קצת חדשות

Sahar 11

New member
../images/Emo182.gif קצת חדשות ../images/Emo182.gif

זוכרים את האשפוז של לילי רוז? ובכן ג'וני הצהיר למגזין שהבת שלו החלימה לגמרי ויצאה מהמחלה. הוא טוען שעכשיו כל רגע בחיים כל נשימה היא סיבה לחגיגה, חיבוק ניצחון. “Every time we get to breathe in and exhale is a huge victory. She pulled through beautifully, perfectly, with no lasting anything.” (נשמע יותר טוב באנגלית חח) “To say it was the darkest moment, that’s nothing,” Depp tells the magazine. “It doesn’t come close to describing it. Words are so small. But knowing that those people, Tim and the crew, shut down and stood by and waited … I didn’t know if I was coming back. I remember talking with Tim, saying, `Maybe you need to recast.’” בקצרה הוא אומר כאן שאין מילים לתאר בכלל מה הוא עבר הוא מעריך נורא שהצוות כולל טים החליטו לעצור את הצילומים וחיקו למרות שהיה סיכוי שג'וני אפילו לא יחזור לצלם אבל הוא היה חייב לחזור לעבודה בשביל טים.
ג'וני על השער של המגזין 'Entertainment' עם הסט של סוויני טוד
לכתבה המלאה מהעיתון כנסו לכאן

SHaNINuSH55

New member
תודה רבההה../images/Emo24.gif

טוב לדעת שלילי רוז החלימה לגמרי! D: ''That kind of thing would have been a disaster. I would still be rehearsing right now. Or I'd have been fired.'' יוו אני מתה לשמוע אותו שר!! ועוד הוא לא לקח שיעורים מקצועיים :O אני לא יכולה לחכות שהסרט ייצא כבר... אמג והדמות של הלנה הזאת.. מוכרת את הבשר של האנשים שהם רוצחים לאנשים תמימים שלא חושדים בדבר :S זה נשמע פשוט דוחחהה..!! "she becomes his business associate, grinding victims into meat pies and selling them to an unsuspecting public" בכל מקרה נשמע אחלה סרטטט
מחכה כ"כ כ"כ לראות אותו!!!!

LizStar

New member
איזה אבא מדהים 3>

אני ככ' שמחה שעכשיו הכל הסתדר. אחח.ג'וןג'ון

G a L104

New member
איזה מדהים הוא../images/Emo99.gif

שמחה לדעת שהיא בסדר [: תודה.

tali44

New member
ואוו איזה יופי...!!

תודה.
אני מקווה שעכשיו יהיו יותר חדשות עליו בעקבות הסרט...

blip1

New member
איזה חמודדד!!!

הלוואי והוא היה אבא שלי....הייתי מתחילה איתו חחחחח....

למעלה