פרידה מהפורום

Gitana

New member
תודה על הכל, מורן!../images/Emo140.gif

תודה לך על הניהול המצויין של הפורום!
תמיד היה כייף לבקר ולכתוב כאן!
תודה על שתמיד שמחת לעזור לכולם
ותודה ענקית על התרגום של הסדרה המקסימה "סיטי הול" שבזכותך ובזכות נעמי הצפייה הייתה הרבה יותר כייפית ומהנה.
תמשיכי ליהנות המון מהסדרות הקוריאניות!!!

nikit 1

New member
באמת? כמה חבל ../images/Emo10.gif

אני די בהלם איזה שינויים חלו פה מאז שהיתי כאן בפעם האחרונה... אומנם הצטרפתי (בגלוי
) לא מזמן, לצערי הרב לא היה לי זמן להכנס בזמן האחרון וכל כך הרבה קורה פה בינתיים - מבחינתי "המלך סאן" הסתיים שלשום ואני לא מאמינה ש"פול האוס" כבר שודר בש.ח. וגם הסתיים כבר... כל כך הרבה תיכננתי על התקופה הזו. אני פשוט לא מאמינה איך הזמן טס
. יש לי מלא שאלות שתיכננתי לשאול כאן ולהתייעץ (כמו, למשל, בנוגע להורדת "סיטי הול" שתרגמתן עם הרבה סבלנות ולטובת כולנו - שאמנם אני מצליחה להוריד אבל בקצב של צב, מי זה B.O.N ו-WHITHS2 שנראה לי שאלו מונחים המוכרים לכולכן וכן המלצות והסברים להשגת סדרות נוספות...) כך שברמה האישית אני מצטערת ובודאי שגם ברמת הפורום המקסים שטיפחת כאן. אבל אני בטוחה שפרישתך בוצעה לא כלאחר יד אלא לאחר חשיבה, ואני מוכרחה לציין שאני אחוזת התפעלות ממך ומבנות פורום רבות אחרות על תרומתכן הרבה לפורום זה ולשכניו הקרובים, התמצאותכן,בקיאותכן וגם הנכונות שלכן להקדיש זמן לתרגום סדרות לטובת אחרות - מה שבטוח גוזל מכן זמן והשקעה רבים מאד! כשבנוסף לזה גם ניהלת באופן פעיל פורום זה במשך תקופה ארוכה (כתבת שכמעט שנתיים, פששש...) - באמת כל הכבוד!!! (ובמאמר מוסגר - איך אתן עושות את זה וגם מספיקות לראות משהו??? אני מאד משתדלת שהתחביב הזה לא ישתלט לי על החיים - על אף שהוא מאד משפר לי את מצב הרוח, וכשזה לא עובד או אין ברירה אני נמנעת (כמו למשל נובמבר-דצמבר בעבודה...) או שאני מתייחסת אליו רק בשעות הקטנות של הלילה - כפי שמן הסתם תשמנה לב לשעת ההודעה ואז זה כמובן על חשבון השינה... אבל אחרת אני נגררת וחייבת לראות עוד פרק ועוד פרק ולקרוא כאן ושם וכן הלאה... אני באמת אשמח לטיפים. אני רוצה להשלים פערים - אבל איך עושים את זה באופן שפוי?!). בכל מקרה - חפרתי די וכדאי שאחזור לנושא העיקרי: אומנם אני די חדשה ולא כתבתי הרבה אך כקוראת סמויה במשך תקופה ארוכה למדי אני מוכרחה להודות לך. נהניתי מאד מהפורום בניהולך ונוכחתי ברצונך לסייע ולעזור לכל אחד ואחת - גם אם מדובר בחדשות ש"מציקות" עם שאלות חוזרות ונשנות... ואף נעזרתי בעצותייך על גבי הפורום לאחרות. בהזדמנות זו אני רוצה להודות שנית לך ולכל מי שטרח במלאכת תרגום והעלאת הסדרה "סיטי הול" לאתר, נראה לי שזו בהחלט סדרה מקסימה על אף שראיתי ממש מעט כשבדקתי את הקבצים שהורדתי עד כה. אם לוקח כל כך הרבה זמן להוריד - כמה זמן אתן השקעתן בכך?! אז מורן - אני רואה שכבר עברו שבועיים מהודעתך הדרמטית ובכל זאת אני מקווה שתראי את ההודעה הזו. תודה רבה ענקית לך, יישר כוח על מה שעשית ומן הסתם גם עושה עלי והצליחי בכל! ואני גם מקווה שתמשיכי להשתתף ולתרום בדרכך גם אם כבר לא תנהלי את הפורום החביב הזה

למעלה