב ממש ממש מהר

אילנה95

New member
האם את מתכוונת למגרש ההחלקה באשדוד?

עד כמה שאני יודעת - בשלב הזה הוא סגור בגלל תקציבים.

lilo4

New member
אני אישית

הייתי במגרש בראש העין של חברה שנקראת "מסלולים", והייתי מאוד מרוצה. יש בארץ כמה בתי ספר לנהיגה מתקדמת, אני לא יודעת מה הרמה שלהם. הייתי רק בראש העין והייתי מאוד מאוד מרוצה, למרות שהייתי צריכה לנסוע מחיפה עד לשם. אני חושבת שכל אדם שנוהג צריך לעבור דבר כזה, זה פשוט מלמד איך להתמודד כמו שצריך במצבים קריטיים- החלקה, בלימה פתאומית חריפה וכו'. ממש ממש מומלץ

למעלה